Автор Тема: Озоновата терапия  (Прочетена 227286 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #255 -: Ноември 25, 2008, 10:15:52 am »
Цитат
Последното, което мислим да опитаме е инжекция с концентриран разтвор от билката "жълт смил", без да знаем точната концентрация и начин на приложение.

От къде такъв концентрат?Продава ли се някъде?

Иначе не мога да помогна,но ако искаш питай в тази тема:
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=276180.585

За мобилния и микровелето съм против.

P.S.Сетих се,че при раковите заболявания добри резултати дава инжектирането на високи дози вит.C,но трябва специалист да се произнесе какви и как.Вит.C-то всъщност увеличава водородният пероксид.
« Последна редакция: Ноември 25, 2008, 10:22:43 am от Тук и сега »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #256 -: Ноември 25, 2008, 10:53:38 am »
Да Тина, въпросът наистина е на живот и смърт. Ние сменихме обстановката по принуда. Майка живееше на село със скрелозиралия ми баща, който я  подлагаше на непрекъснат тормоз.

Първата стъпка по пътя на оздравяването е направена! Сега остава да повдигнеш майка си и да я накараш да ВЪРВИ!

Като откритие на века беше признат мобилния телефон. Като говоря продължително, ухото ми загрява и не се чувствам добре. Мисля си дали това велико откритие не може да послужи като лек за рака. Ако поставя мобилния телефон до тумора и го облъчвам, дали няма да има положителен ефект? Дали няма да се получи ефекта от разните пулсатори, запери и т. н.? Доказано е, че туморите се унищожават при високи температури. Подобно въздействие би оказало и мъкровълнова фурна.
Какво мислите ВИЕ? Моля споделете знанията и опита си!


Няма по-силна енергия от енергията на ЛЮБОВТА, която ти можеш да излъчиш върху тумора полагайки ръката си върху мястото и концентрирайки енергията си. Богомилите са лекували точно така - полагайки ръка върху болното място канализиращи божествената енергия на любовта върху него.

Неактивен gita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #257 -: Декември 14, 2008, 17:08:34 pm »
Здравейте!
Вкючвам се само да съобщя, че не можах да спася майка си. Не помогнаха методите и диетите, които прилагахме. Тя почина на 9.12.,а на 10.12. почина и свекърва ми. До последно и двете се надяваха на някаква помощ. Уви. Умряха в адски мъки. Никое живо същество не заслужава такава участ!
Пожелавам на всички форумци здраве и късмет.

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #258 -: Декември 14, 2008, 17:52:47 pm »
Мила Гита!

За съжалание при всички случаи, когато е вече злокачествен рак, каквото и да се направи на болните, не може да се помогне, нито едната медицина помага, нито другата. Това е най-коварната болест на Земята. И двамата ми родители починаха от рак, както и други роднини и познати. При нас най-кошмарното беше, когато на моя праплеменница почина съпругът й на около 25 години, когато тя беше бременна в шестия месец, и две близначета се родиха без баща, той почина от рак на мозъка, който беше скоротечен и открит много късно.

Ти бъди здрава и намери сили в себе си да преодолееш тази трагедия. Мисли си, че поне са се отървали от силните болки и сега са на по-хубаво и спокойно място.
 :)
« Последна редакция: Декември 15, 2008, 15:03:39 pm от хадзапи »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #259 -: Декември 15, 2008, 01:47:26 am »
Здравейте!
Вкючвам се само да съобщя, че не можах да спася майка си. Не помогнаха методите и диетите, които прилагахме. Тя почина на 9.12.,а на 10.12. почина и свекърва ми. До последно и двете се надяваха на някаква помощ. Уви. Умряха в адски мъки. Никое живо същество не заслужава такава участ!
Пожелавам на всички форумци здраве и късмет.


Gita, моите съболезнования! Намери сили в себе си и се дръж...заради тях, които минават от етапа на този труден живот в по-хубавия, отървайки се от всички земни мъки!

Неактивен drize

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 0
  • Прави това което искаш, а не това което можеш!
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #260 -: Декември 18, 2008, 12:35:47 pm »
Здравейте! Много полезна тема имате тук! Поздравления на Гого за сътворената машинка и на Тина за хубавата тема! Ако си намеря кутия ще се възползвам, че с две малки деца е опасно! Имам няколко въпроса, ще се радвам на уточнения!
1. Като се избиват микробите и микроорганизмите от О1, това не води ли до лоши последици за нас? Тъй като организма ни трябва да се среща с микроби, бацили и бактерии, за да изгради имунитет! Т.е. дали от прекалена стерилност един ден няма да стане по-зле?
2. Сестра ми има тежки изгаряния от кръста на долу и на двата крака. Прочетох за найлоновите пликове с озон. Къде има такива болници в Европа да лекуват с тях?
3. Полезните химични елеметнти, минерали и полезни бактерии също ли се разрушават, когато се озонира водата?


