Автор Тема: Ватикана се подготвя за промени  (Прочетена 7913 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

stiver

  • Гост
Ватикана се подготвя за промени
« -: Декември 16, 2006, 16:25:46 pm »
Служител на Ватикана заявява: Извънземните контакти са реалност

По Проф.д-р Ричард Бойлан

Монсиньор Корадо Балдучи, теолог, член на Ватиканската Курия и приближен на Папата се яви през ноември тази година за пети път по ИталИАнската телевизия, за да заяви, че контактите с извънземни са действителен феномен. Монсиньор Балдучи направи анализ на тези контакти в съгласие с теологическите разбирания на Ватиканската църква и подчерта, че срещите от извънземно естество "не са демонични, не са причинени от психологически разстройства, не са случаи на паразитиращи езотерични същества и че заслужават да бъдат внимателно изучавани." При положение, че Монсеньор Балдучи е експерт по демонология и консултант към Ватикана, а  Католическата църква  е демонизирала твърде много необясними феномени в миналото, неговото изявление, че църквата няма да цензурира случаите на срещи с извънземни е забележително.

По-късно Балдучи разкрил пред гостуващ американски професионалист, че  Ватикана тихо наблюдава този феномен. Първоначално иформаторът на Проф.д-р Бойлан предположил, че Ватикана получава информацията си за извънземните и техните контакти с хора предимно от посланиците си в чужбина. Допълнителна информация показва, че Монсиньор е получил тези данни от други източници. Монсиньор Балдучи е член на консултантска група към Ватикана по въпроси засягащи вероятените контакти на хора със свръхестествени същества и сили. Като такъв, въпросът за извънземни контакти е предмет на неговата специализация и има пряко отношение към духовната подготовка на хората за наближаващо всеобщо осъзнаване реалността на извънземния контакт. 

Паралелно, информация получена от учения Д-р Майкъл Улф към Националния Съвет по Сигурността и член на  събкомисията, завеждаща НЛО феномени към  NSC SSG (Маджестик 12), както и от известния автор и експерт по Ватикана, Малаки Мартин, подсказва, че Ватикана с тревога се подготвя за основна преработка на доктрините си, за времето, когато извънземният контакт ще бъде официално обявен от световните правителства през следващите няколко години.
« Последна редакция: Декември 17, 2006, 07:59:21 am от Eon »

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Ватикана се подготвя за промени
« Отговор #1 -: Декември 18, 2006, 12:37:49 pm »
когато извънземният контакт ще бъде официално обявен от световните правителства през следващите няколко години.
:-\
« Последна редакция: Декември 18, 2006, 13:37:40 pm от Eon »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Re: Ватикана се подготвя за промени
« Отговор #2 -: Декември 18, 2006, 13:12:16 pm »
Ама колко са сигурни че ще има такъв контакт...защо ли  laugh
« Последна редакция: Декември 18, 2006, 13:37:55 pm от Eon »

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: Ватикана се подготвя за промени
« Отговор #3 -: Декември 18, 2006, 13:34:07 pm »
 Страхотно , бавно но сигурно всичко се подрежда  >:(

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Ватикана се подготвя за промени
« Отговор #4 -: Декември 18, 2006, 19:45:38 pm »
Той папата щото не е гнусно извънземно ;D
Аз бях преглеждал някжа книжка за сатанинските ритуали във Ватикана...
И 5% от тва дето беше написано да е вярно... то стига.
« Последна редакция: Декември 18, 2006, 22:06:03 pm от Horus »

stiver

  • Гост
Re: Ватикана се подготвя за промени
« Отговор #5 -: Декември 19, 2006, 00:13:33 am »
Ей на това им се чудя.  :-\ Stiver, може ли да посочиш източника на тази тема? Благодаря ти предварително.

Преведох статията от този сайт от тук:

http://www.ufodigest.com/balducci.html

Докато я търсех, обаче, попаднах на оригиналната статия на Бойлан, която е тук:

http://www.drboylan.com/balducci2.html

Сега виждам, че има някои неща, които малко се различават. Първо - сбъркала съм датата. ТВ предаването явно е било още през март или април тази година. Монсиньор Балдучи нарича извънземните "Посетители от звездите" и освен, че говори за това, че са реалност, той вярва, че те са по-развити и по-напреднали духовно от хората.

