Автор Тема: Масова смърт по пътищата!  (Прочетена 22062 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Масова смърт по пътищата!
« -: Декември 08, 2006, 19:00:32 pm »
Спестявам ви подробностите, които няма как да не сте ги чули по всички медии, но искам да засегна въпроса дали това което става се дължи на някакво влияние?


Вчера
18 души загинаха, от които 17 на място, при катастрофата между автобус и камион в Бяла.Катастрофата стана около 17,15 часа. Автобус от градския транспорт, пътуващ от град Бяла към гара Бяла, е бил настигнат от камион при излизането му на Главен път Русе - София. При катастрофата и двата автомобила падат до река Янтра като автобусът е паднал по таван..

Днес
Верижна катастрофа погуби 3-ма, зам.министър ранен.
По първоначална информация три леки коли са се ударили в ТИР.Част от ранените вече са откарани към най-близките болници от екипи на Бърза помощ. Сред тях е и заместник-министърът на финансите Нихат Зия. Най-вероятната причина за тежката катастрофа е гъстата мъгла. Инцидентът е станал в 17,20 часа на бензиностанция Шел при с. Микре на пътя за с. Голец


По едно и също време на деня и все ТИР участва...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
« Последна редакция: Декември 08, 2006, 19:24:55 pm от Horus »

Eon

  • Гост
Re: Масова смърт по пътищата!
« Отговор #2 -: Декември 08, 2006, 19:39:50 pm »
Според мен е нормална катастрофа. Знам какво е да катастрофираш и да паднеш в река при такива метеорологични условия.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Масова смърт по пътищата!
« Отговор #3 -: Декември 08, 2006, 19:51:04 pm »
Цитат
Спестявам ви подробностите, които няма как да не сте ги чули по всички медии, но искам да засегна въпроса дали това което става се дължи на някакво влияние?
Едно ще кажа-на рибата главата-ей оттам иде вонята.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Re: Масова смърт по пътищата!
« Отговор #4 -: Декември 08, 2006, 19:53:52 pm »
Нещо не съм съпричастен на ранения зам.министър Нихат Зия. Жалко за обикновенните хора наистина, знам че сега ще ма напсуват във форума ама ако ще се случват катастрофи със загинали, най-добре сред тях да са само министри и депутати. И без това рядко ще се споменат български имена.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Масова смърт по пътищата!
« Отговор #5 -: Декември 17, 2006, 23:39:37 pm »
Проблема е в самите водачи или по - скоро това, което става с тях. Младите са най - зле, последните години все повече хора, които не могат да шофират излизат на улицата. Няма никакво уважение към нищо, на никой не му пука за нищо и от там са проблемите. "К'во ми пука, че лапето не може да кара, нали има кинти" си казва инструктора и пуска поредния самоубиец/убиец. "К'во ми пука, че като надъня музиката преча на хората, я скивай къв як бас вади" си казва поредния нехранимайко и продължава да "мутрее" по улиците.
 Братовчед ми веднъж каза нещо много умно по тази тема. Той работи в Германия и лятото като се върна ми спомена. "Тук в България, да караш кола е голяма гъзария. Ако си джиткаш свободно насам натам си голяма работа. Ако пък успееш да изпревариш някой, направо нямаш равен. Въобще повечето хора си взимат кола не защото имат нужда от нея, да вършат някаква работа с нея, ами заради гъзарията, да се покажеш, че имаш кола." Отново опираме до наболелия въпрос с отношението към другия. Това според мен е главната причина.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: Масова смърт по пътищата!
« Отговор #6 -: Юни 16, 2008, 18:37:26 pm »
Ще се опитам да перифразирам какво е казал Кенеди: "Дайте на българите коли, те сами ще се избият" ;)

П.П. Войната по пътищата е взела много повече жертви от всички военни конфликти взети заедно ;)
« Последна редакция: Юни 16, 2008, 18:38:12 pm от Peacekeeper »

cdms

  • Гост
Относно: Масова смърт по пътищата!
« Отговор #7 -: Юни 16, 2008, 18:41:02 pm »
Над 1000 души загиват от катастрофи за година. Като сложим и 7000 от неуредиците в здравната състема и се получава доста голяма цифра.

