Автор Тема: Експериментите Филаделфия и Монтоук  (Прочетена 42357 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен _

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
  • mind heist
Re:Експериментите Филаделфия и Монтоук
« Отговор #45 -: Януари 21, 2010, 23:45:38 pm »
ами няма да ги откажа аз разбирам англииски и ще се справя с превода пък и има речници в наи тежките случаи човек като и ма желание и невъзможното е постижимо  :)

Неактивен Ken1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re:Експериментите Филаделфия и Монтоук
« Отговор #46 -: Януари 22, 2010, 20:00:20 pm »
Мога да ти дам много техническо инфо за проекта, но е на английски. Видео лекции на Престън.

Ставали да публикуваш линкове или там каквото имаш в темата защото и аз търсех инфо но не можах да намеря много ? 

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Експериментите Филаделфия и Монтоук
« Отговор #47 -: Януари 22, 2010, 20:11:38 pm »
Не, не става. Който има интерес да ми пише лично съобщение и ще му дам линковете.

Неактивен _

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
  • mind heist
Re:Експериментите Филаделфия и Монтоук
« Отговор #48 -: Януари 29, 2010, 17:25:42 pm »
има малка вероятност този проект да е просто измислица, и по този начин да ни променят мисленето като цяло, защото ако сте чели книжката има някои неща дето са необясними, а пък други несъвместими аз затова няколко пъти я преобърнах

ако беше истина, толкова много години са минали че просто няма как някои да не е събрал употребяваните апарати в експеримента и да не е правил опити с тях

обаче има го и този варянт като се включиш в магнитното поле на земята да можеш да контролираш предметите в обхвата на това поле (телекинеза), а при подходяща честота да проникваш в умовете на хората (телепатия)

чесно да си кажа не знам какво да мисля

Неактивен _

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
  • mind heist
Re:Експериментите Филаделфия и Монтоук
« Отговор #49 -: Април 16, 2010, 23:06:37 pm »
тази тема винаги ме е кефила, колкото повече чета по един проект толкова повече противоречия намирам, даже се стигна до там че само този които е в стола на монтоук (дънкан камеран) като си помисли за времеви вортекс, и столът усилва мислите му и създава двойно засукан времеви вортекс (времеви тунел) ... а пък в книгата за експеримента пише че чрез скачащите честоти го създават тоя тунел. А вари ги разбери ...

Неактивен _

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
  • mind heist
Re:Относно: Експериментите Филаделфия и Монтоук
« Отговор #50 -: Април 16, 2010, 23:12:17 pm »
MONTAUK UNVEILED PREVIEW
10-мин. трейлър на филма




До центъра на галактиката за 2-3 сек?
80 000 междузвездни гравитолета :o   


И аз съм вярващ, но числата просто са.... преувеличени, освен ако наистина има Real Stargate.










че това маи е малка скорост четох че имали апарати дето усилвали до скоростта на светлината на 8-ма степен  ;D

Неактивен dark

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Експериментите Филаделфия и Монтоук
« Отговор #51 -: Май 03, 2010, 08:35:59 am »
бях намерил филмче за вилхем раих и в него обясняват за оргоновата енергия, в него показваха как може да се извлича енергия от атмосферата и да захранва устроиства, мисълта ми е че може би технологията използвана за енергия да не е била извънземна а просто атмосферата на планетата, пък и тя е доста голяма и енергията от нея е направо умопомръчаваща  :lol:

Неактивен end

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re:Експериментите Филаделфия и Монтоук
« Отговор #52 -: Август 04, 2010, 21:18:18 pm »
http://www.openfilm.com/videos/montauk_unveiled_preview/
Това 10-минутно видео не се отваря. В YouTube има клипове със Stewart Swerdlow, който го има в допълните видео филми на 10-минутното видео /и също не се отваря/. :-X

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Експериментите Филаделфия и Монтоук
« Отговор #53 -: Март 23, 2011, 16:39:27 pm »
 Книгата: Проектът Монтоук

 Филма : Експериментът "Филаделфия"  --->  Сваляне с бг субтитри  (102 минути)       

 Блогът на Радослав Савов

 Трейлър на  новия документален филм "Хрониките Монтоук" / "Montauk Chronicles"

 Той повдига много въпроси за нашето място във Вселената и какво бъдеще може да  очаква човечеството.
 Това е едно пътуване към неизвестното и проучване на страха и лъжите, на параноята и истината.

 Инфо: http://www.imdb.com/title/tt1661066/

 


Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Експериментите Филаделфия и Монтоук
« Отговор #54 -: Март 23, 2011, 19:51:43 pm »
И двата проекта са коментирани от няколко независими източници и нямам основание да не вярвам в тяхното осъществяване.

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Re:Експериментите Филаделфия и Монтоук
« Отговор #55 -: Август 06, 2011, 09:58:16 am »
Експериментът Слънчева дъга, известен още и като Филаделфия САЩ правят през 1943г.
Около кораба Елдридж е създадена Слънчева дъга - мощен електрически разряд зарежда на въздуха в полусфера около кораба. Синкавото сияние на електричеството обгъща кораба. Това Слънчевата дъга. Тя го скрива от радарите. Това е първата стелт технология в историята.
Никола Тесла бил констуктурът на експерименталната Дъга.
Мнозинството от екипажа загинали от токов удар по време на експеримента. За това Дъгата не била използвана повече.
Изчезването на кораба от радарите и масовта смърт на екипажа, всичко засекретено и обвито в тайственост от секретността породило слухове на принципа чул-неразбрал за изчезването на кораба, за някакъв преход през пространството.
Но това не е възможно са тогавашната техника да достигнат такива мощности за да изкривят пространството. Не е било по силите дори на самия Тесла.
Американските тайни служби обаче умишлено разпространяват лъжлив слух. Освен да плашат руснаците с несъществуваща технология, те постигали и друго.
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27