Под тази статия виждам, че има добавка наречена "Ватикански астроном казва: Посетителите от звездите потвърдени в Библията", в която се говори за това, че след Монсеньор Балдучи и друг Ватикански говорител - училият в Харвард и MIT Проф. Д-р Брат Йезуит Гай Консолманьо (?), експерт астроном към Ватиканската Обсерватория на върха на Маунт Грахам в Аризона също е заговорил.
В последното издание (Април 2006) на Harper's Magazine, Консолманьо пише: "Има неоспорвани извънземни интелигентни същества в Библията", като дава множество цитати. Той също цитира Исус, който казва: "Аз имам други овце, които не са от тази кошара."
Може би най-смелото изказване на Ватиканският астроном е: "И може би не е толкова невероятно да видим Втората личност на Светата троица не само като син на човек, но и като Дете на други раси." (Извинете за неточностите в превода, не съм добре запозната с религиозната терминология)
Той продължава с въпроса: "Всяко създание от тази вселена, създадено и обичано от същия Бог, който създаде и обича нас...Заслужава ли да бъде наричано "Чужд"? (Alien)"
Той напомня на читателите си, че Бог е "по-голям от каквито и да било паралелни светове, които биха или не биха могли да съществуват отатък нашия" и че "Бог е в състояние да концентрира цялата си енергия и любов върху всеки дребничък индивид от нас на тази мъничка планета. И аз съм уверен, че и над всеки индивид на всяка друга планета."

---------------------------------------
Моето мнение (stiver) е че, църквата, като най-старата институция за управление на масите е и най-опитеният, най-опасният и най-хитрият човешки манипулатор на земната сцена. Абсолютно логично е първото официално обявяване на фактите  да направи именно тя, особено, когато "силните" толкова се страхуват, че една новина за извънземно присъствие на земята може да внесе паника сред хората. Масите ще следват църквата сляпо. Много е важно в такъв момент хората да не се поддават на пропагандата й. Ние имаме къса памет. Много бързо можем да забравим стотиците хиляди отвличани, от които голяма част никога не се завръщат. зверствата с животните, така наречените чанели, които с мозъчно управляеми дезинформатори (техните чанелинги никога не съвпадат), лъжите, хипнозите, промиването на мозъците, на паметта, насилствените осеменявания, кражбата на ембриони, създаването на хибриди, имплантите, генетичните опити  и т.н. и т.н. И всичко против волята на хората. Когато църквата нарича хората дребнички индивиди, за мен е сигнал, че тя отново се готви за лидерска роля в нова мръсна игра. Моля, хората тук, които са религиозни да ме извинят. Моите думи са срещу компроментираната църква като институция на властта, не срещу религията, Бога или вярата в силите на свтлината и доброто.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Ватикана се подготвя за промени
« Отговор #6 -: Декември 19, 2006, 00:35:10 am »
То главната версия, прокарана от години, е че правителството и църквата ще стане едно и ще настъпи НСР. Тъй че няма нищо чудно в тези ходове на Ватикана!

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Ватикана се подготвя за промени
« Отговор #7 -: Декември 19, 2006, 00:47:09 am »
А това да не е клетвата на бъдещия кабинет?

Какво навява в душите ви тази композиция?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Ватикана се подготвя за промени
« Отговор #8 -: Декември 19, 2006, 00:56:22 am »
Много неприятно излъчване! Като ракова клетка!

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Re: Ватикана се подготвя за промени
« Отговор #9 -: Декември 19, 2006, 01:35:24 am »
На мен ми мяза на пришълеца :)

Antonium

  • Гост
Re: Ватикана се подготвя за промени
« Отговор #10 -: Декември 19, 2006, 12:34:37 pm »
Ватикана ще управлява Галактиката, както в Хиперионите. :-\

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: Ватикана се подготвя за промени
« Отговор #11 -: Декември 19, 2006, 13:55:25 pm »
 снимката е отвартителна , какво трябва да е това  ???, тронната зала ли  >:(
« Последна редакция: Декември 20, 2006, 19:41:52 pm от esoundc »

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Ватикана се подготвя за промени
« Отговор #12 -: Декември 20, 2006, 15:01:54 pm »
Някаква безобразна атракция... Плюф!
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27