Автор Тема: Актуални въпроси около София! Чемтрейлс? Странни излъчватели?  (Прочетена 12189 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

x-37

  • Гост
Здравейте,
от доста вереме следя сайта Ви и ето, че подплатен с малко снимков матерял искам да изложа част от въпросите си!
Прочетох статийте за "Chemtrails" и се породиха много въпроси в моята глава, например:

Защо над София има вече близо месец и половина мъгла? И то сутрин и вечер, точно когато хората отиват/ се прибират на/от работа?
Защо, от година, можеби две, Аз се чуствам много отпаднал? Говорейки си с други хора, и те констатуират отпадалост и нападнали ги странни "вируси"?
Защо качвайки се на Витоша, там всичко е чисто и ясно? Разглеждайки хоризонта тази мъгла странно защо е само над София?
Защо на Витоша има странни съоражения? (прилагам снимки, ще се радвам ако някой от Вас коментирате тези незнайни за мен съоражения, който изобщо не са покрити? Хайде да са комуникационни възли на военните, не го вярвам, има такова поделение в Бояна, а това се намира точно над нея)
Изобщо нека коментираме темата за така наречените Вируси който със всяка година мутират с ужасна сила (тази природа особено изобретателна била...), като ХИВ и прочие...
Искам да чуя Вашите мнения и тогава бих ви обобщил свойте разсъждения относно ХИВ, Чемтрейлс и тн!

« Последна редакция: Декември 18, 2006, 20:57:12 pm от Horus »

x-37

  • Гост
Re: Интересни за мен въпроси
« Отговор #1 -: Декември 17, 2006, 20:01:19 pm »
Още

x-37

  • Гост
Re: Интересни за мен въпроси
« Отговор #2 -: Декември 17, 2006, 20:08:12 pm »
Oще

x-37

  • Гост
Re: Интересни за мен въпроси
« Отговор #3 -: Декември 17, 2006, 20:09:24 pm »
Още

x-37

  • Гост
Re: Интересни за мен въпроси
« Отговор #4 -: Декември 17, 2006, 20:23:01 pm »
Още

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Интересни за мен въпроси
« Отговор #5 -: Декември 17, 2006, 22:30:27 pm »
Ми за вирусите чесно казано не съм компетентен :) , но и на мен ми понамирисва на гнило (за ХИВ няма ко да говорим то си е билогично оръжие направо).
Относно снимките: странните конструкции може да са клетки за GSM за обхвата (официална версийка ;)), някви ниско честотни вълни да излъчват невярвам, защото не се намират на оживени места...
За маглата е много просто, попринцип тя е тежка спрямо въздуха и пада на по ниското, затова старите хора казват че мъглата се "спуска", естественно климатичните промени са влияние от нас - хората :)


x-37

  • Гост
Re: Интересни за мен въпроси
« Отговор #6 -: Декември 17, 2006, 22:34:42 pm »
ГСМ клетки в необитаемата зграда. където няма никакъв обхват там ли?  :D
А другата снимка, хубаво ГСМ клетка, защо я пазат военните? Намира се ма "Момина скала" и точно на 100 метра от там на хижата има ГСМ клетка  ;)

x-37

  • Гост
Re: Интересни за мен въпроси
« Отговор #7 -: Декември 17, 2006, 22:37:55 pm »
А забравих, ГСМ клетката не изглежда така  ;)

IYI

  • Гост
Re: Интересни за мен въпроси
« Отговор #8 -: Декември 18, 2006, 00:31:18 am »
Защо не разкажеш нещо повечко за себе си х-37?
« Последна редакция: Декември 18, 2006, 00:32:11 am от IYI »

Antonium

  • Гост
Re: Интересни за мен въпроси
« Отговор #9 -: Декември 18, 2006, 10:42:54 am »
Зимата се образува т.н. температурна инверсия. Прочети какво означава и ще получиш доста отговори напълно реални и тривиални за мъглата.
Всяка антена ли ще стряска хората бре. Това не го виждам добре ама прилича на антена за гр. рейсове. >:( >:( >:(

Oberon

  • Гост
Re: Интересни за мен въпроси
« Отговор #10 -: Декември 18, 2006, 11:51:41 am »
Мъглата е над София, защото София се намира в седловина, и е нормално всичко да се събира над нея. Така е от десетилетия, който е по-голям ще потвърди. А мъгла се образува, защото тази година е доста по-топло за месец декември от миналата например. Тази мъгля трябваше да е сняг, ако времето беше нормално....

Това на снимките са някакви антени, не виждам какво страшно има в тях?

x-37

  • Гост
Re: Актуални въпроси околу София!
« Отговор #11 -: Декември 18, 2006, 16:28:27 pm »
Нищо страшно няма, новсепак ми се стори странно и реших да споделя с вас, да вероятно са "антени за автобуси" найстина добро решение да ги сложат в пресечен терен където ще имат "ужасно" добър обхват  ;D
Или пък къщата, не се обитава от никой на пръв поглед, но всепак е окичена със всевъзможни антени, нямащи нищо общо с ГСМ клетки нито   ;)
Относно мъглата, запитайте се кога за последно в София е имало подобна гъста мъгла траеща вече месеци?

Не казвам, че са чем трейлс или нещо от сорта просто се запитах относно тези въпроси!
А можете ли да коментирате и вирусния бум в София? Може би и миналата година имаше толкова "нормални" заболявания, като менингит, сепсис по животните? Или да кажем тези по-леките вируси лятото повръщане и температура и след три дни пиене на хапчета ти минава, ами нарастващата със огромна сила хипохондрична вълна, странно кой ли печели от това?  :)

Та така де няма място за паника, как вирусите са нещо нормално, птичия грип и голямата имунизация и унищожение на "заразените птици", ХИВ който "мутирал" постоянно и затова нямало лек за него, но той не бил измислен от човека, било кто при маймуните  ;D
Аз все си мислех, че ХИВ, е не биологично оръжие, няма смисъл врага ти да умира след години, по-скоро е мислен, колкото да отслаби имунитета и човек да буледува повече, но ясно личи американско и руската намеса (толкова бездарни учени несъм виждал!)

IYI благодаря за интереса, но нямам какво да разказвам за себе си, един нормален човек, на който му е интересно какво става околу нас ;)


Oberon

  • Гост
Малко преувеличаваш нещата....Мъглата не трае "вече месеци", макар че наистина е доста гадно явление..

x-37

  • Гост
Точно от месец си я има  ;)

Неактивен hakama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
За мъглата ,го чух по ТВ ,че много хора са минали на дърва и газ и затова се получават така нещата :-X

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27