Автор Тема: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира  (Прочетена 211612 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #165 -: Октомври 07, 2009, 11:01:35 am »
Икономически геноцид? ГЕНОЦИД?

Къде ти бяха очите до сега, та не виждаше геноцид в цегарите и алкохола? Ако разскапаният народ български не пиеше и не пушеше, нямаше и да се пенсионира толкова рано! И ако не харчеше пари за алкохол и цигари нямаше да има проблем със сметките (цигарите струват МИНИМУМ 100 кинта на месец на средностатистически пушач!!! - колкото едни сметки !!!)

ТУКА НЕ ВИДЯ ЛИ ГЕНОЦИД ?? А ??


Напротив - цигарите и алкохола трябва да станат най-скъпото нещо в тая държава. И като е толкова зор на пенсионерите да работят допълнително след пенсия, за да си купуват цигари и алкохол - просто няма да се пенсионират!
« Последна редакция: Октомври 07, 2009, 11:05:27 am от Спорт-Здраве4 »

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #166 -: Октомври 07, 2009, 13:08:25 pm »
Спорте, очаквах на 100%, че някой ще се лепне... за цигарите и алкохола. ;D Също имах предчувствие, че това ще бъдеш точно ти, предвид свръхактивността ти по почти ВСИЧКИ теми. ;)
Добре, дай да оставим тези пороци настрана.
Как ще коментираш увеличението на данъците? "Някой си" крал с г.за си, аз ще плащам неговите кражби, щото бюджета бил окраден.
Как ще коментираш драстичното увеличение на лихвата по забавяне на плащането или поради невъзможност за плащанети им?
Как ще коментираш увеличението на цената нагоривата, а следователно и на всички продукти.
Как ще коментираш майка ти да се пенсионира на 70 години?
Майка ти, която вече ще бъде бабка да си търси работа на тази възраст?!
Цял живот родителите ни са отделяли принудително от залъка си за старини с осигуровките, а днес да не могат да се възползват в по-нормална възраст от тях?!
Като се има и впредвид, че доста не достигат до пенсионна възраст предвид други ГЕНОЦИДНИ практики...?!
Как ще коментираш свръхвисоките банкови лихви, които не падат в тази изкуствена криза само у нас?!
В другите държави в този шибан съюз може да падат, само тук не могат?!
Как?
Коментирай моля.

П.п. И това ако не е ИКОНОМИЧЕСКИ ГЕНОЦИД здраве му кажи!?

П.п.п. Ей, това чифутско мекере-ШИМОН ДЯНКОВ майка ни ще разплаче!!!
« Последна редакция: Октомври 07, 2009, 13:10:12 pm от Гален »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #167 -: Октомври 07, 2009, 14:16:21 pm »
Знам, че съм хипер-активен по всички теми.Това се дължи на факта, че четенето ми започва да приключва и преминавам към практика на всичко прочетено, което е в синхрон с преминаването в нов етап в живота ми, изискващ тези практики.Така нуждата ми от написана информация в момента се намаля и се увеличава онова, което имам да кажа.Тъй като това съвпада и със състоянието на форума, когато много хора мълчат и много хора говорят, резултатът е моята хипер-активност.
Надявам се, че не говоря глупости и не ставам досаден на всички.Но дори и да ставам досаден - хайде обесете ме! :)

И с удоволствие ще коментирам.

Как ще коментираш увеличението на данъците? "Някой си" крал с г.за си, аз ще плащам неговите кражби, щото бюджета бил окраден.
Ще кажа "Евала!" на човека, който е успял да открадне.Не бързай...

Защо? Защото паричната система, според която човечеството е устроило съществуването си, е наследствено инфлационна и се основава на недоимъка, той като когато едно нещо е в изобилие, то не се продава.Което значи, че колкото повече неща са в недоимък, толкова повече магазини ще има.Ако нямаше недоимък, съвременната икономика просто нямаше да съществува.Така че тези крадци, искаш или не, са стимуланти на световната икономика.Ти САМ си се съгласил с тази схема, участвайки в нея и сега ти сам ще береш лайката от това.

И ако аз можех да открадна, щях да го направя! И с парите, щях да изляза веднъж завинаги от това!

Как ще коментираш драстичното увеличение на лихвата по забавяне на плащането или поради невъзможност за плащанети им?
НИКОЙ не може да се пребори с лихвата, дори евреите, дори Господ! Защото нейният принцип е, да връщаш повече, отколкото си взел.И тъй като банките са единственият източник на пари, взимането от единствения източник необратимо води до перманентно обедняване.
РАНО ИЛИ КЪСНО лихвите ще се вдигнат.И ако това е днес - нека да е днес.



