Автор Тема: Лотария за Зелена Карта  (Прочетена 10206 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

4ernoto vle4ugo

  • Гост
Лотария за Зелена Карта
« -: Октомври 02, 2005, 02:11:29 am »
Какво ще кажете за тая лотария
мен ми се вижда супер нагласена
как така става  ???
Гадни американци
трябва да изкараш "късмет" да отидеш в прогнилата им страна >:(
« Последна редакция: Октомври 02, 2005, 14:53:47 pm от Horus »

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Лотария за Зелена Карта
« Отговор #1 -: Октомври 02, 2005, 07:20:46 am »
Какво ще кажете за тая лотария
мен ми се вижда супер нагласена
как така става 
Гадни американци
трябва да изкараш "късмет" да отидеш в прогнилата им страна

Еми стой си в процъфтяващата България тогава и не се оплаквай.  :)
« Последна редакция: Октомври 02, 2005, 14:55:06 pm от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Лотария за Зелена Карта
« Отговор #2 -: Октомври 02, 2005, 14:56:23 pm »
Абсолютно нагласена работа, само ще кажа, че преди зелените карти бяха около 2-3 хиляди. Сега са 200 % повече. Защо? Сещайте се сами...

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: Лотария за Зелена Карта
« Отговор #3 -: Октомври 02, 2005, 15:47:50 pm »
Абсолютно нагласена работа, само ще кажа, че преди зелените карти бяха около 2-3 хиляди. Сега са 200 % повече. Защо? Сещайте се сами...

Забраненият плод е най-сладък. В рекламата много често се използват подобни психологически трикове, т.е. поставя се някаква пречка пред придобиването на определен продукт, и потребителите решават, че щом не е толкова лесно за постигане, значи е ценно и се втурват ... :> Друг е въпроса до колко е в сила това именно за зелените карти.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Лотария за Зелена Карта
« Отговор #4 -: Октомври 03, 2005, 01:50:56 am »
Тъпите хамериканци все ще измислят нещо подобно. А държавата им наистина е скапана и гадна. Колкото бедна и непроцъфтяваща да е България, предпочитам да съм тук отколкото в побърканият СЕЩ.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Лотария за Зелена Карта
« Отговор #5 -: Октомври 03, 2005, 13:01:44 pm »
Абе в крайна сметка от това измислиха и пари да печелят - едно че има 1000 сайта рекламиращи "безплатната лотария" като услужливо искат да ти попълнят документите срещу възнаграждение а ся вече и американското правителство слага доста солени такси: Както се казва честито на печалившите. Те и без тва ще си ги избият тези 800$

Стандарт"  3 октомври 2005 , 5 стр.
Броим $755 за зелена карта
Парите се внасят в US посолството и са за обработка на документите и интервю
   

София. $755 искат от посолството на САЩ, за да допуснат спечелилите зелена карта до интервю.

От сряда до 4 декември може да се кандидатства за заветния документ, даващ право на легална емиграция в Америка.

Както всяка година, Вашингтон ще раздаде общо 50 000 зелени карти за желаещите от цял свят. Тази бройка важи за 2007 г. Документите се изготвят и изпращат само по електронен път на сайта www.dvlottery.state.gov. Няма да бъдат приемани хартиени бланки.

Късметлиите ще могат да заведат в САЩ и цялото си семейство, стига децата да са под 21-годишна възраст. Всеки спечелил може да кандидатства за постоянно жителство.

Сумата за интервюто е част от новите такси на Държавния департамент за консулски услуги, които се събират от март насам, обясниха от посолството на САЩ. Например таксата за обработване на документите на кандидатите за зелена карта се увеличи от 100 на 375 долара. Предишната сума е покривала само някои разходи по програмата. Кандидатите за зелена карта вече ще трябва да плащат общо три такси - $375 - за обработка на документите, $335 - за провеждане на самото интервю и издаване на виза, като и допълнителна такса от $45 долара. Така всеки мераклия за зелена карта ще трябва да внесе общо 755 долара в консулството на САЩ в София, преди да се яви на интервюто.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Лотария за Зелена Карта
« Отговор #6 -: Октомври 03, 2005, 13:17:09 pm »
Тия амерофанци са мноооого нагли типове. Изземат по този начин умните българи и ги затварят да бачкат 24/7 в едни стоманено-стъклени кутийки. Зелена карта - Thanks! But no, thank you!
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Oberon

  • Гост
Re: Лотария за Зелена Карта
« Отговор #7 -: Октомври 03, 2005, 19:00:06 pm »
мене ми задръстиха мейла деба..

Докато един ден изперках и яко ги псувах на английски хахахаах

Оберон
Лекарство против бича божи хахаха

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Лотария за Зелена Карта
« Отговор #8 -: Октомври 03, 2005, 20:57:37 pm »
Бе не разбирате ли, че точно това е техният метод на действие? Така си направиха "страната". То американци всъщност няма! То който е минал там си е оставил семето! Само индианците са били истински жители, но змиите гадни ги избиха!
Америка е едно сборище от умове. Те смучат отвсякъде кадри, защото си нямат собствени! С изключения разбира се. То не виждаш ли за какви промити мозъци става дума бахти...

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Лотария за Зелена Карта
« Отговор #9 -: Октомври 04, 2005, 01:48:54 am »
Няма смисъл да говорим за това. Пределно ясно ни става какви са само от снимката на Буш с обърнатия телефон.  :P
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: Лотария за Зелена Карта
« Отговор #10 -: Октомври 04, 2005, 13:11:39 pm »
Бе не разбирате ли, че точно това е техният метод на действие? Така си направиха "страната". То американци всъщност няма! То който е минал там си е оставил семето! Само индианците са били истински жители, но змиите гадни ги избиха!
Америка е едно сборище от умове. Те смучат отвсякъде кадри, защото си нямат собствени! С изключения разбира се. То не виждаш ли за какви промити мозъци става дума бахти...

Добре де, сам си противоречиш. Хем смучели умни хора и като цяло кадри отвсякъде. Хем били промити мозъци ...

Атила

  • Гост
Re: Лотария за Зелена Карта
« Отговор #11 -: Октомври 04, 2005, 22:46:15 pm »
Цитат
Лекарство против бича божи хахаха
алоооо, аз съм Атила - бич божи .... ко искаш дай да си мачкаме мейловете и да си дишаме спама и торянците... ко не се извини

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Лотария за Зелена Карта
« Отговор #12 -: Октомври 05, 2005, 01:27:50 am »
За Капитана:
Хорус има предвид, че когато някой кадърен бъде привлечен в гадната им държава системата им го обгръща и няма мърдане. Впримчва го и той става роб на когото постоянно внушават как да мисли и действа. Не, че и тук не е така, но в СЕЩ положението е особено трагично.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Oberon

  • Гост
Re: Лотария за Зелена Карта
« Отговор #13 -: Октомври 05, 2005, 14:24:08 pm »
Атила !
Ти си толкова Атила, колкото аз съм Масон хахахахаха
А си "бич божи" не знам точно кога:))))))))

Не се връзвай мен, шегувам се :) Нямам лоши мисли към никого, защото знам какво ми причиняват...

Оберон

stt

  • Гост
Re: Лотария за Зелена Карта
« Отговор #14 -: Април 09, 2007, 02:16:44 am »
Става въпрос за СЕЩ(сатанински еврейски щурмоваци), нали?
Кой е ходил/живял/работил/учил/"оставял семе"/минавал/родил там?
Всеки може да си говори още 30 страници в тази тема!
Тук е имало комунизъм половин век! Това означава ли, че сме изроди?
Там има много хубави неща...както и пълни ужаси!
 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27