Автор Тема: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)  (Прочетена 188717 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен peppone1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #390 -: Юли 10, 2013, 19:41:09 pm »
Ами ако са върколаци и вампири, ще питаш защо не са рептили. Как да се отговори на този въпрос, такива са каквито са. В Youtube има много за Shapeshifting, там някъде го прочетох.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #391 -: Юли 31, 2013, 17:31:25 pm »
Някъде бях чел призив българите да спрем да се храним с прасета, ако искаме да продължим напред в бъдещата история! Причините бяха доста, но едната която се споменаваше е, че голяма част от нашето ДНК е рептилоидно (или рептилско, не знам как точно да се изразя). А домашните прасета имали твърде много човешко ДНК и храненето с тях е вид канибализъм (говоря спецялно за българите). ?!?

В тоя ред на мисли - дали домашните прасета имат човешко ДНК, или ние имаме свинско ДНК? Т.е кой е първи според теб - те или ние? Щото аз мисля че са те, демек ние имаме свинско ДНК...
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #392 -: Август 01, 2013, 00:14:42 am »
В тоя ред на мисли - дали домашните прасета имат човешко ДНК, или ние имаме свинско ДНК? Т.е кой е първи според теб - те или ние? Щото аз мисля че са те, демек ние имаме свинско ДНК...
Неслучайно някои етноси по религиозни причини не ядат свинско. Част от някои религии са вързани и с опр. философии...Ма ти риторично си разсъждаваш, май знаеш повече...

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #393 -: Август 01, 2013, 17:36:13 pm »
Специално по тоя въпрос, по-скоро си разсъждавам, не съм наясно никак.

А някои етноси не го ядат, по причини, отдавна известни - нали Джийзъс уж изгонил бесовете в прасетата....
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #394 -: Август 04, 2013, 21:23:19 pm »
Именно, особено с гореспоменатия клип то се вижда с просто око, че тоя е барнат отвсякъде. Цветовете на останалите хора - розови, тоя обаче - сив. На мене ми изглежда на някакъв изтрещял от сикрит сървис, дето се е взел много насериозно - избръснал се е, и постоянно се озърта за "терористи" :)
А,именно ! Аз,споделям същото мнение...много си точен Oberon! Такива надъхани,на един месец служба и се мислят за много яки пичове :)

Неактивен Georgi77

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #395 -: Юни 10, 2021, 14:53:34 pm »
Извънземен разум съществува със сигурност.Друг е въпросът има ли го на Земята и под каква форма е?Гледах някакъв документален филм в, който се твърдеше, че в зона 51 се провеждат опити с хора под ръководството на извънземни с цел създаване на нови видове организма.Правителството на САЩ е сключило,,договор" с извънземна цивилизация да им осигури необходимите ресурси за техните експерименти а в замяна му се предоставят знания за нови оръжия и други революционни открития.Самата база е 9 нива под земята.Явно нещо се е объркало и зелените барети са атакували обекта за да си върнат контрола.Местни жители твърдяха, че се чували изстрели.Според мен звучи правдоподобно.
Много по-интересни са исторически случайности, които променят хода на историята.Например Великата Испанска Армада е потопена от буря а не от английския флот.Това прави възможно откриването на парния двигател и още куп открития, които водят до техническата революция и бързото  развитие на човечеството.Същата съдба има и огромния китайски флот, който отива да завладее Япония.По време на Втората световна война торпедо пуснато от английски самолет поврежда суперздравия немски разрушител като по случайност поврежда кормилния механизъм и кораба може да се движи само в кръг.И още други различни случайности.Какъв ли щеше да е света ако имаше други победители във войната?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27