Автор Тема: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)  (Прочетена 189149 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #285 -: Май 13, 2011, 02:13:46 am »
Цитат
ъмм влечугите т.е. рептилите за които си говорим са хибрид между човек и расата на влечугите 50/50 при тях преобладава примитивното
Кое е примитивното? Човека или влечугуте?
Това е грешно зададен въпрос :)
Цитат
общо взето са контролирани от другите рептили над тях които просто дават командите
Според мен хибридите са в някаква симбиоза. Отделен "под-вид", не знам с каква терминология да го кажа.
Цитат
няма как да живеем в съжителство с тях без да ни доминират, та те за това са тук : d...
Да, те затова са тук. Донякъде може и така да се каже :)

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #286 -: Май 24, 2011, 00:26:16 am »
Въпрос за произхода на феномена
Не можах да изчета цялата тема, за това да питам за произхода специалисти.
Преди малко гледах Конан варварина, по случай скандала с Арни пуснаха екстендет версия в замундата, мисля че там за първи път показват директна смяна на формата от чоявек в змия. Дори на актьора Джон-Ърл Джоунс му бяха направили изцъклени очи. Във филма бе показана и емблема на двуглава змия, което според мен е намек за Хермес символа на бога на търговията. В някои рисунки от Америка има хуманоидни богове със змииски глави, но мисля че това не се брои, защото тези фигури не са изцяло хора.
Конкретния въпрос е, знаете ли за споменаване на този феномен Shape-Shifting от преди излъчването на филма през 1982, това ли е първоизточника?
Soli Deo Gloria!

Неактивен feuer_frei

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #287 -: Май 25, 2011, 23:00:48 pm »
Здравейте! Един ден се натъкнах на нещо много интересно и реших да го споделя с вас това е една песен със странно видео и странен текст. От видеото наблегнете на случващото се след втората минута ;) вече нещата станаха доста показни май....

Неактивен gaco

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #288 -: Юни 16, 2011, 18:55:23 pm »
Вижте това не сте го гледали ще ви се стори интересно ;D.
Мисля че това видео и другите на този анализатор си заслужава да се вземат под внимание,ако разбира се не е подправил всичко,но аз смятам че не е.

Плашещ е фактът, че заклеймявате хората само защото са имали разширени зеници в момент на силна емоция...
Поне аз не видях абсолютно нищо неестествено в това видео ( а и не само в това) или може би и аз съм един от тях и се опитвам да ги прикрия.  :diablo:
...
« Последна редакция: Юни 17, 2011, 08:16:19 am от Mirotvorec »

Неактивен gaco

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #289 -: Юни 16, 2011, 19:18:35 pm »
Клипът е на френски език.

Резултат на лошото качество на видео връзката.
« Последна редакция: Юни 17, 2011, 08:17:01 am от Mirotvorec »

Неактивен joy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #290 -: Юни 16, 2011, 19:22:12 pm »
Katy Perry, Lady Gaga, Kanye West и много други поп изпълнители са това, което са благодарение на индустрията, не на феновете, музикалната индустрия или те прави някой или те пограбва, когато станеш неудобен, както стана с Майкъл Джексън, 2PAC, Елвис и много други. Най-общо казано изпълнителите са една кукла на конци, която изпълнява една единствена цел - деморализиране на обществото. Вслушайте се за какво пеят, кого боготворят, какви символи използват в клиповете си и най-вече в концертите си на живо. Може много да се говори, това е само част от инструментариума за контрол, хайде виж и този клип и си кажи мнението тогава -

Неактивен joy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #291 -: Юни 16, 2011, 19:31:29 pm »
Клипът е на френски език.

резултат на лошото качество на видео връската

Не знам колко разбираш от видеообработка и цифров видеопоток, но нека да вметна някой неща. Това е видеовръзка на живо и е цифрова. Когато връзката е цифрова и има смущения в сигнала, те се изразяват в пикселезиране на картината (появяват се квадратчета от грашките, а не както при аналоговата "снежинки"). При видео компресията се използват определени кодиращи алгоритми, като най-разпространеният е всеки пиксел се получава като се направят необходимите промени от данните на предходният пиксел, като се взима един основен пиксел за основа. Ще дам пример - представи си, че гледаш тенис на корт, камерата е фиксирана, единствените движения на екрана са играчите, топката и частично публиката. Ако запознат да се получават грешки, няма да се изгуби цялата картина, а ще започнат да накъсват движенията на играчите, топката и камерата, точно поради причината идваща от алгоритъма за компресия. Същото се получава и с тази жена, тя стои почти неподвижно, но няма как да не мига :) и заедно с това има и грешки при предаването на сигнала - и ето ви нов shapeshifter, да ама не.

