Автор Тема: Кредо Мутуа за лечението на СПИН  (Прочетена 16770 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Shin-On

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re: Кредо Мутуа за лечението на СПИН
« Отговор #15 -: Октомври 22, 2008, 14:18:49 pm »
Цитат
Как защо ...защото най вероятно така пише в "дебелите книжки"

Да си спестим иронията? Някакви комплекси ли имате към хората, които са чели дебели "книжки"? Наясно ли сте, че в медицината дебелите "книжки" не са писани за развлечение и че някои хора работят от сутрин до вечер; някои, които вие не виждате по телевизионните канали пропускат най-важните моменти от живота си, защото са се отдали на медицината? Имайте малко уважение към тази наука, тя не е възникнала от вчера и няма да загине утре.

Към въпроса на jediguardian:

"изкуствените вируси" или ин витро (в стъкло) в човешкия организъм не могат да се адаптират, настъпват сериозни изменения, докато в лаботорни условия всичко е наред. Култивираните вируси не са достатъчни, понеже те нямат нуклеинова киселина, т.е. трябва да се превърнат в РНК, но засега това го може само живата клетка. Природата е силна, вирусите са висша форма на паразитизъм.

По въпроса, че "някой" имал интерес хората да са заразени с вируса СПИН - 40 млн. са хората в света заразени със СПИН. Къде точно виждате "интерес" тези хора да са болни при условие, че лекуването ми е безплатно? Излиза, че "те" (?) пръскат невероятни пари, за да убиват хора, но смърт, която не настъпва мигновено. Ако някой развиваше теория за човешка грешка със СПИНа - по-логично щеше да звучи, примерно при опит да се направи ваксина за вирус, и са използвали вирус от зелени маймуни. Всъщност има такава теория.

Цитат
Има добри лекари, с които аз работя, които правят хапчета от него. Но според мен случаят е спешен за страната ни и за света. Вижте, аз не мога да излекувам хората от Африка без да излекувам хората от Карибите, защото СПИН се разпространява навсякъде по света. Ако лекувам само хората тук, ще дойдат нови болни и ще заразят излекуваните – затова трябва да лекуваме целия свят.

Къде са тези лекари, в какви лаборатории работят, върху какво експериментират, до какви резултати са стигнали, сътрудничат ли си с някого?


Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Кредо Мутуа за лечението на СПИН
« Отговор #16 -: Октомври 22, 2008, 14:48:53 pm »
Къде точно виждате "интерес" тези хора да са болни при условие, че лекуването ми е безплатно?
   Нямам време да оборвам осталата част от мнението ти.
   Ти сигурен ли си, че има безплатно лечение?
   Това, че не взимат пари директно от пострадалия развосилно ли е на безплатно? Едва ли си толкова млад за да не знаеш как стоят нещата.
   "Безплатен обяд няма."
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен UpsideDown

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 228
Re: Кредо Мутуа за лечението на СПИН
« Отговор #17 -: Октомври 22, 2008, 15:13:35 pm »
Да си спестим иронията? Някакви комплекси ли имате към хората, които са чели дебели "книжки"? Наясно ли сте, че в медицината дебелите "книжки" не са писани за развлечение и че някои хора работят от сутрин до вечер; някои, които вие не виждате по телевизионните канали пропускат най-важните моменти от живота си, защото са се отдали на медицината? Имайте малко уважение към тази наука, тя не е възникнала от вчера и няма да загине утре.

А вие някакви комплекси към хората за които дебелите книжки не са нещо велико и всичко в тях е чиста истина?Имам предостатъчно личен опит с мен и роднини/познати за да знам тези хора писали подобни неща,които  "пропускат важните моменти от живота си" за "наше добро" колко им пука за нас.Лекарите да...на лекарите им пука/поне на някой от тях/ но те са принудени да използват нещата които са научили от същите тези хора.Това е индустрия, не наука.

Колкото до това с безплатното лекуване..интересно ми е ако отидеш в Африка и кажеш това, как ще те посрещанат ?
Ама те там са животни които правят безразборен секс и си пият кръвта ритуално...нормално е такова разпространение  laugh
« Последна редакция: Октомври 22, 2008, 15:17:53 pm от UpsideDown »

Неактивен Shin-On

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re: Кредо Мутуа за лечението на СПИН
« Отговор #18 -: Октомври 22, 2008, 15:28:52 pm »
В Африка същестува мафия, използват се употребявани спринцовки и тук вече може да обвиниш СЗО за бездействието им, а не медицината, драги. И в Африка не малко отказват лечение, понеже смятат, че това е вуду магия.