Breath

  • Гост
Относно: Масова смърт по пътищата!
« Отговор #8 -: Юни 16, 2008, 18:47:39 pm »
Тази статистика за 7-те хиляди за година от неуредици в здравната система откъде е Geta? Доста ми се струва.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Относно: Масова смърт по пътищата!
« Отговор #9 -: Юни 16, 2008, 19:51:35 pm »
Май множко идва и това да е конспирация. H., откъде инфото за жертвоприношенията? Ако е от форума, само кажи, сам ще си го намеря.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Масова смърт по пътищата!
« Отговор #10 -: Юни 16, 2008, 20:24:00 pm »
От Любка Щерева :)

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Относно: Масова смърт по пътищата!
« Отговор #11 -: Юни 16, 2008, 21:20:08 pm »
И като прибавим около 50 000 годишно изчезнали-/избягали в чужбина,починали.../-българи,горе-долу колкото град,като Сливен,например-до кога ще издържим??Не съдя това,"агресивното" поколение-с това бяха захранени-в случая виждат,че ония със страхотните коли шпорят яко по пътищата-киха на ченгето,и продължава,и те подражават,болно ми е,че не се учат гледките на смачкани ламарини,кървави тела и смъртта.Всеки си мисли,че точно на него няма да се случи...
  Но мисля,че и Хор е прав,странна хронология...Я потърсете,да няма по това време някакъв ритуал,жертвоприношения на някои от...ония там,дяволите да ги вземат...
« Последна редакция: Юни 16, 2008, 21:24:02 pm от ipsilan »
Животът е сън,смъртта е събуждане...

cdms

  • Гост
Относно: Масова смърт по пътищата!
« Отговор #12 -: Юни 17, 2008, 15:03:36 pm »
Тази статистика за 7-те хиляди за година от неуредици в здравната система откъде е Geta? Доста ми се струва.
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=504995
Споменаха го и по телевизията. Дори да се малко превишени данните геноцида над народа ни продължава с пълна сила. Само да видим кога ще се събудим.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: Масова смърт по пътищата!
« Отговор #13 -: Юни 17, 2008, 22:27:30 pm »
Току що разбрах, че мой далечен братовчед катастрофирал фатално тази вечер :(   

Неактивен oknele

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Относно: Масова смърт по пътищата!
« Отговор #14 -: Юни 19, 2008, 11:59:05 am »
Всичко е било за страх, подчинение и кървища, източващи психичната енергия (Лууш) на обикновените, наивни хора... жертвоприношения, страдания... А не стават ли същите жертвоприношения по асфалтовите  магистрални олтари? О, но днес, в 21-ви век ги правим всеки ден „доброволно” в името на Егрегора на скоростта, суетата и самочувствието на отличен карач. И кой казва, че всеки трябва да шофира? Това е дарба. С алкохол или без алкохол ако си слаб шофьор, си си слаб шофьор. Това не те прави по-малко мъж или мацка. Това е безумие с тенекиени ковчези. Всеки ден умират пет българи  средно на година в автомобилни катастрофи. Това е кървава ферма! Събудете се! Вижте безумието! Навсякъде по света има ограничения на скоростта до 120-130 км/ч. Има глоби, фуражки със светещи жилетки и радари, дебнения, антирадари, присветквания с фарове и други хитрини. Само аз ли виждам световния заговор за кървав Лууш? Е след като навсякъде законът ограничава до 130 км/ч максимум скоростта на колите, кой безумен закон позволява на Автомобилните психопатски корпорации да произвеждат автомобили развиващи скорост 200-300км/ч? Всички сме нечии синове и дъщери, всички имаме загинали или пострадали в  Асфалтово жертвоприношение. Събудете се! Все едно да ти дадът след бутафорен изпит пистолет с хаосни и бойни патрони, и да те ограничат със закон и затвор да не използваш бойните. Събудете се! Днес в България най-големите престъпници са и автомобилните инструктури и хората в изпитващата система, които допускат некадърници да имат книжки. Да шофираш кола е дарба! Въпрос на време е те да станат убийци. Да, аз Еленко Ангелов съм много лош, некадърен и разсеян шофьор. Не ми трябваше много време да го разбера. Аз не шофирам и оставям това на можещите. Това не ме прави по-малко мъжкар. Колко време ви трябва да разберете за някой или за себе си, че не става за шофьор? Ако намерите поне малко смелост да го признаете първо пред себе си, после е по-лесно и пред близките и колегите ви.
Върнете свидетелствата си за правоуправление, не ги подновявайте или ги скъсайте ако сте слаб водач на МПС. Свалете дулото на пистолета! Сега! Събудете се! Та вие имате други дарби! Докажете се в леглото, в бизнеса, в работата, в семейството си! Ние сто събудили се маймуни имаме сила да променим това безумие! Да осъзнаем глупостта и да дадем личен пример! Не ставай жертва и палач! Събуди се!

Ако не можеш да караш, не карай!

откъс от част 3 "лека нощ нещастие" еленко ангелов
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27