Автор Тема: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)  (Прочетена 188723 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Президенти-рептилии сменящи кожата си?
« Отговор #60 -: Юни 13, 2007, 15:14:26 pm »
Търси из форума :) Има и лекции по въпроса :)

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Споделям мнение на 3 in 1 за форума и за Буш. Но това си е обикновенно отражение. И не е от гърба на буш а от гърба на този който стои до него. И когато той се мърда отражението се променя а в един момент губи за миг форма. Стои постоянно защото камерата която снима Буш не се мърда а виновника за това отражение (този който стои до Буш) се помръдва леко и това създава илюзията, че това нещо си мърда главата. Това е моето мнение и обяснение.

Но не намирам обяснение на това . Този репортер направо си се шейпшифтна пред камерата. Заблежете как като усети, че не може да се овладее и се дръпна от камерата.
It' oil stupid.

Неактивен _DeSiRe_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
  • Fallen Angel
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #62 -: Октомври 30, 2007, 18:26:32 pm »
Това наистина ме изуми :o Този репортер направо в ефир си се промени?Възможно ли е да е фейк?Не виждам обаче как може да се сложат тези подутини по лицето му,които се появявят и защо изведнъж реши да се махне от камерата :-X
The Truth Is Out There....Look at the Stars!

Eon

  • Гост
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #63 -: Ноември 03, 2007, 12:37:21 pm »
Той не се шифтва, има проблем в камерата. Същия ефект и изкривяване го виждате и на ризата му, на сакото му, и в по-малка степен на сградата отзад. А се дърпа за да се види надписа на училището, за което става въпрос в репортажа.
Много сте превъзбудени  ;) само конспирации в главите ви  :P
« Последна редакция: Ноември 03, 2007, 12:38:22 pm от Eon »

Psyla

  • Гост
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #64 -: Февруари 18, 2008, 01:17:13 am »
скоро гледах няколко серии на Стар Трек Ентърпрайз. познайте каква беше темата на тези серии. цивилизацията на рептилоидите се опитваше да заличи хората от картата на вселената.

Неактивен oknele

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Shape-shift
« Отговор #65 -: Февруари 27, 2008, 19:42:02 pm »
според мен извънземните изглеждат точно така ...показвам  8)
и малко по-точно 8)вижте филма Садам-ЛЮБИМИЯТ ВРАГ НА АМЕРИКА ОТ КОЛИБКА , И ПРОСТО ГЛЕДАЙТЕ бУШ В ОЧИТЕ ....V tv series след това
« Последна редакция: Февруари 28, 2008, 19:01:11 pm от Martin »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Aeria

  • Гост
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #66 -: Февруари 27, 2008, 21:00:53 pm »
Ех, ако това беше малко по-изпипано. :D Иначе творческият талант може да изобрети доста добри образи, защото едва ли толкова лесно може да се намери истинска и достоверна снимка на рептилия.

Psyla

  • Гост
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #67 -: Февруари 27, 2008, 21:29:11 pm »
За мен не е важно рептилии ли са или зобита,октоподи, зелени човечета. Важно е какво правят.
« Последна редакция: Март 02, 2008, 16:11:07 pm от Mirotvorec »

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #68 -: Февруари 29, 2008, 21:08:42 pm »
Аз мисля, че Истината е много по-очеизваждаща и директно представена пред самия наш поглед, отколкото сме склонни да предположим... В известен смисъл може да се каже, че тя е тук. Ето тук.В този смисъл може да се окаже, че не е необходимо да разполагаме със свръх сложни технологии, изследователски институти и прочея патерици, за да достигнем до Истината. Разбира се, не твърдя нищо за автентичността на дадените по-горе фотографски интерпретации, но в никакъв случай не съм склонен просто така да ги зачеркна!

