Автор Тема: 16-годишна българка изнасилена в Гърция  (Прочетена 7898 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
16-годишна българка изнасилена в Гърция
« -: Ноември 05, 2006, 13:48:04 pm »
Гърция и расизмът

05 ноември 2006/News.dir.bg

"Груповото изнасилване на 16-годишна ученичка в тоалетните на гръцкото й училище разтърси цялата страна, пише британският вестник “Индипендънт” няколко дни след инцидента.
Момичето е било изнасилвано в продължение на час от четири момчета, докато три момичета са наблюдавали, едно от които снимайки с мобилния си телефон. Но това, което намери място в заглавията на пресата бяха реакциите на инцидента, някои от който имаха съвсем расистки характер. Момичето е българче. Не само, че тя и майка й е трябвало да напуснат селото, където живеят от 1999 г., след като получили заплахи, но според майката в училището отказват да говорят с нея, а момичето твърди, че изнасилването било придружено с расистки обиди. Кметът на селото заяви, че трябва да се обърне внимание и на момчетата, “които също са разстроени от това.” Едно от тях е син на учител в същото училището, докато друго е син на местен полицай. Даже гръцкият президент Каролос Папуляс се изказа във връзка с инцидента. “Гърците са изпитвали емиграция и расизъм и няма да налагаме онова, през което сме минали на имигрантите, които живеят и работят тук,” каза той. През последните 15 години повече от един милион имигранти, главно от Източна Европа, са пристигнали в Гърция, която има население от почти 11 милиона. Това се сочи като основна причина за инцидентите на расистка основа в цяла Гърция. Четирите момчета са обвинени в изнасилване. Ако бъдат признати за виновни ги заплашва 20-годишна присъда в изправителни центрове или затвора."
« Последна редакция: Ноември 05, 2006, 20:52:52 pm от Horus »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: 16 - годишна българка изнасилена в Гърция
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2006, 13:51:04 pm »
Много ни ненавиждат тези "гърци". Как пък е нямало някой който да им попречи и да им натроши каските на тези смотаняци? Много ме е яд на такива педалски номера!
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: 16 - годишна българка изнасилена в Гърция
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2006, 14:12:33 pm »
И аз съм чувала за фрапиращи случаи на презрение и открита враждебност към българи в Гърция. Бавят дела срещу българи, дори и да има съмнения за невинност, имаше случай за гавра на полицаи с българска жена обвинена в проституция.  Все пак, мисля, че донякъде отговорността пада върху циганите, които за съжаление от известно време са плъзнали по целия свят и представят лицето на България в съвсем неверен и противен  образ. Навсякъде са ни "оцапали", то не бе Норвегия, Испания, Германия, Гърция, къде ли не са се оплескали, а там ги определят за българи...  :(  И моето изказване звучи може би расистки, но едва ли някой  може да оспори тази жалка истина..
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: 16 - годишна българка изнасилена в Гърция
« Отговор #3 -: Ноември 05, 2006, 14:41:58 pm »
Не става въпрос само за циганите. Гърците от край време не ни обичат и правят разлика между циганин и българин, защото и те си имат много цигани. Просто е ужасно, как да ни уважават в чужбина като ние тука ще се избием едни други? Точно след като пуснах темата отидох до спирката за вестник. Отидох до една будка и там седеше един младеж с кожена шапка и говореше нещо с продавачката. Когато се приближих онзи се дръпна в страни и офейка. Жената вътре продължаваше да говори и аз я питам какво става, тя се обърна и ме попита къде отиде момчето. Огледах се, но него го нямаше и я попитах, защо пита. Тя ми каза "А, няма го? Ами аз бях оставила тука едни цигари...". Излишно е да казвам, че не можах да го намеря. Преполагам, че е от коплекса и следващия път като го срещна няма да го оставя така, жалко, че може да няма следващ път. После как да ни уважават в чужбина?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Oberon

  • Гост
Re: 16-годишна българка изнасилена в Гърция
« Отговор #4 -: Ноември 06, 2006, 11:35:49 am »
Винаги, когато българка спи с чужденец за пари, или е изнасилена...мен лично много ме боли. Дали като български мъж, не знам. Смятам го за предателство на българския род...сигурно съм краен, ама така го усещам. Лично аз съм се бил с негри във Варна като студент, защото закачаха едно наше момиче по най-грозен начин - пощипваха я, попипваха я...Отидох и им казах, че ако продължават, няма да могат да се приберат на кораба си здрави:) Е, сбихме се, аз си го поотнесох малко, ама в крайна сметка българите бяхме доста повече от тях:)))
Когато българка има чувства към чужденец, това го разбирам. Ама за пари да си лягат с тях, или за кеф....малко съм краен и не коментирам. Българките са прекрасни и хубави жени, и грозните и тъпи шваби например с техните червени шкембета не ги заслужават!!