Как ще коментираш увеличението на цената на горивата, а следователно и на всички продукти.
Икономика е краткото име на търговските взаимоотношение в човешката цивилизация.Цялото й име е Инфлационна Икономика.След като винаги връщаш повече, отколкото си взел от единствения източник, трудът вечно ще се обезценява и стоките вечно ще поскъпват.

И знаеш ли какво? Стоките ще стават все по-отровни и това е необратимо! Защото колкото по-сложно е производството на една храна, толкова повече интереси са замесени в нейното производство и толкова повече хора биха спечелили от нейната продан.Затова вредните храни вечно поскъпват, но вечно ще са по-евтини от еко-продуктите, защото еко-продуктите вечно ще изпреварват по цена вредните храни.Просто производството им е твърде просто и прекалено малко хора биха спечелили от него.Затова пазарът за такива полезни храни вечно ще бъде ограничаван, което вечно ще вдига цената им.

Как ще коментираш майка ти да се пенсионира на 70 години?
Майка ти, която вече ще бъде бабка да си търси работа на тази възраст?!
И така стигаме до този отговор.
Майка ми е била глупава на първа степен, защото е позволила да участва в този вариант на икономика.
Майка ми е била глупава на втора степен, защото е позволила да участва в една НЕВЪЗМОЖНА ЗА ОСЪЩЕСТВЯВАНЕ ПЕНСИОННА СИСТЕМА, в която всяка пенсия представлява взимане на ЗАЕМ от все още НЕРОДЕНО поколение!

И знаеш ли още какво? Поради глупостта си, майка ми вече НЯМА ИЗБОР! Защото НЯМА пари за полезна храна, тъй като е обедняла от двете си свършени глупости.И майка ми е обречена на разпад, болести и ранна смърт и никой нищо не може да направи по въпроса, защото чрез извършените от нея глупости, тя е навредила по непряк начин на цялото човечество.


И тъй като е прекалено обезсърчена от цял един живот, живян в ГРЕШКА, тя няма силите да се промени.

Цял живот родителите ни са отделяли принудително от залъка си за старини с осигуровките, а днес да не могат да се възползват в по-нормална възраст от тях?!
Нима искаш да оправдаем глупаците? Да ги съжаляваме, да, но не и да ги оправдаем.А всеки неоправдан си получава заслуженото.

Като се има и впредвид, че доста не достигат до пенсионна възраст предвид други ГЕНОЦИДНИ практики...?!
Народът умира рано не заради нормалните геноцидни последстивя от глупостта! Хората умират рано, защото не знаят за ТРИЕДИНСТВОТО НА МАТЕРИАЛНОТО ТЯЛО: кръв във вените, магнетизъм в нервите и прана в полето.Те всеки ден от живота си са полагали грижи не за благосъстоянието на това триединство поотделно и в синхрон, а са полагали грижи за разпада на всяка една от тези три системи.

Нека намерят целта си в болестта и ранната смърт.Те сами са автори на своята кончина, но поради глупостта си, масите виждат в тях жертви на геноцид.

Как ще коментираш свръхвисоките банкови лихви, които не падат в тази изкуствена криза само у нас?!
Те не падат само у нас, защото ние винаги сме изпреварвали народите по развитие, малко или много, и в днешния ден ние отново ги изпреварваме - случващото се тук ще се случи на целия свят след време, защото е НЕИЗБЕЖНО.

Новият Световен Ред е бил подготвен преди хиляди години и вграждането на Инфлационната Икономика в световния градеж е било ключовата стъпка в приготовлението му.


О, така се радвам, че съдбите на народите, чиито цигари дишам, чийто отрови пия и с чийто манталитет се боря, най-накрая достигат до своето разгръщане! С гордост и надежда ще гледам как целият свят се разпада, постигнал своята цел, извървял своя път, пиещ от чашата на логичната развръзка от своите действия.

Моментът на разпад на света ще е моментът на изгрев на Новите. Те ще бъдат преследвани, изтребвани, очиствани... ако въобще успеят да оцелеят до момента на тяхното гонение.
Но въпреки това, ще живеят оттогава.Когато всичко това се разпадне, когато Новият Световен Ред се осъществи, тогава ще започне техният живот - живот на преследване, криене и трудности - но все пак ще е живот пред тази бавна смърт, на която са подложени в момента!
« Последна редакция: Октомври 07, 2009, 14:29:10 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #168 -: Октомври 07, 2009, 16:34:02 pm »
Спорте, тези работи дето ги говориш са ми пределно ясни. Ти не ме оборваш, че го има геноцида, ти казваш откъде произлиза. Пак казвам - наясно съм. Мисля, че ако правителството на Бойко не бе марионетно и с определена геноцидна цел, работите можеха да се развият по-безболезнено за народа. Не ми се дават примери с други правителства, които се стараят да работят за дъжавата си. Ще излезем от темата...