На следващо място, важността на това "какви са" не е просто въпрос на нездраво любопитство, а е неразривно свързана и с втория въпрос - "какво вършат". Бъденето някакъв е въпрос на форма, а вършенето на нещо е въпрос на функция. Формата и функцията са две неразривно свързани неща. Какво виждате тук, например? Подозрително зачервено възклицание? Букви? А фона зад тях? Без този фон, дискретно белещ на монитора ви, написаното от мен няма да има как да се прояви! Това е илюстрация за една неразривна свързаност. По подобен начин неразривно се свързва това какви са дискутираните тук същества с въпроса за функциите, които те осъществяват 8)
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #69 -: Февруари 29, 2008, 22:13:33 pm »
Еон, съвсем не съм съглсен. Ама никак. Гледай го пак, очевидно е, че не е дефект на камерата.
Лицето на репортера не е статично, и това отхвърля всякаква възможност за дефект на снимачната техника.
Наистина е невероятно, затова може би е фейк, но също е странно, че така се изнесе от кадър. И безпокойството му, наистина изглежда сякаш изгуби самообладание.
На такова видео, нишо не може да се каже със сигурност. Изглежда като фейк, изглежда сякаш някой от промените имат леко разминаване с движенията на лицето, но всеки случай не е от камерата, и ако не беше странното държание на репортера, бих бил мн. по-сигурен, че е обработка.

90% фейк, 10 заради държанието на репортера и некачественото видео.
« Последна редакция: Февруари 29, 2008, 22:17:54 pm от Ashaman »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #70 -: Февруари 29, 2008, 22:59:56 pm »
На следващо място, важността на това "какви са" не е просто въпрос на нездраво любопитство, а е неразривно свързана и с втория въпрос - "какво вършат". Бъденето някакъв е въпрос на форма, а вършенето на нещо е въпрос на функция. Формата и функцията са две неразривно свързани неща.

Off-Topic:
“Ти си онова, което е дълбокото ти, силно желание.
Каквото е желанието ти, такава е и волята ти.
Каквато е волята ти, такива са и делата ти.
Каквито са делата ти, такава е и съдбата ти.”

Брихадараняка Упанишад

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #71 -: Март 01, 2008, 01:19:09 am »
Казаха ми, че този репортер просто е изчезнал от лицето на земята впоследствие. Все едно е нямало такъв човек. Интересно, хм?... :P

Psyla

  • Гост
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #72 -: Март 01, 2008, 12:42:52 pm »
Както са изчезнани и много други преди него. Със сигурност има рептилии, но защо позволяваме същества, които са загърбили духовната основа да ни се бъркат толкова много. Само защото имат технологии ли? За мен поради липсата на духовност те са се върнали доста в еволюционното си развитие отколкото ние. Предимството им е , че са ни мотали от самото ни развитие за да продължат рода си. Виждам обаче, доста хора вече проглеждат и това ще ги спре един ден.
« Последна редакция: Март 02, 2008, 16:12:44 pm от Mirotvorec »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #73 -: Март 01, 2008, 14:49:42 pm »
Хм, на първо четене откривам поне две противоречия:
Първо:
Интересното е, че на всички това се случва от лявата страна. Забележете - на всички снимки - Шрьодер, Клинтън и Буш. Винаги от ляво има деформация или странни петна както при папата
Да, ама не. Я, вижте пак снимките! Само аз ли виждам , че не е само от лявата страна? :-\Даже още на първата снимка на Клинтън, после Буш, видеото на последните страници от темата.
Второ:
« Последна редакция: Март 01, 2008, 15:01:00 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #74 -: Март 01, 2008, 14:59:32 pm »
В 4-то могат да бъдат видяни с истинското им лице - гущероподобното. Сам Дейвид Айк казва, че са му са се обаждали хора с въпроса: "Защо както четеше речта си ръката на президента Буш се удължи, а лицето му се превърна в гушероподобно?" Ами защото за миг за надзърнали в 4-то, където може да се види реалността...
Дотук- добре. Но защо тогава, всички виждаме метаморфозата? Не е възможно , мисля, всички едновременно да надникнем в четвъртото? Или камерата/ фотоапаратът/   е надникнал /а/...Не го разбирам това.

Иначе откакто го прочетох това за рептилиите, не ми излиза от ума. Явно мозъкът ми отказва да си обясни по други начини/Какви други?!/ безумията, случващи се на Земята, така че аз не отхвърлям тази теория, но мисля, че на моменти някой просто се е престарал в желанието си да убеди набързо неверниците...
Обаче видеоматериалът с репортера ме впечатли! Но ми направиха впечатление сенките по ризата му. :-\
Изгледах всички материали от линка.
« Последна редакция: Март 01, 2008, 15:05:20 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27