Автор Тема: Заслужи си правото да критикуваш!  (Прочетена 2722 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Заслужи си правото да критикуваш!
« -: Октомври 31, 2006, 22:49:39 pm »
Прави ми впечатление напоследък, че влизат нови юзери, които още с първия си пост тръгват да критикуват някоя тема! То наготово така много лесно. Какво щяхте да критукувате ако имаше 5 теми на кръст както беше в началото преди повече от година ?  Защото си мисля че преди някой да почне да критикува би следвало първо да създаде нещо да публикува някой материал да  започне тема, да преведе нещо, да се аклиматизира към средата. А не още от самото начало да се нахвърля. Щото то е ясно че на всяко мнение може да се намери кусур. Обаче за мен първо човека трябва да си спечели моралното право да критикува. Едно е да критуква някой допринесъл с нещо този форум да го има  и съвсем друго това, което се получава - влизат хора, които избират по-лесния път да бъдат ЗАБЕЛЯЗАНИ като се противопоставят на нещо написано. Затова ще помоля всички новодошли преди да започнете да критикувате дадено мнение или тема независимо дали имате основание затова или не да създадете нещо за форума, защото в противен случай вие се явявате паразити!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27