Другата част от коментара ти е смехотворна и същевремено тъжна.

Неактивен Shin-On

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re: Кредо Мутуа за лечението на СПИН
« Отговор #19 -: Октомври 22, 2008, 15:31:28 pm »
 
Цитат
Нямам време да оборвам осталата част от мнението ти.
   Ти сигурен ли си, че има безплатно лечение?
   Това, че не взимат пари директно от пострадалия развосилно ли е на безплатно? Едва ли си толкова млад за да не знаеш как стоят нещата.
   "Безплатен обяд няма."

Не сигурен, а е факт. Навсякъде по света! Друг е въпроса за ефективността (според стадия) и резистентността.

Неактивен UpsideDown

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 228
Re: Кредо Мутуа за лечението на СПИН
« Отговор #20 -: Октомври 22, 2008, 15:39:57 pm »
В Африка същестува мафия, използват се употребявани спринцовки и тук вече може да обвиниш СЗО за бездействието им, а не медицината, драги. И в Африка не малко отказват лечение, понеже смятат, че това е вуду магия.

Другата част от коментара ти е смехотворна и същевремено тъжна.
Доказателства за тези употребявани спринцовки /1 спринцовка на 100-200 хил човека сигурно/ снимков материал лично от теб, спринцовките като доказателства в пликче, интервю със заразените ? и още и още/малко в стил един твой коментар в друга тема  :D /.

Идват някакви "здравни лица", блъскат те със ваксини и странно как изведнъж бум на СПИН, милиони заразени и същите тези идват да те "лекуват" от това...бе на тяхно място и аз ще кажа, че е вуду магия  ;D . Оф, ама аз не мога да го докажа научно, нямам лаборатория, нямам образование... пуу, провали ми се отговора   :P

Радвам се, че поста ми ти се струва смехотворен..то е ясно, че при такава дискусия друго няма да излезе, ама поне да има забавление  :D
« Последна редакция: Октомври 23, 2008, 08:08:51 am от Mirotvorec »

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re: Кредо Мутуа за лечението на СПИН
« Отговор #21 -: Октомври 22, 2008, 22:35:28 pm »
Към въпроса на jediguardian:

"изкуствените вируси" или ин витро (в стъкло) в човешкия организъм не могат да се адаптират, настъпват сериозни изменения, докато в лаботорни условия всичко е наред. Култивираните вируси не са достатъчни, понеже те нямат нуклеинова киселина, т.е. трябва да се превърнат в РНК, но засега това го може само живата клетка. Природата е силна, вирусите са висша форма на паразитизъм.


Благодаря за отговора. И все пак не можем да бъдем сигурни, че не са открили начин да се създаде вирус, който да оцелява извън контролирана среда.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Кредо Мутуа за лечението на СПИН
« Отговор #22 -: Октомври 23, 2008, 00:43:01 am »
Доказателства за тези употребявани спринцовки /1 спринцовка на 100-200 хил човека сигурно/ снимков материал лично от теб,спринцовките като доказателства в пликче,интервю със заразените ? и още и още/малко в стил един твой коментар в друга тема  :D /.

Идват някакви "здравни лица", блъскат те със ваксини и странно как изведнъж бум на СПИН,милиони заразени и същите тези идват да те "лекуват" от това...бе на тяхно място и аз ще кажа, че е вуду магия  ;D . Оф ама аз немога да го докажа научно,нямам лаборатория,нямам образование... пуу провали ми се отговора   :P

Радвам се,че поста ми ти се струва смехотворен..то е ясно,че при такава дискусия друго няма да излезе,ама поне да има забавление  :D

Ти си наистина UpsideDown. Ако можеше да се изразиш правилно бихме разбрали за конспирацията за заразяване със СПИН, на която И АЗ БЯХ СВИДЕТЕЛ!

Приятел от Университета в Стелнбош (ЮАР) изследва тези ваксини и установи, че съдържат не бактериите, за които са предназначени, а нещо изкуствено. Всичките хора ваксинирани с това имат "следата", а някои са с починали от СПИН.

Ако прочетеш съседския XNET, ще разбереш за плановете за намаляване на населението на Земята и ще ти е ясно защо се прави.

Интересното в цялата история е, че има вътрешни бактерии както и други механизми (например ние тука обсъждахме озона) да се спре действието на тези унищожителни бактерии. И още по интересно ще бъде да кажем, че нашия мозък контролира производството на вътрешните бактерии - ерго - нашия мозък може да произведе бактерии които да противодействат на спинозните!


