Автор Тема: Озоновата терапия  (Прочетена 227279 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #240 -: Ноември 12, 2008, 23:55:15 pm »
Здравейте Тина и всички участници в този форум!Миналата година едновременно се установи, че моите майка и свекърва са болни от рак. Проведе се установеното традиционно лечение за случаите- операция + лъчетерапия. Сега, година по-късно и двете са в много тежко състояние, отписани от официалната медицина.  Заболяването и при двете беше открито в начален стадий. Тъй като не мога да гледам безучастно страданията и да чакам смъртта им търся и опитвам всичко според моите разбирания и възможности. Така попаднах на вашата информация за озоновата терапия, закупих озонатор от техномаг и започнах лечение. Майка ми има доказана метастаза в седалищната кост от рака на матката. От 5 месеца се лекува по метода на Шевченко като пие нерафинирано олио+ водка. Съществени резултати до момента няма. От ден на ден състоянието й се влошаваше.Тя се обездвижи напълно, краката й се подуха, получи и по 4-те крайника мастилени петна. Започнах да й давам озонирана вода и да правим масаж на краката с тази вода. Около седмица след това лечение мораволилавите петна по кожата започнаха да изсветляват и изчезват постепенно, а отоците по краката- да намаляват. Майка започна да си отпуска малко крака, което преди това беше невъзможно. Състоянието й видимо се подобри. Междувременно ние възстановихме пиенето на сместта на Шевченко /след установената почивка/. Тя обаче започна обилно да повръща. Оплаква се и от съхнене на устата. Тъй като няма с кого да се посъветвам започнах да се притеснявам да не предозирам приема на озон и независимо от положителните резултати мисля да преустановим вътрешния прием за 2-3 дни.
Спешно моля всеки, който може да ми отговори на въпросите:
Какво количество озонирана вода следва да пие дневно и на колко приема?
Колко време трябва да се озонира определено количество вода? /Няма как да се измери концентрацията/
Трябва ли да се правят определени паузи от време без прием на такава вода?
Освен, че е пречистена, дали има други качества престоялата в пласмасова бутилка, а така също и в открит стъклен съд озонирана вода?
Благодаря на всеки, който ще отдели време за моя проблем!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #241 -: Ноември 13, 2008, 01:21:23 am »
УЖАС ГИТА!

Аз писах другаде, че озона е като птиче перце, галещо треската на проблемите, но на мен ми изглежда, че проблема при теб е в състоянието на майката ти и на свекървата ти. Ако напишеш къде са се образували раково клетки и при двете, ще можем да анализираме причините, но озона само помага, когато се знае за какво се ползва...ДУХА Е ПО-ВАЖЕН!
« Последна редакция: Ноември 13, 2008, 08:39:10 am от Mirotvorec »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #242 -: Ноември 13, 2008, 02:47:50 am »
потърси и теориите за гладолечението.
Идеята, която развиваше д-р Емилова (не гарантирам за вярност)
че при случай на недостиг на хр вещества и глад, организма е склонен да консумира болните си клетки, и да ги "яде"
Това включва раковите.
Разбира се, пак тя беше уточнила, че става въпрос за начални стадии. При напреднала форма не може да се помогне. Все пак се поинтересувай и опитайте. Аз съм гладувал 4г подред по около месец. Тежка работа е, но го усетих полезно.

За озонирането не вярвам да има предозиране. И едва ли е вредно да се пие каквото и да е количество. Но и се чудя с какво би помогнало.
Единствено потенциално вреден би бил, когато се диша директно. Чрез прием на вода, може би не ..
Успех!
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #243 -: Ноември 13, 2008, 06:05:45 am »
gita  Според мен що след започването на озонова терапия е имало ефект , мисля че трябва да продължите  , имаше една страница в която пишеше дозировките и там ставаше въпрос за няколко капки дневно в минерална вода да речем (води се по чиста) . Това което е станало в вашият случай ми изглежда като пренасищане с кислород,  мислиш ли че е възможно ?
пс: На въпросната страница пишеше че от първият ден по 1 капка и постепенно всеки ден да се увеличава с по 1 или 2 капки
« Последна редакция: Ноември 13, 2008, 06:15:29 am от xthing »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #244 -: Ноември 13, 2008, 08:58:43 am »
Какво количество озонирана вода следва да пие дневно и на колко приема?
Колко време трябва да се озонира определено количество вода? /Няма как да се измери концентрацията/
Трябва ли да се правят определени паузи от време без прием на такава вода?
Освен, че е пречистена, дали има други качества престоялата в пласмасова бутилка, а така също и в открит стъклен съд озонирана вода?
На мнение съм, че трябва да продължите с озонирана вода, а така също и с колоидно сребро. Важно е да се използва естествена изворна вода, а не примерно минерална, която се продава или такава от чешмата.
Озонирана вода по 3 чаши от 200мл на ден е нормално. Не знам тия от Техномаг защо нямат упътване за приготвяне на озон.вода, но по принцип 200мл. се приготвя за около 2-3 мин. и след това веднага трябва да се изпие, защото озона изчезва от водата след 1,5-2мин. За колоидното сребро се отнася същото.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #245 -: Ноември 13, 2008, 10:19:50 am »
Цитат
Озонирана вода по 3 чаши от 200мл на ден е нормално
Явно нещо съм се заблудил в такъв случай

