Автор Тема: Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!  (Прочетена 20082 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Заслугата за създаването на тази книга е на многобройните читатели на посланията на Плеядианците по цял свят. Всички, прочели техните книги, имат множество въпроси, част от които са задавани на Плеядианците при личните посещения на Барбара Марчиняк в много градове и страни. В България досега са издадени книгите "Вестителите на Зората", "Земята" и "Семейството на светлината", предадени на човечеството чрез Барбара Марчиняк, както и "Земята, щастлива отново" и "Човекът, божествен отново", предадени за България чрез Багрина Кларк.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #1 -: Октомври 30, 2006, 09:28:13 am »

georgi_nz

  • Гост
Re: Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2006, 20:25:44 pm »
Аааа, яка книга. И тази ще печатам.( за лично ползване , де)

AiKiDoKa

  • Гост
Re: Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #3 -: Януари 07, 2007, 18:09:16 pm »
Здравейте и от мен :) Книгата наистина е прекрасна...трудно се описва чувството при първия неин прочит.Наистина.Изумена съм,в добрия смисъл на думата.Това е първата книга,свързана с древните тайни,които Плеядианците споделят за нас и с нас,която "дойде" при мен.Докато я четях в началото,имах чувството,че всяка моя клетка попива с цялото си същество информацията.Безценна е.Препоръчвам я с голяма любов на всеки,който не се е докоснал все още до подареното от нашите "събратя" знание.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #4 -: Януари 07, 2007, 23:41:41 pm »
Книгата не съм чел, но съм леко запознат с езследванията на барон Карл фон Райхенбах.
Ако не ме лъже паметта, през далечния 20-ти век той е проучвал енергия наречена от него "од".
Излъчва се, или по-точно се фокусира от цялото мироздание.
Замервал е въздействието на лъченията от различни небесни обекти. От Плеядите било и е с приятно и ползотворно.
Инфо има в "Изгубените открития" на Джери Василатос.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

anna

  • Гост
Re: Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #5 -: Януари 08, 2007, 09:13:51 am »
  Здравейте  на  всички  от  форума!
Много  ми  е  приятно  да  напиша  нещо  тук! А  за  книгата  на  плеадианците- за  мен  е  една  от  най- ползотворните, които  съм  прочела  досега. В  нея  се  разказва  както  за  духовното, така  и  за  другата  страна  на  нещата. Би  било  от  полза  всеки, който  може  да  я  прочете. Аз, например, прочитайки  я  получих  невероятно  удовлетворение. В  нея  усещам  смисъла  за  еманацията  на  духа... :D
« Последна редакция: Януари 08, 2007, 22:13:42 pm от ANNY »

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #6 -: Януари 08, 2007, 10:51:26 am »
Да, книгата е шедьовър, и един нов начин на писане на книги, при който позицията на читателя е съчетание от наблюдател/свидетел и творец/създател...
musica universalis

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #7 -: Януари 08, 2007, 11:07:47 am »
Тази книга не е ли сбор от цитати от книгите на Б.Марчиняк?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #8 -: Януари 08, 2007, 17:58:57 pm »
Тази книга не е ли сбор от цитати от книгите на Б. Марчиняк?

Да, но са непубликувани досега :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #9 -: Януари 10, 2007, 17:43:05 pm »
Драснете някой цитат от книгата:) Да ги видим тези Плеядинци, дали са тук:)


Отдавна е качено на сайта  :P  http://www.xnetbg.com/www/site/index.php?option=com_content&task=view&id=303&Itemid=40

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #10 -: Януари 10, 2007, 18:55:35 pm »
Драснете някой цитат от книгата:) Да ги видим тези Плеядинци, дали са тук:)
Днес дойде един да си поръчва вана, много ми биеше на Плеядинец :)

Eто, Обероне един малък тест от книгата :) А може да се окажеш и ти Плеядианец :) :) :)


РАЗПОЗНАВАНЕ НА СВОЕТО ПЛЕЯДИАНСКО НАСЛЕДСТВО

Ако се идентифицирате с повечето или с всички от споменатите по – долу точки, най – вероятно сте Служител на Светлината и сте получил първоначалното си активиране


1. Преминали сте през духовна трансформация ( не в религиозния смисъл ), което ви е накарало да поставите под въпрос своите вярвания и взаимоотношения със света.