Казах!

Оберон

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: 16-годишна българка изнасилена в Гърция
« Отговор #5 -: Ноември 06, 2006, 11:39:30 am »
O, Оберон, това беше толкова мило и ...героично ;)  :P :D
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: 16-годишна българка изнасилена в Гърция
« Отговор #6 -: Ноември 06, 2006, 21:56:26 pm »
Абсолютно съм съгласен с теб по това отношение! Направо ми бърка в червата когато стане такова нещо. Не знам, просто едвам се побирам в кожата си, жал ми става когато се случват такива неща.

П.П. Гледахте ли Бтв, събота и неделя показваха какво става в нашите училища. Направо ужас, заснети изнасилвания, побои... :( :( :(
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: 16-годишна българка изнасилена в Гърция
« Отговор #7 -: Февруари 13, 2007, 11:08:58 am »
Има един термин "кастрация", дали не е време да почне да се прилага?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: 16-годишна българка изнасилена в Гърция
« Отговор #8 -: Февруари 13, 2007, 11:25:32 am »
Много си милостива с разстрела  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Bell

  • Гост
Re: 16-годишна българка изнасилена в Гърция
« Отговор #9 -: Февруари 13, 2007, 16:49:35 pm »
Опитват се да ни внушат, че духовността се изразява в нещо като глобален хуманизъм, който предразполага човекът към загубата на расовото и национално самосъзнание (не говоря за криворазбрания расизъм, с който толкова се спекулира).
То не е лошо да си глобален хуманист, стига да не попадаш в капана  на глобализацията и да не станеш роб на нейните (Техните) крайни цели...

Духовността не може да се слага в рамки, но ние живеем в свят, в който духовното взаимодейства с материалното и някои материални обстоятелства не трябва да се подценяват и пренебрегват...

Това го казвам във връзка с дадената статия и въобще с това как външния свят приема българите. Страхувам се, че малко хора осъзнават, че в състоянието си на българи не можем да игнорираме факта, че родината ни и суверенитетът ни в момента са един от главните приоритети поради факта, че навсякъде ни приемат като втора ръка човеци...
Страхувам се, че ще се превърнем в изгнаници по-зле от циганите и евреите - без дом и свобода да бъдем това, което искаме и да постигнем това, което можем...

Геноцидът над българите е вече очеваден факт.

Нашият духовен капацитет, според мен, се заглушава чрез пропагандата на красиви западни социални лозунги, проповядването на псевдо- духовни религиозни системи за смирение, чрез материалния и финансов натиск, чрез посяването на братоубийството, предателството и нетърпимостта помежду ни...;

Аз съм привърженичка на тезата за системната и вековна “чистка” провеждана над нашето ДНК – с две думи те изтребват векове наред цвета на нацията, за да остане наистина само раята - по-низки духом хора, които нямат капацитета да защитят нито себе си, нито свободата на нашия народ, даже спомагат за нашата гибел.

Омръзна ми да слушам приказки от сорта на “това не е моята държава, аз живея тук по принуда; аз се срамувам, че съм българин; нямам търпение да избягам навън..;” Да, добре, но навън никой не ни чака с отворени ръце. Държавата ни е ужасна и в нея цари хаос, защото така искат именно чужденците, които ни управляват. Злото идва от тях, а нашенците мислят, че като отидат именно при тях  ще открият обетованата земя !?

Като изгубим дом и свобода, ние ще сме принудени да живеем изцяло в материялния свят, за да оцелеем. Ще загубим връзката със земята и природата ни – с корените ни, от които черпим своята завидна енергия, и ще се лутаме по света търсейки нещо отдавна изгубено, с което да запълним празнотата в себе си, без да си даваме сметка какво е то... Просто няма да имаме свободата и възможността да разгърнем духовния си потенциял. За това, на този етап, според мен, суверенитетът на нашата страна трябва да бъде сред главните приоритети на всеки от нас...

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Българка изнасилена в Гърция от българи
« Отговор #10 -: Февруари 14, 2007, 03:40:59 am »

 жената е била държана 5 месеца от трима български граждани, които са я били и изнасилвали в селскостопанска сграда в Адендрус, област Солун.



Олеле, това е ненормално ужасно! Какви са тези психопати и болни мозъци!
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен търпелив

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Re: 16-годишна българка изнасилена в Гърция
« Отговор #11 -: Август 21, 2007, 19:32:44 pm »
доколкото се сещам АГЕНТ ГОЦЕ И ТУК ЗАМЪЛчА КАТО СЛИВА,А ТРЯБВАшЕ ДА НАПРАВИ ОБРЪщЕНИЕ КЪМ ОТГОВОРНИТЕ ГРЪЦКИ "ДРУГАРИ"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27