Автор Тема: Обръщение към Членовете, Администраторите и Агентите  (Прочетена 25728 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен extazo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
а, това което би искал един agent е да започнеш да го търсиш(все пак са ги тренирали именно за това)...... игнорирай
 8) 8)

cdms

  • Гост
Относно: Обръщение към Членовете, Админис
« Отговор #31 -: Юни 01, 2008, 06:17:20 am »
Така ги игнорираме в България и гледам, на какъв хал сме. Трябва да бъдат разкрити.
« Последна редакция: Юни 03, 2008, 08:33:24 am от Mirotvorec »

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Разкрит съм!
 :D

cdms

  • Гост
Разкрит съм!
 :D
Почти. Трябва само да си кажеш трите имена. Агентурния псевдоним и къде работиш.  ;D ;D :D :D laugh

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Прекрасни мисли и намерения бих казал.На хора коита се отличават (така мисля) от другите по това, че все още имат красиви мечти,за един по-добър свят и могат да ги реализират.Това ме радва. Но са малко са те.Тези, които искат да направят нещо хубаво и полезно за другите, за цивили-зацията, да стоят на преден пост на познанието, неизвесното, неизслед-ваното. Мисля, че частта за конспирациите (която не ми допада особено ) трябва е отделно от другите части на сайта. А сигурно му поставя и по-особен оттенък. Аз съм абсолютно нов гост на сайта ВИ. Искрено ВИ желая успех.

krasimir

  • Гост
аз само ще добавя за агентите , вече това място се наблюдава от САТАНИСТИТЕ които обслужват БГ и световната Медия с които вече имах честа да се бия по НЕТА веднъж. ВОЙНАТА е СЕРИОЗНА и няма майтап никакъв  >:(


За кои сатанисти става въпрос???

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re: Обръщение към Членовете, Администраторите и Агентите
« Отговор #36 -: Септември 12, 2009, 00:40:34 am »
аз само ще добавя за агентите , вече това място се наблюдава от САТАНИСТИТЕ които обслужват БГ и световната Медия с които вече имах честа да се бия по НЕТА веднъж. ВОЙНАТА е СЕРИОЗНА и няма майтап никакъв  >:(

Колега, би ли ми обяснил как да ги разпознаваме сатанистите във форума и изобщо?
Може и на личен. Мерси :)
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27