Неактивен gaco

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #292 -: Юни 16, 2011, 19:55:05 pm »
Аз не казвам нищо друго - напълно съм съгласен.
« Последна редакция: Юни 17, 2011, 08:18:07 am от Mirotvorec »

Неактивен Pr07o7yp3

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #293 -: Юли 08, 2011, 21:52:40 pm »
Наскоро започна едно ново шоу - Fool us(Заблудете ни). И тъй като обичам да гледам фокуси ми стана интересно. Изгледах първи епизод и реших да почна втория.
Какво обаче видях във втори епизод -> Загледайте се в очите на "човека", когато излиза на сцената.
Визирам времетраенето след 4:40 мин.

И тъй като не бях сигурен в това, което виждам, реших да сваля клипа и чрез програма за видео обработка да хвана най-изчистените кадри, да увелича и да се убедя.
И ето какво блесна:
http://www.prikachi.com/images/651/3546651N.png - снимка 1
http://www.prikachi.com/images/652/3546652X.png - снимка 1 увеличена 3 пъти
http://www.prikachi.com/images/653/3546653Y.png - снимка 2
http://www.prikachi.com/images/654/3546654R.png - снимка 2 увеличена 3 пъти
http://www.prikachi.com/images/657/3546657M.png - снимка 3
http://www.prikachi.com/images/658/3546658b.png - снимка 3 увеличена 3 пъти

Не знам, може би си внушавам, а може би това е рептил.
Склонен съм да повярвам, че е, защото на кого му е потрябвало да манипулира точно това видео?

Вие как мислите?
« Последна редакция: Юли 08, 2011, 21:57:39 pm от Pr07o7yp3 »

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #294 -: Август 06, 2011, 07:45:06 am »
Като си сложат специални лещи имитираща котешка зеница.
Рептилите са измама на илюминатите също като "светлите" плеядинци и т.н. "висши същества". Целта им е да убедят последователите си в тайните общества, че са извънземни(и ги превъзхождат).Така заблудените служат сляпо на "извънземните" или на "висшите същества".
В случая имаме различни илюминатски ложи, които се представят съответно за рептилии или за "плеядици".

Илюминатите се крепят на внушаване на мнимо превъзходство на ръководителите над останалите. Най-вече измамата действа над последователите им които служат на "висшите същества".
Първите илюминати аргументирали предимството си с езотериното "знание" или "просветеление", което уж имали. Те се основавали на гностицизма.

На гностицизма се основават и масоните(буквално зидари), които служат на Архитекта на света съотетстващ на Демиурга или дявола на гностиците.

Реформатор на илюминатското движение е Адам Вайсхаупт основал баварските свободни илюмнати.
Измисля тезата, че той и близките му последователи(старейшините на илюминатите) са "висши същества".
При илюминатите се срещат две версии на измамата за "висшите същества"
В едната те се представят като преродени духове на "висши същества".
В другата версия те са потомци на "висши същества". За такива се представят и прословутите кръвни линии на илюминатите.
Иначе тези висши същества се представят като "паднали ангели" и техните потомци "нефилими".
В по-ново време илюминатите обявяват "висшите същества" за извънземни. В ерата на науката историите с дяволите, ангелите  и нефилимите не вървят.
Имат съответни версии за извънземен произход на кръвните линии. В едни версии като извънземни, в други като създадени от извънземни.
Първата кръвна линия се опитва да създаде самият Вайсхаупт - заплодил братовчетка си за да запази "чистотата на висшата кръв". Напрактика се опитва да създаде ендогамна династия като фараонските, но замисълът му за заграбване на властта не успял. За съжаление се намерили много продължители на делото му. Така има различни кръвни линии и "преродени" "висши същества". Някои богаташки династии милиардери са възприели тази тактика за заграбване на властта.
« Последна редакция: Август 06, 2011, 08:54:21 am от bai_lun »
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Неактивен joy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #295 -: Август 07, 2011, 23:38:52 pm »
В ерата на науката историите с дяволите, ангелите  и нефилимите не вървят.

За нефилимите съм съгласен, но защо говориш с такава сигурност за дяволи и ангели?