Неактивен UpsideDown

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 228
Re: Кредо Мутуа за лечението на СПИН
« Отговор #23 -: Октомври 23, 2008, 01:28:08 am »
Ти си наистина UpsideDown. Ако можеше да се изразиш правилно бихме разбрали за конспирацията за заразяване със СПИН, на която И АЗ БЯХ СВИДЕТЕЛ!

Не обичам да пиша и затова се изразявам така. На живо е по-добре, ама там пък говоря много бързо и настава пълно объркване  laugh

За останалото - хубаво е да се работи с доказателства, стига да има кой да ги приеме  ;)
« Последна редакция: Октомври 23, 2008, 08:10:00 am от Mirotvorec »

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Кредо Мутуа за лечението на СПИН
« Отговор #24 -: Октомври 24, 2008, 04:31:27 am »

Не сигурен, а е факт. Навсякъде по света! Друг е въпроса за ефективността (според стадия) и резистентността.
   Предлагам да изпратим официално благодарствено писмо на фармацевтичните конгломерати за предоставеното от тях безплатно лечение. Байер и дори МЕРК ще ни се зарадват.
    Значи е било слух "дарението" на Бил Гейтс за лечение на СПИН в Африка. С условие с парите му да се закупят медикаменти от определени компании. И съвсем случайно в бордовете (или акционерите) бил и чичко Бил.
    От единия джоб в другия......

   Търговските агенти на фармацефтичните (и химически) компании определят лечението. Те правят семинарите. Те финансират университети. Те правят изследванията. Техните търговски пътници агитират лекарите по места и ги подкупват с разни дарения. Благодарение на тях си купих от лекар евтин телефон "Защото в къщи станаха много. Мине замине и все някой подарък ми прави". Еднакви лекарства от различен производител се различават в цените с до 4-5 пъти. Последния ми случай се оказа, че 18 левовия ми антибиотик имал 4 левов събрат.... (не че помогна но ... да е живо и здраво колоидното сребро)

   Болния чавек вече не е пациент. За здравната система той е клиент.
   Преди имаше здравни картони с описана историята на заболяванията. Сега къде са? Сега има рецептурни книжки. Много е важна историята на лекарствата, но още по-важна е рецептата и фактурата да са до запетайка перфектни. А лечението, ако се получи...
   Плаща се за прием а не за излекуван.

   Приятеля, за който ви писах, болен от СПИН отказва да започне процедурите. Лекува се със Запер, озонатор и билки. Резултатите му се подобряват откак е започнал. Установихме, че немалко значение има психичното състояние.
   И те така....
« Последна редакция: Октомври 24, 2008, 04:33:39 am от Joro Velev »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Кредо Мутуа за лечението на СПИН
« Отговор #25 -: Октомври 25, 2008, 00:21:15 am »
http://cancertutor.com/Cancer02/BobBeck_ru.html
Joro Velev, разгледай и тази информация, може някои от нещата да се окажат полезни за твоя приятел.  :) Все ми се струва, че колоидното сребро ще му свърши добра работа.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Кредо Мутуа за лечението на СПИН
« Отговор #26 -: Октомври 26, 2008, 02:22:28 am »
   Благодаря за линка.
   Ползва сребърна вода от доста време. При нас намерихме в някои аптеки "Аркол", "Армакс" не са зареждали.
    :)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Re: Кредо Мутуа за лечението на СПИН
« Отговор #27 -: Октомври 28, 2008, 01:54:08 am »
http://cancertutor.com/Cancer02/BobBeck_ru.html
Joro Velev, разгледай и тази информация, може някои от нещата да се окажат полезни за твоя приятел.  :) Все ми се струва, че колоидното сребро ще му свърши добра работа.

Аз изпих много бутилчици колоидно сребро Миротворец и...никаква реакция!  :( Не искам да те отчайвам, но само рекламата и цената са му големи... Тъжно а?!

(Мисля, че е машинация защото сега след толкова години знам, че никой в тоя свят още не може да измери излишъка или липсата на определени метали в организма на даден човек, защото може самия организъм да е спрял възприемането им по "технически" причини, но това е друга тема...)

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Относно: Кредо Мутуа за лечението на СПИН
« Отговор #28 -: Октомври 28, 2008, 14:26:31 pm »
Тина,ами за озона какво ще кажеш тогава?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Кредо Мутуа за лечението на СПИН
« Отговор #29 -: Октомври 28, 2008, 18:45:05 pm »
Сори че се намесвам, ама някак не върви да питаш човека отворил темата за озона, какво мисли за него :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27