Автор Тема: Кредо Мутуа за лечението на СПИН  (Прочетена 16689 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Относно: Кредо Мутуа за лечението на СПИН
« Отговор #30 -: Октомври 28, 2008, 22:02:47 pm »
Питам я във връзка с това,което е написала в скоби,щото от там става ясно,че е чела ГНМ.Та затова ми е интересно.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Кредо Мутуа за лечението на СПИН
« Отговор #31 -: Ноември 04, 2008, 02:24:07 am »
Сори че се намесвам, ама някак не върви да питаш човека отворил темата за озона, какво мисли за него :P

 :)  :D  ;D

Да! Ама и металите имат значение, обаче не по начина по който се предлагат, както колоидното сребро. И аз се запалих естествено, но УВИ!   >:(

И да се върнем на темата....изкуствените бактерии на СПИН, доставяни чрез хуманитарни организации поразяват ДНК-то на различни органи - най-често тези които се разрушават и са най-често описвани като причина за смърт от СПИН. Ако също си спомним за стволните клетки и органовите клетки, ще се сетим също, че тези изкуствени клетки / бактерии всъщност унищожават стволните клетки - тоест тези които са отговорни да възстановят група от органи. Затова симптомите на СПИН са различни и затова се съсипват различни органи, но от ЕДНА И СЪЩА ГРУПА - като дробове, сърце, трахея или гърло.

И ТОВА според мен е страшното - че унищожават ресурсите за възстановяване на човека. Затова една проста настинка на болен от СПИН може да завърши със смърт.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Кредо Мутуа за лечението на СПИН
« Отговор #32 -: Декември 01, 2009, 17:09:16 pm »
Healing AIDS with Microcurrents and Nanosilver

http://tracker.concen.org/torrents-details.php?id=11894

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27