Само с кражбата на, която си готов не съм съгласен. И много ми е интересно къде ще се денеш с тези пари като излезеш от Фермата и дали ще излезеш на 100% ако ги имаш, дали с кражба или без? И "сладки" ли ще ти са тези откраднати парички?

Цитат
Ти САМ си се съгласил с тази схема, участвайки в нея и сега ти сам ще береш лайката от това.

Аз съм 50/50 в схемата..., така, че може и да не бера лайка. Естествено това зависи от бъдещите ми действия. ;)

Цитат
Надявам се, че не говоря глупости и не ставам досаден на всички.

Мога да коментирам и това, ама ще взема да те "бодна"... Ще ти запазя нервите. Млад си, ще ти трябват. :)

Само не можах да разбера ПЛП или НЛП ми спретна с това цветно и с различен шрифт мнение? Заболя ме даже главата докато го четох...! ;D

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #169 -: Октомври 07, 2009, 20:54:18 pm »
ДДС-то ПАДНА с 4%.Това малко ли е?
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #170 -: Октомври 07, 2009, 21:34:00 pm »
ДДС-то ПАДНА с 4%.Това малко ли е?

съфсем не!

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #171 -: Октомври 07, 2009, 21:43:56 pm »
ДДС-то ПАДНА с 4%.Това малко ли е?

съфсем не!

При все, че си изкарвал пари на някой друг и че си си платил, за да му направиш тази услуга... Ами хмм...не съм сигурен. Малко ли е? Не мога да преценя... Предполагам... наистина е по-добре да плащам по-малко от сега нататък, когато ме принуждават да изкарам пари на някай друг.

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #172 -: Октомври 07, 2009, 21:54:02 pm »
Еон ,чети повече вестници.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #173 -: Октомври 07, 2009, 21:55:37 pm »
Еон ,чети повече вестници.

А познай кой, то четенето е едно, осмислянето на информацията друго, а пресяването й, съфсем трето.

С най-добри чувства.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #174 -: Октомври 23, 2009, 11:33:59 am »
                "Лъсна черния задник на Дянков"

По изричното искане на финансовия министър Дянков,
правителството одобри днес повишение на горната граница на данък сгради, до която общините могат да определят налога - от сегашните 2 промила на 2,5 промила за 2010 г.
Вдига се и таванът при възможното придобиване на имущество – 2.6 до 3%.

Хубаво - благодарим ти партио любима. НО ... поредното увеличение на Данък-Сгради пак не засяга циганите и олигарсите. Защо ?

Не засяга циганите защото техните колиби, или масивни къщи, или мутро-палати ДО ЕДИН, са незаконно построени.
Върху заграбена земя, без строителни разрешения. Поради тази причина циганите се водят, че нямат къщи и не плащат данък-сгради и такса-смет.
Така че следващата година техния данък-сгради, пак си остава 0,00 лв.

Олигарсите пък за разлика от циганите са си узаконили парцелите и имат строителни разрешения. НО ... никой от тях не си е извадил Акт 16 - обекта се води незавършен и поради тази причина, също като циганите не плащат данък-сгради и такса-смет за палатите си тип "Прогимназия"

Целия х-й пак е за обикновения човечец, лошия българин-фашист. Фашист - защото имал лошо отношение към предишните 2 плевелно-растителни вида.

Пак по изричното искане на горния мургав чужденец, се иска отменяне, И ТО СЪС ЗАДНА ДАТА, на единственото данъчно облекчение за младите семейства в БГ. Става въпрос за намалението на годишния им данък с платените лихви върху заема до 100 000 лв. за купуване на първо и единствено жилище.

Условията за това облекчение са :
- да е теглен кредит до 100 000 лв.
- жилището купено с кредита да е единствено
- единия от съпрузите да е до 35 г.
- да имат сключен граждански брак

Тъй като по-добре известни причини, нито една циганска фамилия не отговаря на горните критерии, мургавия расист Дянков иска да отмени това данъчно облекчение и да ускори емиграцията на последните млади бели двойки.