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #246 -: Ноември 13, 2008, 10:55:23 am »
пс: На въпросната страница пишеше че от първият ден по 1 капка и постепенно всеки ден да се увеличава с по 1 или 2 капки
Предполагам, че това се отнася за колоидното сребро, когато се използва в концентриран вид.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #247 -: Ноември 13, 2008, 12:09:05 pm »
Може и така да е вероятно съм се объркал

Неактивен gita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #248 -: Ноември 13, 2008, 13:03:15 pm »
Благодаря на всички за съпричастността!
Форума е чудесен и освен информация получавам надежда, с която подхранвам и моите близки.
Свекърва ми има рак на шийката на матката. Сега има разсейки в белите дробове и на 2 седмици се налага да правим пункции за изкарване на течността. Дори да се подава кислород, събраната в дробовете течност не позволява те да функционират. Опитах с озонирана вода, но тя не може да я понася. Положението при нея е много тежко и не зная с какво може да й помогна. Опитвам с по- големи дози витамин С да подсилим имунитета й.
Майка ми беше оперирана от рак на тялото на матката. Туморът беше 9 мм, но тъй като прораствал в стената направиха й лъчетерапия. Изследванията преди това не установиха разсейки. По време на лъчетерапията я заболя крака, но отговора на лекарите беше "ние тук крака не лекуваме". Всички вие знаете, че на човека не се гледа като на организъм, т. е. като на едно цяло. Лекарите третират пациентите като машина, чийто елемент трябва да ремонтират. И така с болките в крака след няколко месеца се установи, че тя има метастаза в седалищната кост отдясно- 53 мм. Направиха й 3 вливания на бифосфонати след което получи остра бъбречна недостатъчност. Така в момента тя е с катетри и на двата бъбрека. Лекарите я оставиха на симптоматично лечение. Започнах да търся алтернативно лечение и започнахме лечение по метода на Шевченко. При този метод се твърди, че почти веднага спира метастазирането. Аз съм склонна да вярвам в това, тъй като преди 3 месеца й правиха изследвания и не се установиха други метастази. Лечението се съпътства с определен режим на хранене и 2 клизми на ден. Болката обаче постепенно я обездвижи и като следствие от това краката отекоха- първо болния, а после и здравия. Краката и ръцете се покриха с мастиленочервени петна. Стигнах до извода, че лимфотока е нарушен в голяма степен и тя се отравя. Реших да стимулирам капилярите чрез масажи с озонирана вода и масажен колан. Едновременно с това тя пие дневно по 100 мл озонирана вода. Докато почиваше по метода Шемченко /14 дни/, започнах да й давам 1 супена лъжица пречистен керосин на гладно. Информацията ми е, че газта възбужда лимфата. Сега действително здравия крак спадна изцяло, болния също поспадна, но най- интересния факт е постепенното изчезване на петната. Аз мисля, че това е резутат от насищане с кислород, защото точно липсата му предизвиква появата на тези петна по кожата.
Преди време прочетох една статия от в. Доктор от 2005 г. за една жена от Ямбол, която се е излекувала от рак чрез "глад и газ". Тя е гладувала 25 дни, редовно е приемала дестилирана газ и е правила клизми. Вестника информираше, че в следващите броеве ще публикуват подробности относно нейния метод на лечение, но аз не успях да открия тази информация. Аз самата също съм гладувала и съм си правила прочиствания и вярвам в тази теория.

