Автор Тема: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира  (Прочетена 211602 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #345 -: Януари 21, 2011, 19:11:19 pm »
За останалите в Европа, които не са били колониални империи е ясно, че когато са в една кошара с няколко могъщи "демократични" приятели, то няма как да не намажат от тяхната икономика. А на самите колониални държави е било ясно, че ако не поддържат цялата кошара силна, врага ще ги срази.
Значи до сега с ясни думи описа причината на развитието на западните държави с това, че били колониални империи.
Сега пък ти самия казваш, че имало само 2, повтарям словом ДВЕ!!! такива империи.
Останалите печелели от тях. !!????!!!???!!!??

Даже Япония се възползвала от колониалните империи и на техен гръб забогатяла.
И САЩ, като бивша колония, и те забогатяли от колониалните си господари.

Значи и колониална империя да си, и подчинена колония да си, все забогатяваш!?

Абе ти тия връзки, причини, следствия си ги подхвърляш като фокусник си подхвърля топките.
Едно не отричам. Смешен си и коментарите са ти смешни и забавни.

Кажи поне, на парче (ред) ли ти плащат, или на качество. Защото май е 1то.  :blush: ;D

Как Германия са намазвали от "приятелите" си Французи, не знам ....
Ще се радвам да опишеш.
А да си чувал за войните за териториите Елзац И Лотарингия? .. въгледобивни райони (до колкото помня от средното училище)
Защо в северните територии на Франция се говори немски!?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #346 -: Януари 21, 2011, 20:02:46 pm »
Значи до сега с ясни думи описа причината на развитието на западните държави с това, че били колониални империи.
Сега пък ти самия казваш, че имало само 2, повтарям словом ДВЕ!!! такива империи.
Останалите печелели от тях. !!????!!!???!!!??
Значи, споменавам двете най-големи, които до 1955-а са били териториално разположени на половината свят. А заедно с останалите също западноевропейски себеподобни (Холандия, Дания, Испания, Португалия) през последните 3 века са опустошили 3/4 от сушата на земното кълбо. Пък ти се смей, щом ти е смешно и плюй родната си държава, че не била като тях. Успех!!!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #347 -: Януари 21, 2011, 20:13:23 pm »
. Пък ти се смей, щом ти е смешно и плюй родната си държава, че не била като тях. Успех!!!
Не ми слагай думи, които не съм казал/писал.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #348 -: Януари 21, 2011, 20:19:37 pm »
@ otnesen - аз също подкрепям Бойко и се кефя на герберите. Като всяко правителство обаче, и те правят грешки. Стараят се, но всичко не може да е цветя и рози.

Ти обаче искаш да изкараш всичко розово. От километри си личи, че си платен агент.
« Последна редакция: Януари 21, 2011, 20:28:39 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #349 -: Януари 21, 2011, 20:27:56 pm »
И перфектно да управляват, пак няма да ни извадят много бързо от блатото, пък какво остана и ако допускат грешки. Работата е в това, че тук в този форум споря с хора, които виждат не грешки, а умишлени злоупотреби там където ги няма. Ако има такива неща, те в никакъв случай няма да са така очевидни, че някакви форумни клюкари да са ги надушили и да ни просветляват.

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #350 -: Януари 21, 2011, 20:42:12 pm »
. Пък ти се смей, щом ти е смешно и плюй родната си държава, че не била като тях. Успех!!!
Не ми слагай думи, които не съм казал/писал.
Тангра, това си е похват на бившите от ДС. И на мен прилагаше този номер. Да доказваш, че нямаш леля.Кара по една схема. Вероятно Отнесен е взаимствал нещо от тях или пък......?Доста яростно ги защитава. Необяснимо защо. Е ако му плащат,ясно. Най-добре е да не му обръщаш внимание.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #351 -: Януари 21, 2011, 20:44:05 pm »
.. Ако има такива неща, те в никакъв случай няма да са така очевидни, че някакви форумни клюкари да са ги надушили и да ни просветляват.
Точно като извадено от учебник по демагогия.
Браво!
6 по прилагане на зазубреното от учебничето на школата.
Толкова шаблонно, че чак се изтърка. Абсолютно клише.

