Автор Тема: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира  (Прочетена 211614 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Гласуващите за костов,станаха съучастници при престъпната приватизация.Гласуващите за царят,станаха съучастници при врътката на външният дълг.....и пр.и пр.......Схващаш ли?
Ето ти,тук има тема за ''бъдещото престъпление''  на проекта герб:
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,14230.0.html
Добре, но както е отбелязано в темата, която си ми дал, независимо с или без продажба от страна на държавата, с или без закони за това, всеки който си поиска може и купува чрез подставени лица. Има достатъчно частни замеделски фондове. Проблема е в това, че вдигате пара, без престъплението да е факт.

За да взема твоята прогноза насериозно, първо трябва да разбера от каква гледна точка изхождаш. Видимо, вярванията ти са, че конспираторите са божествено всемогъщи, винаги всичко са предвидили и планирали и че всички ние нямаме никакъв друг избор, освен да бъдем прости овце в тяхното стадо (каквито също винаги сме били). :) В случай, че това наистина е така, то прогнози от вида "загубени сме" винаги ще се сбъдват със 100% вероятност и в този случай дали ще има ли или няма да има държава България на картата се явява второстепенен въпрос, тоест изцяло зависи от милостта на господата конспиратори. Аз обаче съм склонен да мисля, че те много често допускат грешки, че всъщност още преди векове са планирали да няма България, но уви - плановете им са пропаднали поради някаква причина (същото и по отношение на други държави). Например представяш ли си колко биха били изненадани, ако някой техен верен служител, който им се кланя най-ниско, заради което са го издигнали на висок ръководен пост, изведнъж се окаже, че ги е измамил, преструвал се е на предан и след като е докопа властта, изведнъж обръща курса и започва да провежда различна от тяхната политика. Това е ставало неведнъж в историята и са били убивани лидери за това (например Кенеди). При това, въпреки убийството, в много случаи се оказва, че човека е кадрувал или е имал широка подкрепа сред народа за политиката, която е провеждал, което прави отклонението от назначеното развитие много трудно обратимо.


« Последна редакция: Юли 21, 2010, 20:57:17 pm от otnesen »

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Гледам телевизия СКАТ - фабриката за компромати срещу ГЕРБ. Тази вечер са извадили много силен коз - близката дружба на Бойко Борисов с доказано най-големия мафиот в западна Европа Силвио Берлускони. Не знам дали е уместно да споменавам, че напоследък Берлускони арестува стотици членове на мафиите в Италия. А ако е театър, тогава незнам - може би е някой наследник на Мусолини и се е заел да пълни концлагерите с интелектуалци, като представя това за борба с мафията. :)

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
 otnesen,тази вечер,путя(путин) и твоят любимец тиквата,са обсъждали по телефона(навярно червения),важни енергийни проекти.На мене ми е ясно,че пак сме били в поза ''партер''(наведени),ама се чудя на какъв език са си разговаряли:
а)Български
б)славянски(руски)
с)еврид
Ти на какъв отговор,би заложил?
Аз на еврид ;)!!!
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
otnesen,тази вечер,путя(путин) и твоят любимец тиквата,са обсъждали по телефона(навярно червения),важни енергийни проекти.На мене ми е ясно,че пак сме били в поза ''партер''(наведени),ама се чудя на какъв език са си разговаряли:
а)Български
б)славянски(руски)
с)еврид
Ти на какъв отговор,би заложил?
Аз на еврид ;)!!!
Аз залагам на руски ;)

Хайде тогава, след като разбираш толкова от енергетика кажи, от къде да вземаме друг не-руски газ? А ако не разбираш - намери някой разбиращ писач на статии в нета. Аз например залагам, че няма откъде другаде да вземем.

За другия проект (АЕЦ "Белене") - хайде да ме убедиш, че нямаме нужда от такава електроцентрала.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
АЗ  залагам на еврид!Останалите приказки,са безмислени :yes:.Тези,които дърпат конците,нямат далавера,да се реализират проекти,а ла ''свободна енергия'' ;).Както са дали свобода на сащ,така и на русия.И двете и ''деца'' изпълняват ''поръчките''.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
АЗ  залагам на еврид!Останалите приказки,са безмислени :yes:.Тези,които дърпат конците,нямат далавера,да се реализират проекти,а ла ''свободна енергия'' ;).Както са дали свобода на сащ,така и на русия.И двете и ''деца'' изпълняват ''поръчките''.
Проблема е ясен - смята се, че съществуват множество проекти за перпетуум мобиле, но лошите конспиратори ги скриват. За да се признае, че такива неща има, не е достатъчно разни дисиденти да пишат книги с информация от трета и четвърта ръка. Нужно е в книгите им  да има чертежи и схеми, от които гаражните ентусиасти да построят работещ модел. А те далеч нямат тези успехи, които би трябвало да имат, ако написаното в книгите беше вярно.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #276 -: Август 24, 2010, 01:09:20 am »
Еврейската общност в САЩ ще подкрепя България

Борисов: Действията на нашето правителство се оценяват


"България има ясни позиции по въпросите, касаещи междудържавните отношения, сигурността и мира, не само в рамките на Европейския съюз, но и извън пределите на Общността.

