Автор Тема: Маурицио Биато за Полк. Корсо, Италианската Връзка и още  (Прочетена 5668 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

stiver

  • Гост
http://video.google.com/videoplay?docid=-7387572396929560555&q

Видео-документ от 15 Международен Конгрес и Филмов Фестивал на НЛО за забележителната презентация на Маурицио Биато, италянски НЛО изследовател и репортер. Филмът съдържа уникални интервюта с Полковник Филип Дж. Корсо, автор на книгата "Денят след Розуел". Биато представя и допълнителна информация за истинския дневник на Корсо Dawn of a New Age (Изгряването на Нова Ера), за италянската връзка и още много други.

Филмът може да се намери и тук: http://www.conspiracycentral.net:6969/

Филмът е от февруари, 2006, но е задължително да се види от хора, които биха се заинтересували от последните разкрития на Маурицио Биато за Ватиканската Връзка, Планетата Х и йезуитския филмов материал засекретен като "Sectrum Omega". Статията за тези разкрития е публикувана в UFO Digest на 9 Ноември, 2006. По-долу е линкът към нея. Всички материали са на английски език. При по-голям интерес може да се опитам да я преведа.

http://www.ufodigest.com/news/1106/jesuitfootage.html

Препоръчвам да се следи по-нататъшната работа на Беато.
« Последна редакция: Ноември 21, 2006, 14:39:25 pm от Horus »

stiver

  • Гост
Филмът е от февруари, 2006, но е задължително да се види от хора, които биха се заинтересували от последните разкрития на Маурицио Биато
..............................................

Препоръчвам да се следи по-нататъшната работа на Беато.

Моля за извинение, името на италианския журналист на статията е Cristoforo Barbato  :)  Въпреки това препоръчвам интерес към Италианската Връзка  ;)

Eon

  • Гост
www.secretum-omega.com

Италианския сега почвам да го уча... ама ако има някой по-напред да преведе.  ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
stiver преведи го ако имаш време. Полковник Корсо е интересен, също има съмнения за дезинфорамция, но при кой няма :) Филма го имам но не съм го гледал. Има и други за/с него.

Ако някой проявява интерес към "The Day After Roswell" пращам.

Eon

  • Гост
В последното специално издание за движението на НЛО-тата има материал за двигателната система, който пасва на инфото.... Интересно.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ми то там Корсо няколко пъти се споменава ако си забелязъл ;D

Eon

  • Гост
Да, да. За това говоря.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
За интересуващите се и не-регистрирани :)

stiver

  • Гост
stiver преведи го ако имаш време. Полковник Корсо е интересен, също има съмнения за дезинфорамция, но при кой няма :) Филма го имам но не съм го гледал. Има и други за/с него.

Ако някой проявява интерес към "The Day After Roswell" пращам.

Ще преведа статията, но с това забързване на времето напоследък, може и да не стане много бързо  :)
Филма няма да мога да преведа. Освен, че нямам опит с програми за субтитри, но и много технически термини ме затрудняват, защото не знам какво означават или как се превеждат.

Хорус, благодаря ти за линка към филма за имплантите (The scientific Study of Alien Implants). Вече трето денонощие го свалям. Останаха само 3 процента, колкото да ми скъсат нервите  >:(

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Филма няма да мога да преведа. Освен, че нямам опит с програми за субтитри, но и много технически термини ме затрудняват, защото не знам какво означават или как се превеждат.

Ако си ентусиаст, направи превода на фразите на документ, има кой да направи тайминг след време. Това е ако мислиш че филма наистина си заслужава. Не съм го гледал, по простата причина, че свалям абсолютно всичко от conspiracycentral и го архивирам за бъдещите поколения ако мога да се изразя така :P Нямам физическа възможност да изгледам всичко.


към филма за имплантите (The scientific Study of Alien Implants). Вече трето денонощие го свалям. Останаха само 3 процента, колкото да ми скъсат нервите  >:(

Мани, мани, аз го свалях 1 месец :P Трябваше да кажеш да пусна сийд ;D

Но филма си струва, защото е доказателствен и е най-вече за скептици. За хора които вярват няма да е толкова ценен, защото те просто вярват в тези неща, а доказателствата нямат особена тежест за тях, защото те не са всичко и не винаги са истински :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27