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #249 -: Ноември 13, 2008, 15:48:56 pm »
Продължавай с опитите  и не губи надежда , искрено се надявам да успеете !
От време на време ни пиши да видим има ли положително развитие

Неактивен gita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #250 -: Ноември 23, 2008, 15:28:43 pm »
Много съм благодарна на Миротворец, който ми изпрати уред за получаване на колоидно сребро. Започнах да давам на болната си майка, но положението е доста тежко и вече губя надежда. Проблема е в обездвижването и нарушения лимфоток, които не позволяват на организма да се чисти от токсините. Краката й са подути ужасно,а с урината отделя гной.Не мога да й правя очистителни клизми- тя не може да стои дори седнала повече от 5 мин. През повечето време е в унес. Мисля, че безвъзврътно се отравя.
Поздрави на всички от форума!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #251 -: Ноември 23, 2008, 17:42:59 pm »
Надеждата умира последна, gita! Съзнавам, че е клише това, но то е свързано с едно друго такова - прави каквото трябва, пък да става каквото ще. Както и Тина много правилно отбеляза за всяка болест си има причина и на едно по-тънко ниво, така че "правенето" от нас, а "ставането" от Бог. Зареждай по две чаши на ден да изпива, във всички случаи токсините ще намалеят.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен gita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #252 -: Ноември 23, 2008, 23:31:24 pm »
Днес майка изпи половин литър, а и за вечерта съм й направила също толкова. Прочетох някъде, че може да се пие от тази вода неограничено. Поправете ме, ако греша. Освен това не зная дали да продължавам да й давам озонирана вода, както до сега.
Ние действително правим, това което можем.Знаем, че сме на последната права и опитваме всичко възможно, пък както казвате "да става каквото ще".

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #253 -: Ноември 23, 2008, 23:50:33 pm »
Много съм благодарна на Миротворец, който ми изпрати уред за получаване на колоидно сребро. Започнах да давам на болната си майка, но положението е доста тежко и вече губя надежда. Проблема е в обездвижването и нарушения лимфоток, които не позволяват на организма да се чисти от токсините. Краката й са подути ужасно,а с урината отделя гной.Не мога да й правя очистителни клизми- тя не може да стои дори седнала повече от 5 мин. През повечето време е в унес. Мисля, че безвъзврътно се отравя.
Поздрави на всички от форума!

Гита, МАХНИ майка си спешно от тази обстановка, ако можеш да си позволиш - явно е борба на живот и смърт. Всякъде, но да не е на същото място където болестта "си тече". Най-доброто би било някъде на почивка, но ако няма къде дори и в селска къщичка или на гости при приятели. Приятелите имат МНОГО голямо значение
- състраданеи и съпричастие
- тяхното присъствие предизвиква срам в човека, че се е предал и почва да се бори - първо на подсъзнателно ниво, а после и физически.

Аз ГО направих - 86 годишната ми Баба, която се беше превила надве и не виждаше и не чуваше, сега тича по стълбите и е по-жизнена от всякога! Само от смяна на обстановката!

Неактивен gita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #254 -: Ноември 24, 2008, 23:56:53 pm »
Да Тина, въпросът наистина е на живот и смърт. Ние сменихме обстановката по принуда. Майка живееше на село със скрелозиралия ми баща, който я  подлагаше на непрекъснат тормоз. Преместих я в своето жилище, но за съжаление не намирам много време за нея. Може би трябваше и трябва да й спестявам истината, но аз не го правя. Тя знае от самото начало за болестта си. Един лекар наскоро ми каза "Болните искат да бъдат лъгани". Сигурно е прав, но аз не спестих на майка истината. Споделям с нея както временната надежда, така също и временното отчаяние. Двете състояния просто се редуват. Понякога съм прекалено директна и груба в стремежа си да я стресна, че си отива за да се мобилизира. Болката обаче на моменти е непосилна и надвива желанието за живот. Същевременно,  аз не мога да повярвам, че нищо не може да се направи. Все си мисля, че има лек специално за нея, който само трябва да открия. Последното, което мислим да опитаме е инжекция с концентриран разтвор от билката "жълт смил", без да знаем точната концентрация и начин на приложение. Живота се изплъзва и няма какво да губим. Дано не е прекалено късно с отравянето на организма й. Медиците я отписаха още преди 8 месеца, а няма компетентни хора от които да получиш съвети за алтернативно лечение.
Аз, лично се примирявам с много неща, но не мога да гледам безучастно настъпването на смъртта. Ще се борим и експериментираме до последно.
Пожелавам на всички, които четат тези редове никога да не попадат в подобни състояния.

Като откритие на века беше признат мобилния телефон. Като говоря продължително, ухото ми загрява и не се чувствам добре. Мисля си дали това велико откритие не може да послужи като лек за рака. Ако поставя мобилния телефон до тумора и го облъчвам, дали няма да има положителен ефект? Дали няма да се получи ефекта от разните пулсатори, запери и т. н.? Доказано е, че туморите се унищожават при високи температури. Подобно въздействие би оказало и мъкровълнова фурна.
Какво мислите ВИЕ? Моля споделете знанията и опита си!

За мен най- голямото откритие на века е интернет. Благодарение на него имам и тази възможност да споделям и получавам информация и отзиви от всички ВАС!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27