Точно днес прочетох същото, едно към едно, само че с други думи, но написано в коментариите под клипчетата в ютуб за атентатите 9 11. Явно там някои други платени агенти (тоя път на американското правителство, обаче) също прилагат старателно научените словестни манипулации и се мъчат да хвърлят хаос в спора.

Написаното беше нещо от сорта:
"И вие си мислите, че ако правителството (на САЩ) е искало да фалшифицира атентатите за 9 11 не е можело да намери експерти по-умни и кадърни от вас, така че да го направи така, че да не се усетите?"

Щом сме незначителни хора, "от форума" значи мнението ни не струва нищо. А това, на правителството, струва. Щото там са голяма работа, големи умници.
Баси логиката.
Бе ти си направо за началник на концлагерите готов, бе! Готов си да съдиш кой крив и кой прав, само по това къде пише.

Чудя се защо, ТИ, се смесваш с форумното простолюдие, да се принизяваш, че да ни отваряш очите на нас, простосмъртните, които не сме благословени от еврейския равин, и не можем да се мерим с големите "умници", дето всичко знаят, че чак и на власт са застанали?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #352 -: Януари 21, 2011, 20:51:58 pm »
Тангра, и за мен това изречение на Отнесен:   те в никакъв случай няма да са така очевидни,   направо изби рибата.Евалла за слагачество.Особенно това категорично : в никакъв случай.Бори се за премиални човека.

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #353 -: Януари 21, 2011, 21:37:57 pm »
Нормално е в определна ситуация да вземеш решение, което в последствие да се окаже грешно. И при професионалисти с опит и знания се случват такива неща.
Тук не става дума за грешно приложена стратегия, а за нещо много по-сериозно -  укриване и съучастие в грабеж от държавата.  Самият Дянков се изпусна и спомена, че се губят 2млрд. лева от акцизи и мита...

Школуваните кадри се открояват с един и същ модел на изказване, липса на аналитично мислене и гравитиране в  перифирията на проблема. Основната им задача е да държат хората далеч от неговата същност.  Отнесеният агент, не пожела да коментира факта че двама души потвърдиха проведените разговори. Игнорира информацията че през 98г  Бойко Борисов, Алексей Петров и още един на който забравих името са били сътрудници в Будоинвест (името определено не е случайно).  Едва ли ще  коментира изнесената информация днес за банковия превод по сметката на Фидосова.  Да не говорим, че повечето инфраструктурни проекти за които толкова се хвали неговия хашлак, рухнаха или се оказаха некачествено изпълнени. 
Вместо да поиска вот от хората които са го избрали, хашлакът го поиска от съпартийците си. 
И той както и останалите кукли се страхува от народа -  не мутра а мишка.  :negative:





Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #354 -: Януари 21, 2011, 21:41:42 pm »
Бе ти си направо за началник на концлагерите готов, бе! Готов си да съдиш кой крив и кой прав, само по това къде пише.
Не си разбрал какво съм искал да кажа и си ибързал с квалификациите. "Форумни клюкари" не е равно на "форумни потребители". Става дума за някаква част от потребителите, които се държат по определен начин. Най-характерната им черта е, че споделят и се кълнат, че информацията им е достоверна, независимо от това къде са я видели. Колкото по гнусна и жълта е информацията, толкова по-ревностно я защитават и се обиждат, ако някой реши, че няма да им вярва. И ако някой се усъмни и реши да спори по "фактите" които се представят, получава гнусни обиди и квалификации, като твоето "началник на концлагерите". Не знам как успяваш да се погледнеш в огледалото такъв. Дано да се гордееш със себе си.

Не ми слагай думи, които не съм казал/писал.
Аз добре си спомням как си писал, че си се разочаровал от тази държава и затова си емигрирал в Канада. И ясно си спомням причината за разочарованието - разликите в жизнените стандарти тук и там и неприятните следствия от тези разлики (престъпност и корупция). Също си спомням, че си идентифицирал причинителите на нашия жизнен стандарт като "гадните комунисти" и техните кражби. Не си отчел, че просто по исторически причини нашата държава не би могла да генерира дори половината от икономиката, която имат някои от масивните западни държави. Струвало ти се е, че ако бяхме демократична държава, вместо комунистическа сме щели да живеем по-добре сега. Това не би било така, защото ако не беше ни обявил Сталин война, щяха да нахлуят англичаните с тяхната войска, а по онова време те са най-голямата държава в света, заемаща една четвърт от сушата на Земята. Щяхме да сме подвластни на това чудовище, вместо на другото. А това чудовище нямаше да ни глези и да ни гали, след като тъкмо е бомбардирало столицата ни и други градове. Ако смяташ, че тази съдба би била по-приятна за България, значи си луд.