Условията са дискриминационни - пени се ловешкото ромче. НО ... спирането на детските за 540 000 бели дечица не е дискриминация, така ли ?!

Виж какво Дянков - взимай си тънкото гласче, женичката си американска юдо-хазарка,тъста си румънски юдо-хазар от Тимишоара, двете деца които не говорят български и не носят твоята фамилия !!!, и ... отдето си дошъл.



Тъста на Дянков, Peter Freund, е роден в юдо-хазарско семейство, в Тимишоара - Румъния. Известен физик, той е изоставил научната си кариера !, за да дойде в България и да помага на зет си в унищожаването на остатъците от бялата раждаемост.

Но и това не е всичко. Както добре сте забравили, на 31 Август 2009 г. Дянков извади от резервите на НОИ и Здравната каса над 1 млрд. $ и ги подари на юдо-хазарските банкери, които именно за това го пратиха тук. Мургавото "МУПИ" купи с тези наши пари т.н. СПТ (Специални Права за Тираж) или никому ненужни хартийки на МВФ.
Сега следва продължението - с тези наши пари юдо-хазарите щели да ни отпуснат заем ... но с мнооого благоприятна лихва. Да се наведем добре, и за ... палците ! Нито ще ни е за пръв път, нито за последен.

MUPPIE - от Middle-aged Urban Professional, на английски професионалист на средна възраст

http://lambo.blog.bg/politika/2009/10/14/lysna-cherniia-zadnik-na-diankov.415760           

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #175 -: Октомври 23, 2009, 13:11:26 pm »
Това отново са глупости, писани от хора, които не живеят тук и сега, а в свой измислен, фиктивен свят.

В действителност Дянков се явява икономически убиец.Дефиницията за този термин е дадена в Zeitgeist Addendum.
Само че той не осъзнава това - той е възпитаник на Международната Банка и МВФ и просто се държи така, както са го възпитали, мислейки, че постъпва правилно(правилно, според стандартите, които е възприел през живота си, и идващи от МБ и МВФ).Тоест прави го с чиста съвест.

А подобни фантасмагорий от страна на заблудени националисти за ония физик, който изглежда толкова некадърен, че не може да си направи един чай, са просто смешни.

Както всеки признат учен(непризнатите не са известни, защото ги бива за нещо), просто си преследва парите, защото всеки има нужда от пари, за да постига целите си.И затова е спътник на вещия си зет(или къв му се води там), щото пада по някой долар.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #176 -: Октомври 23, 2009, 15:10:17 pm »
Казваш, че човека написал статията хем говори глупости, хем не го опровергаваш, а го подкрепяш даже. Има нещо сбъркано в теб.
Нали и той представя Шимон Дянков като икономически убиец с този материал!?
Май само за спорта... пишеш по всички теми?
« Последна редакция: Октомври 23, 2009, 17:09:20 pm от Mirotvorec »

Неактивен remalyks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 199
  • in/at/on 11
    • 11
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #177 -: Ноември 03, 2009, 10:28:10 am »
"Европа 2 г. ме готвеше за властта", извежда "Стандарт" над интервю с премиера Бойко Борисов.
11

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #178 -: Ноември 03, 2009, 21:02:04 pm »
Казваш, че човека написал статията хем говори глупости, хем не го опровергаваш, а го подкрепяш даже. Има нещо сбъркано в теб.
Нали и той представя Шимон Дянков като икономически убиец с този материал!?
Май само за спорта... пишеш по всички теми?

Материалът го описва като злонамерен към българите човек.А не е така.
Струва ми се си се възбудил от хрумналата ти мисъл, че си противореча, и си попретупал тялото на поуста ми, за да побързаш да напишеш мнението си.Навеждам се на тая мисъл, защото според мен доста ясно съм написал какво смятам по въпроса.Акцентирам на това, което смятам, с червено и с черно, но някак все пак не си го възприел като моя теза.
Може би трябваше да напиша "УВОД:..., ИЗЛОЖЕНИЕ:...,ЗАКЛЮЧЕНИЕ:...", а? Като в седми клас може би?

Неактивен %00

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 126
    • organic SEO
Re: Бойко Борисов: Проектът ГЕРБ трябва да стартира
« Отговор #179 -: Декември 27, 2009, 15:22:47 pm »
Извинете ако третирате това като offtopic, но моля, запознайте се с концепцията за "дребните тирани", източник - чичо ви Кастанеда :)
Напълно подходящо за ситуацията. И съвсем на място, време и пространство.
╟╩╦═╬╧╩╦═╬╧Оrgаnic SEO NinJah╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27