Автор Тема: Планът в действие  (Прочетена 11425 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен outlawzzz

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Планът в действие
« -: Ноември 10, 2006, 04:00:07 am »
Здравейте,
искам първо да ви поздравя за прекрасния сайт.
Бих искал да споделя своите нагледни виждания за плана на NWO. Казвам нагледни, защото от около 4 месеца живея в Канада и за тези 4 месеца разбрах че планът наистина действа. С пълна сила.
Така например ми направи впечатление младото поколение (понеже и аз още спадам към него). Още от 3-ти клас децата биват "пристрастявани" към рап музиката. Но на какво учи днешния рап? Основно на 3 неща - пари, коли и жени. Просто перфектно за новия световен ред, да втълпят чрез кузимата тези "идеали" да децата още от ранна възраст. И те са разбрали това нещо много отдавна, още от ранните времена на рап музиката и резултата в днешно време е меко казано на лице. 19 на 20 деца симпатизират на тези идеали, те им остават за цял живот! Маниата за парите ги завзема изцяло, и всякакви други "божествени" идеали за тях са губене на време. Защото времето е пари, нали така казват. И предполагам сте забелязали как тази нова рап музика започва все повече и повече да набира симпатизанти по целия свят. Спрях се на рап музиката, защото аз лично съм почитател на този стил (но не този "рап" които се слуша днес)
Много други неща тук ми показаха "установения нов световен ред" в пълна сила. Това е само един прост пример.
Поздрави!
« Последна редакция: Ноември 10, 2006, 18:37:48 pm от Horus »

Antonium

  • Гост
Re: Планът в действие
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2006, 10:05:19 am »
Винаги съм се чудил на слушателите на тази черна музика, ама простотията е вечна. Там рап в БГ чалга - мнго имена има простотията и не е нужна световна конспирация за нейното развитие, конспирация е това, че малко хора се опитват да й се противопоставят. В Кнада сигурно има и друга музика, слушай си нея, а борбата с простотията е сизифов труд. :D

Oberon

  • Гост
Re: Планът в действие
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2006, 10:11:02 am »
Пак искам да подчертая, че трябва коренно да се смени образователната система поне до 5-6 клас. Децата трябва да се извеждат сред природата, дори в час да им се пуска музика...да учат много други неща, освен тия, които учат сега. Да се поучат от Аристотел мамка му...и неговата школа!

Неактивен GNOSTIC

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Re: Планът в действие
« Отговор #3 -: Ноември 10, 2006, 12:42:13 pm »
И национализмът би помогнал за опазването на хората от влиянията на Новия световен ред. ;D
На нас ни е вече спешно създаването на национална доктрина!

Пък и много ми е смешно да гледам родните ни рап-"звезди" как се правят на негри.. ;D

IYI

  • Гост
Re: Планът в действие
« Отговор #4 -: Ноември 10, 2006, 15:39:28 pm »
Вече имаме нов продукт-чалга с рап!

Неактивен outlawzzz

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re: Планът в действие
« Отговор #5 -: Ноември 10, 2006, 16:57:30 pm »
Винаги съм се чудил на слушателите на тази черна музика, ама простотията е вечна. Там рап в БГ чалга - мнго имена има простотията и не е нужна световна конспирация за нейното развитие, конспирация е това, че малко хора се опитват да й се противопоставят. В Кнада сигурно има и друга музика, слушай си нея, а борбата с простотията е сизифов труд. :D