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #355 -: Януари 21, 2011, 22:23:02 pm »
Не стандартът прогони хората, а мат'р'яла и такива като теб.

Ако повечето хора бяха чели "40 безотговорни дни" на Никола Николов, никога не биха сложили кавички на ГАДНИТЕ КОМУНИСТИ,  нито биха гласували за техните телохранители и клонинги...

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #356 -: Януари 21, 2011, 22:26:09 pm »
Не знам защо си мислите, че доказвате нещо, след като основен стълб във вашите аргументи представлява информацията изнесена от Яне Янев.

Я да видим сега.

Самият Дянков се изпусна и спомена, че се губят 2млрд. лева от акцизи и мита...
За тези ли два милиарда става дума?
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=654107

Прегледай и кажи. Ако е за други 2 милиарда, намери линк и ми дай.

Отнесеният агент, не пожела да коментира факта че двама души потвърдиха проведените разговори.
Не бяха ли трима? Ха сега?!? Давай да видим кой греши. Казвай кои са двамата.

Игнорира информацията че през 98г  Бойко Борисов, Алексей Петров и още един на който забравих името са били сътрудници в Будоинвест (името определено не е случайно).
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=376881
За това ли става дума?  Ами то през 98-а и двамата са били никой. Какво следва от това. През 98-ма аз например се разминах на улицата с Александър Томов. Ето ви, сега имате и сигурни доказателства, че съм агент на ДС.

А ако Бойко е човек на ДС, защо толкова напористо иска да махне колегите си от дипломацията? Знам, че има някакъв номер тука, но не ми идва на ума какъв. Помогнете ми да се сетя.

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #357 -: Януари 21, 2011, 22:43:07 pm »
Не стандартът прогони хората, а мат'р'яла и такива като теб.

Ако повечето хора бяха чели "40 безотговорни дни" на Никола Николов, никога не биха сложили кавички на ГАДНИТЕ КОМУНИСТИ,  нито биха гласували за техните телохранители и клонинги...
Мислиш ли, че бих взел насериозно книга, която започва така:

Цитат
  Преди години ми бе подхвърлен един ръкопис от мой неизвестен сънародник. След като го
прочетох разбрах, че същият този човек е от моя Видински край. Той бе много добре запознат
със събитията около 9 септември 1944 година. Имената на инквизираните, както и на инк-
визиторите през 40-те безотговорни дни напълно отговаряха на всички тези, които лично
познавах.
   Точността, с която той описва тези тревожни и злокобни за народа ни събития ми
подсказва, че самият този човек е имал близък достъп до тях.
  Дали той е участвал в тях или не? Дали се дължи на непостигнати амбиции и власт, също
не зная. А може би и той, както и много други действащи лица в тези варварски събития, е
разкаян и чувства необходимостта да доведе до знанието ни една малка част от трагедията на
нашия народ, настъпила на 9 септември 1944 година с нашествието на комунизма в България.

и завършва така:

Цитат
  Описаните зверства са изповед на един ремсист, когото може би съвестта гризе. Такива
срещнах много. Никой не е щастлив. Последната им изповед е - вярвахме в нещо, което ни
излъга.

Някой иска ли да ми обясни как множество разкаяли се ремсисти потвърждават на случайни интересуващи се хора за такива престъпления и не са изловени и изтребени от невероятно коварната ДС?
« Последна редакция: Януари 21, 2011, 23:00:42 pm от otnesen »

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #358 -: Януари 21, 2011, 22:46:13 pm »
Повече нямам намерение да си губя времето с умствени инвалиди.
Всеки си заслужава съдбата, която сам е предизвикал.

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #359 -: Януари 21, 2011, 23:04:18 pm »
Повече нямам намерение да си губя времето с умствени инвалиди.
Всеки си заслужава съдбата, която сам е предизвикал.

Що се сърдиш? Ако си такъв фен на книгата, застани тук да отговаряш за съдържанието й.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27