Благодаря предварително! Сигурно ще има и още въпроси!
« Последна редакция: Декември 18, 2008, 15:02:50 pm от drize »

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #261 -: Декември 19, 2008, 00:41:28 am »
Имам няколко въпроса, ще се радвам на уточнения!
1. Като се избиват микробите и микроорганизмите от О1, това не води ли до лоши последици за нас? Тъй като организма ни трябва да се среща с микроби, бацили и бактерии, за да изгради имунитет! Т.е. дали от прекалена стерилност един ден няма да стане по-зле?
2. Сестра ми има тежки изгаряния от кръста на долу и на двата крака. Прочетох за найлоновите пликове с озон. Къде има такива болници в Европа да лекуват с тях?
3. Полезните химични елеметнти, минерали и полезни бактерии също ли се разрушават, когато се озонира водата?


Благодаря предварително! Сигурно ще има и още въпроси!

Ще се опитам да отговоря на въпрос 1 и 3 според мойта логика:
1.Мисля че озоновата терапия трябва да се прилага само при нужда-тоест когато организма се мъчи и вижда трудност да се справи сам-демек да му се помогне малко.
3.За озонирана вода наскоро прочетох че трябва да се озонира само дистилирана вода,както и другото нещо което правя за мене си-сребърна вода-да се прави сребърна вода/другото и име е колоидно сребро/ само и единствено от чиста дестилирана вода,в която да няма никви примеси.За целта се наложи да си направя и дистилатор сам, макар че вече близо 2 години не знаех за това последното с дистилираната вода.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #262 -: Декември 19, 2008, 19:40:58 pm »
защо трябва да е дестилирана? Ако не е какво става?

Виждал съм да се продават озонатори, които се монтират направо на крана на чешмата. Даже мислех някой ден да си взема. Те очевидно няма да работят с дестилирана вода. Проблем ли е?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен kossev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
  • http://www.pristabg.com/
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #263 -: Декември 20, 2008, 13:21:51 pm »
Къде се продават такива озонатори,които се монтират на чешмата.Много съм навит да си взема

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #264 -: Декември 20, 2008, 19:00:20 pm »
в ибей гледах. Май някакви китайци ги правеха (т.е. от китай)

не го намирам в момента.

Понякога нещата в ибей ги продават на периоди. След време пак може да пуснат, а може и да не го намирам.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен ARAGORN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re:Озоновата терапия
« Отговор #265 -: Март 03, 2009, 19:10:29 pm »
Здравейте!След много четене за озониране на водата най-накра
я се сдобих с озонатор.Ще му публикувам ТТ данните ,за да ми каже ГоГо-изглежда че той е специалистът ,дали е добър,и в книжката пише ,водата да се пие след 5 минути след озонирането,което ме озадачи.Да ,също така ,само дистилирана вода ли да се озонира и каква е разликата?Мерси предварително!
А ето и данните на озонатора:


Ozone Output  400 mg/h
Power 15w
Scope of air sterilization-45m3
Timer 30min

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Озоновата терапия
« Отговор #266 -: Март 03, 2009, 21:24:40 pm »
15W,--- V.I=P,I=15/220=0,068A
Простата математика казва че е прекалено ниска стоиност-дори шмешна.При концентрация на О2 във въздуха които дишаме от около 16-18%макс-ще си озонираш водата ко да се прави, но ще иска бая време примерно по 10-20 минути за 1 чаша.

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Озоновата терапия
« Отговор #267 -: Март 04, 2009, 16:33:52 pm »
М, аз също си поръчах озонатор, моят също е 15W, само че е 600 mg/h. Поръчах си го от ибей, излезе много по- евтино от предлаганите на пазара в момента. Така че... това е добра алтернатива.
« Последна редакция: Март 04, 2009, 16:52:27 pm от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен ARAGORN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re:Озоновата терапия
« Отговор #268 -: Март 04, 2009, 18:50:52 pm »
Благодаря за инфото. А това проблем ли е че е по-слабичък? В упътването пише, че една чаша се озонира за 5 минути. Въобще ми е интересно върши ли работа тази джидявка или само прави мехури във водата. :)) Как може да се провери? Иначе като озонирам водата в стаята веднага замирисва на озон.
http://www.therabreath.com/art_ozonegenerator.asp А това е как изглежда визуално. Моят също го взех от е-бей.
« Последна редакция: Март 04, 2009, 19:07:08 pm от Mirotvorec »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Озоновата терапия
« Отговор #269 -: Март 04, 2009, 19:11:24 pm »
Цитат
Иначе като озонирам водата в стаята веднага замирисва на озон.
Според мен не би трябвало да мирише, освен ако уредът има и йонизатор и при пускане на озонатора се включва и той. А другата причина може да е от спукан маркуч(този, който се муши в чашата).
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27