Успяхме да се докажем като предвидими партньори, затова действията на това правителство се оценяват положително както от ЕС, така и от САЩ".

Това заяви министър-председателят Бойко Борисов по време на срещата си с изпълнителния директор на Американския еврейски комитет Дейвид Харис.

На разговора присъстваха също вицепремиерът и министър на вътрешните работи Цветан Цветанов, министърът на външните работи Николай Младенов, председателят на Организацията на евреите в България Максим Бенвенисти и директорът на Федерацията на ционистите в България Виктор Меламед.

Премиерът подчерта, че страната ни има отлични отношения с Израел и с еврейската общност и нейните организации, както у нас, така и по света.

От своя страна Дейвид Харис заяви, че еврейската общност в САЩ има възможност и ще подкрепя България изцяло и във всяко едно отношение за пълното възстановяване на положителния имидж на страната ни.

По време на срещата беше обсъдено развитието на отношенията между България и Израел в сферата на науката, технологиите, земеделието и сигурността.

Председателят на ОЕБ „Шалом” Максим Бенвенисти изрази своята благодарност за помощта на правителството при реализирането на различните проекти на общността в страната ни.

„Никога не сме имали по-тесен контакт с първите хора на изпълнителната власт, както в момента”, подчерта  Бенвенисти.


http://www.dnes.bg/politika/2010/08/23/evreiskata-obshtnost-v-sasht-shte-podkrepia-bylgariia.97172


 :bad:
Dreams are messages from the deep.

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #277 -: Август 24, 2010, 10:42:55 am »
В последно време почнаха много да защитават евреите по масмедиите в България.По БНТ случайно попаднах на предаване в което обесняваха как са били ни помагали през турското робство.Преди това на гости бе посланика на Изреал в шоуто на Слави и Трифонов го пита въпроси от сорта как горките издържали на цялата тази незаслужена злоба. Аз попринцип нямам нищо против обикновения евреин,но всичката тази дезинформация и "лизане" на задни части е дразнеща .
« Последна редакция: Август 24, 2010, 10:48:36 am от blade »
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #278 -: Август 24, 2010, 13:48:35 pm »
„Никога не сме имали по-тесен контакт с първите хора на изпълнителната власт, както в момента”, подчерта  Бенвенисти.
Щом са тръгнали на "тесен контакт" и то баш-най-големите, значи не им вървят добре работите тука и трябва да се заемат лично

По време на срещата беше обсъдено развитието на отношенията между България и Израел в сферата на науката, технологиите, земеделието и сигурността.
Те от нас не могат да вземат нито едно от изброените, понеже ги нямаме, така че отношенията ще са напълно еднопосочни, за което мисля да пиша един плюс на Борисов.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #279 -: Август 24, 2010, 13:55:39 pm »
Да, но Борисов трябва добре да знае, че всяко нещо си има цена! Особено ако иска да взема каквото и да е от евреите. ;D
Dreams are messages from the deep.

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #280 -: Август 24, 2010, 15:17:12 pm »
Да, но Борисов трябва добре да знае, че всяко нещо си има цена! Особено ако иска да взема каквото и да е от евреите. ;D
Значи разбирай, че им е заявил в лицето: "Тъй като нямаме с какво да ви платим - или занижете цената, или се махайте от тук.". Нали се сещаш как вървяха преговорите с Газпром. ;)


Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #281 -: Август 24, 2010, 16:01:41 pm »
Винаги може да се изтегли заемче я от Световната банка, я от някой друг "приятел". Дянков е по тези далавери. :blush:
Dreams are messages from the deep.

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #282 -: Август 24, 2010, 16:21:44 pm »
Винаги може да се изтегли заемче я от Световната банка, я от някой друг "приятел". Дянков е по тези далавери. :blush:
Че за какво да се тегли, като еврофондовете още не са свършили?  :biggrin:

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #283 -: Август 24, 2010, 17:51:40 pm »

По време на срещата беше обсъдено развитието на отношенията между България и Израел в сферата на науката, технологиите, земеделието и сигурността.
Те от нас не могат да вземат нито едно от изброените, понеже ги нямаме, така че отношенията ще са напълно еднопосочни, за което мисля да пиша един плюс на Борисов.
[/quote]

Грешиш. Сега те изкупват земеделска земя-територия. Част от плана за унищожаването на България.

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #284 -: Август 24, 2010, 18:50:12 pm »
Грешиш. Сега те изкупват земеделска земя-територия. Част от плана за унищожаването на България.
Къде е тази земя дето я изкупуват?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27