Автор Тема: Клуб НЛО на дир.бг...НЕ Е ИСТИНА :)))  (Прочетена 3622 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Oberon

  • Гост
Клуб НЛО на дир.бг...НЕ Е ИСТИНА :)))
« -: Ноември 24, 2006, 14:15:14 pm »
Приятели, искам да сподаля с вас какви наблюдения извърших в периода 12.08 - 14.08 тази година. Една сутрин (сутринта на 12-ти нула осми) се събудих и реших да прибера прането от простора. Аз съм енергичен млад мъж и обичам домакинската работа. Докато прибирах пране, констатирах, че нещо дразни периферното ми зрение, но отначало реших че са слиповете на съседката отдолу и ги игнорирах временно. След това изгладих прането, сготвих, изметох, измих и избърсах прах, пратих котката на разходка и отново се показах на прозореца. Тогава видях!!! Кръгове в тревата!! Но не какви да е кръгове, а едни, такива, особени. Имаха доста извънземен вид и аз се удивих. Цял живот съм мечтал да видя извънздемно и ето, че мечтата ми беше на път да се сбъдне, щото там където има извънземни кръгове, нема начин да нема и некое извънземно нещо, което да ги е направило. Каква по-подходяща форма от кръглата, ако пред блока ми се е приземила летяща чиния? Взбудих се неимоверно и реших, че вечерта няма да спъ, а ше чакам появата на извънземните. Всеизвесно е, че те се появяват предимно нощем, светлини струят от чинията и вятър драматично развява косата на наблюдателите, докато извънземните ги парализират, отвличат и правят сексуални експерименти с тях. При тези мисли усетих приятна топлина в областта на слабините и леко пулсиране от другата (по-тъмната ми) страна. Елате, о, извънземни, отвлечете ме и ме наебете!!! Край на първа част, следва продължение.

Синк ин пинк.

Oberon

  • Гост
Re: Клуб НЛО на дир.бг...НЕ Е ИСТИНА :)))
« Отговор #1 -: Ноември 24, 2006, 14:20:09 pm »
хаха, има продължения:

"Всичко вървеше по план, стъмни се около 20,54 аз дебнех до щорите и почти не дишах. Лек ветрец подухваше прането и във въздуха витаеше очакване. Очакване да се случи нещо неочаквано. Затаих дъх, в очакване на тоя момент. Моментът отмина. Поех си дъх. Нищо не се случваше. Минаха няколко часа. Тва са си доста моменти, но на мен ми се сториха като един. Един, но по-дълъг. Беше тъмна и безлунна нощ, облаци закриваха небето, нищо не се виждаше, пък аз живея на осмия етаж. Все пак, надявах се извънземните да не карат с изключени светлини, щото можеха да се изпердашат в телевизьонната кула. Примерно. Минаха още неколко часа и птичките почнаха да чуруликат, появи се светлина и разочарован отидох да се изпикам през балкона в/у перваза на прозореца на съседите от по-долните етажи. Така ги будя, щото те са бачкатрои и требва да ходят да бачкат. Докато слушах как струята трополи по поцинкованата ламарина, обмислях плана си за следващата нощ. Край на втора част, следва продължение. "

Синк ин пинк.

Неактивен miamotobg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
  • Шинмен Миамото Мусаши
Re: Клуб НЛО на дир.бг...НЕ Е ИСТИНА :)))
« Отговор #2 -: Ноември 24, 2006, 18:19:59 pm »
Тоя идиот ме разсмя искрено. ;D :D ;D
1. Не носи злоба в себе си. 2. Прави разлика между печалбата и загубата във всекидневието. 3.Развива

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Клуб НЛО на дир.бг...НЕ Е ИСТИНА :)))
« Отговор #3 -: Ноември 24, 2006, 22:09:26 pm »
В dir-а всичко е в този стил в "НЛО", аз защо давам пример постоянно с тях :P

IYI

  • Гост
Re: Клуб НЛО на дир.бг...НЕ Е ИСТИНА :)))
« Отговор #4 -: Ноември 25, 2006, 01:54:35 am »
Олеее, идиоти най-невероятни!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27