2. Хората и обстоятелствата в живота ви вече не представляват същия интерес за вас. Нещата, които преди са били толкова важни за вас, сега вече ви се струват незначителни – изглеждат ви плоски и маловажни.

3.Трудно се свързвате с хора с които преди сте имали много общо – те самите вече също не ви разбират.

4. Имате чувството, че “търсите нещо”.

5. Всичко споменато по - горе ви причинява известна (ако не и по – значителна) депресия – чувствате, че всичко е безсмислено и въпреки това не знаете какво да направите в тази връзка.

6. Чувствате се виновни, защото имате всичко което ви е необходимо, а въпреки това се чувствате празни вътрешно.

7. Интересувате се от алтернативни терапии за лечение, медитация и т. н.

8. Дълбоко в себе си винаги сте знаели, че сте различни от другите.

9. Винаги сте били чувсвителни към различни форми на човешкото страдание и сте имали дълбоко вътрешно желание да напривите нещо във връзка с това.

10. Жадно поглъщате езотеричната литература, част от която съдържа информация за Плеядианците и другите видове служители на Светлината.

11.Срещали сте хора, които говорят за Плеядите, или претендиращи, че са Плеадиянци, или които говорят за Плановете на Плеядите.

12. Звездите ви очароват, както и/или историите за инвънземни посетители.

"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #11 -: Януари 10, 2007, 19:31:14 pm »
That's me :)
Не съм писал във форума от бая време :(, бях зает с бачкане и след работа разпускане...е за 1-2 седмици и ми писна! ! ! До колкокото за книгата, ако имам време ще прегледам, но помнете че не всичко което четете е вярно. :)

П.С.  
От няколко дена имам чувството, че всички са клонинги и тва направо ме влудява. Сигурен съм, че и вие сте го мислили... А дали не е по-добре да се клонираш и да се слееш с мнозинството, да си вълк единак не е работа.   :-\
« Последна редакция: Декември 02, 2009, 09:23:56 am от Mirotvorec »

Неактивен човека

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
  • Мисли със сърцето. - АЗ!
    • Профила ми във Вбокс7
Относно: Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #12 -: Февруари 06, 2009, 03:24:47 am »
Прочетох я, много е интересна и мисля че повечето неща са истина, но там те си казват, че веднъж казват едно после друго, като го правят съзнателно. Така че кое е истина, кое не е, не може да се знае със сигурност. Мене ми стана малко тъпо, като прочетох че ние сме играчки, а уж сме били със свбободна воля и прочие. Също така се осъмних в това, че там се навежда на мисълта и съзнателно се подстрекава да се обичаме самите, но под такава степен, че даже според мен става малко егоцентрично. Та едното на ум, дето няколко човека споменаха тук, че трябва да си го имаме, и аз си го имам, но ми е интересно каква е вашата гледна точка спрямо това едно наум, където го изказахте вие?
« Последна редакция: Февруари 06, 2009, 03:27:04 am от човека »
Eagle fly free Let people see Just make it your own way Leave time behind Follow the sign Together w

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #13 -: Декември 01, 2009, 18:39:00 pm »
 :(опитах се да я изтегля,но не може да се разархивира.Файлът е повреден.Някой има ли я,или линк някакъв,ако може да я дръпна. :hi:

Неактивен Geo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
    • Fenomenibg.com
Re:Емилия Манолова - Плеядианците - Ние сме тук!
« Отговор #14 -: Декември 01, 2009, 21:06:39 pm »
Поредната, дори не бих казал изтънчена, манипулация в духа на Ню Ейдж. Почти нищо истинско няма в тези книги, а което го има ви го вкарват с толкова подкожна помия, че е противопоказно четенето на подобни книги освен с научно-изследователска цел.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27