Нужна е вярвай ми, и евреите са го знаели това и го използват в пълна сила! Зарибяване с рап е чат от плана, това мога да каза със сигурност. Именно затова вкараха чалгата в българия, и ако друга музика настигне чалгата, това ще е комерсиалния рап, под предлога че това се слуша на запад. Тя вече навлиза с пълна сила бих казал
« Последна редакция: Ноември 10, 2006, 17:02:00 pm от outlawzzz »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Планът в действие
« Отговор #6 -: Ноември 10, 2006, 18:25:07 pm »
Здравеите,
искам първо да ви поздравя за прекрасния сайт.
Бих искал да споделя своите нагледни виждания за плана на NWO. Казвам нагледни, защото от около 4 месеца живея в Канада и за тези 4 месеца разбрах че планът наистина действа.С пълна сила
Така например ми направи впечатление младото поколение (понеже и аз още спадам към него). Още от 3-ти клас децата биват "пристрастявани" към рап музиката. Но на какво учи днешния рап? Основно на 3 неща - пари, коли и жени. Просто перфектно за новия световен ред, да втълпят чрез кузимата тези "идеали" да децата още от ранна възраст. И те са разбрали това нещо много отдавна, още от ранните времена на рап музиката, и резултата в днешно време е меко казано на лице. 19 на 20 деца симпатизират на тези идеали, те им остават за цял живот! Маниата за парите ги завзема изцяло, и всякакви други "божествени" идеали за тях са губене на време. Защото времето е пари, нали така казват. И предполагам сре забелязали как тази нова рап музика започва все повече и повече да набира симпатизанти по целия свят. Спрях се на рап музиката, защото аз лично съм почитател на този стил (но не този "рап" които се слуша днес)
Много други неща тук ми показаха "установения нов световен ред" в пълна сила. Това е само един прост пример.
Поздрави

Съгласен съм с теб, НО моляте не наричай КОМЕРСИАЛНАТА ПОП МУЗИКА - рап  ;)
Lil John и 99% от MTV са пълни ЧАЛГАРИ ...
елементарен пример за РАП - Wu Tang Clan
интересен факт - името на рап певеца Afu Ra - той  избира псевдонима си от египедската книга на мъртвите, който обозначава тялото на живата сила и в основата си представлява обединението на всяко нещо създало живот  8)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Планът в действие
« Отговор #7 -: Ноември 10, 2006, 18:44:38 pm »
Всичката музика, която се върти по телевизията по ЦЯЛ СВЯТ в момента е по ПЛАН. Не само рап-а.
Поп-а е промивка. По-голяма дори според мен.

Вече имаме нов продукт-чалга с рап!

Вярно е. Няма нищо по-тъпо от чалгата освен чалга с рап :P

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Планът в действие
« Отговор #8 -: Ноември 11, 2006, 10:48:31 am »
Мда, така си е... Да не говорим пък за така наречения български хип-хоп, и най-вече за Ъпсурт >:( >:( >:(...



Продажници !!!
« Последна редакция: Ноември 11, 2006, 11:04:06 am от ultrafutur »
musica universalis

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Планът в действие
« Отговор #9 -: Ноември 11, 2006, 11:05:06 am »
...Те все още се водят "най-добрите" в Бг  :P :P :P
musica universalis

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Планът в действие
« Отговор #10 -: Ноември 11, 2006, 11:16:37 am »


no comment ...
Планът Действа !
musica universalis

IYI

  • Гост
Re: Планът в действие
« Отговор #11 -: Ноември 12, 2006, 00:11:09 am »
Действа, но колко?

Eon

  • Гост
Re: Планът в действие
« Отговор #12 -: Ноември 12, 2006, 08:48:16 am »
Много.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Планът в действие
« Отговор #13 -: Ноември 12, 2006, 10:37:05 am »
 laugh laugh laugh laugh laugh
musica universalis

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Планът в действие
« Отговор #14 -: Ноември 12, 2006, 10:48:33 am »
трагедия!наистина ги съжалявам тези хора...колко са низши,колко са дребни.В музиката им няма никакво творчество,те даже не са и талантливи,не са и симпатични,имат изкривени физиономии. :( :( :(

Абе хора какви са тея мнения като това? МАй се имате за много развити...Нямало творчество,били низши...
 Творчество и послание си има дори когато не се говори за всемирна любов,духовност и Орион.И поне по-малко предубедени бъдете бре...ужас
 А Ъпсурт са може би единствените рапъри в БГ,които стават за нещо(и единствените,които слушам),защо?
 Защото за разлика от хората тук,знаят как да си направят една хубава гаргара.
 
А  и още нещо-изглежда нещо куца в плана,защото  доста често се мяркат и хубави песни по МТВ и подобните му.

-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27