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #296 -: Август 21, 2011, 16:09:00 pm »
Ангели, демони, духове и прочие са няколко вида:
1.Продукт на халюцинации. Халюцинации при определени условия могат да получат и психиски здрави хора.
2.Продукт на майд-контрол, психотронно оръжие и подобни средства.
Например църквата старателно убеждава хотата, че има ангели и демони и в резултат от внушенията, някои започват да им се привиждат.
По-лошо, когато разни окултисти илюминати и подобни използват подобни внушения за да манипулират останалите и да ги контолират чрез "ангелите и демоните".
Най-лошо е, когато са продукт на самовнушение. Така много екстрасенси и окултисти  си внушават, че виждат такива духове и те им се привиждат.
3.Продукт на създаването на илюзии. Това също се отнася към по-горното, но е по особено. Ползва се от окултисти, екстрасенси и прочие хора работещи с биополета.
Показателен в случая е с една окултиска, която била психично нападната от друга нейна колежка. На нея й се явявали котки-духове, а накрая разбрала, че противничката й на астрално ниво е приела образа на котка.
После, обаче започнал да и се привижда вълк, резултат от някакво самовнушение. Била чела за Фенрис, вълка от немската митолгия, и той започнал да й се привижда.
Така й трябвали доста усилия докато се отърве от натрапчивото видение.
Окултните занимания са опасни за вашето психическо здраве. Може да почнете да виждате неща, които не съществуват.

Ангелте и демоните са измислени с една цел - контрол над съзнанието. Като ни плашат или опиват с измани надежди да помощ свише, църквата и разните "езотерици" ни водят за носа в желаната от тях посока. Те манипулират съзнанието на хората. Ангелите и демоните не съществуват, съществуват хора криещи се зад тях и ползващи измама за да постигат користните си цели.
Мамят лековерните и им мътят мозъците за да ги използват.
« Последна редакция: Август 21, 2011, 16:54:55 pm от bai_lun »
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Неактивен M.E.S.S.I..A.H

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #297 -: Август 31, 2011, 13:13:40 pm »
Някой беше казал :
"...ВНИМАВАЙ СРЕЩУ КАКВИ ДЕМОНИ СЕ БОРИШ ,ЗА ДА НЕ СЕ ПРЕВЪРНЕШ В ЕДИН ОТ ТЯХ"
Всеки от нас носи рептилското в ДНК-то си, но не всеки получава шанса да го отключи и пак нещата опират до личен избор в един момент

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #298 -: Септември 05, 2011, 16:11:06 pm »
Преди малко намерих по-старо място за споменаване на директна смяна на формата в литературата. В книгата на Джордж Оруел "Ферма за животни" 1945г. в последните редове разбунтувалите се животни виждат как прасетата, които ги управляват седят на някаква конференция с хората започват да приличат едни на други, хората на прасета и обратното прасетата на хора, обикновенните животни не намират никаква разлика във тях.
Това е ясно политическа сатира, но самия феномен е с най старо споменаване именно тук.
Soli Deo Gloria!

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #299 -: Септември 09, 2011, 17:39:21 pm »
Най-известната "рептилска" династия в Европа са Хабсбургите. Името си извеждали от древноарабското Хибис - змия.
Хабсбургите със серия дипломатиски бракове успяват в Късното Средновековие да овладеят поголяната част от Европа. Те стават имперотири на Свещената Римска Империя. Целта им е световна империя, да завладеят цялата земя. Апогеят им е при Карл V(1500-1558).

Империята им после се разпада. Испанските и Австриските Хабсбурги се опитват да върнат световното си господство.
Императрица Мария Терезия основата "Братството на Сион" и сключва съюз с водещите банкерски династии от евреиски произход. Всъщност още в Библията е казано за антагонизма между обикновените евреи и първенците наричани "рожби змийски"(Йоан Кръстител)Което предполага наличието на "рептилска" династия завладяла и подчинила евреиския народ.
Хабсбургите и сродените с тях династии, обаче създават и свой финансови династии или се сродяват свече утвърдените банкери чрез незаконни деца и наследници.
Показателно е че тези "рептилски" династии като Ротшилд, Рокфелер и други финансират Хитлер, плащат му да изтреби евреите. В САЩ финансират и евгенични проекти за изтреблението на чернокожите, латиноамериканците и евреите.
Тези банкески династии са обявени от нацистите за почетни арийци.
Днес има много клонове на Хабсбургите. Например незаконните Хабсбург -Ротшилдови и законните - английската красла династия, която е всъщност преименуваната Сакс-Кобург-Готска династия(от която е и цар Симеон ІІ ;))
Ротшилд - патриарсите на фамилията световни банкери:


Доста по различна е "драконовата" династия. Тя е на изток и управлява в Северна Корея.Нейн настоящ представител е Ким Чен Ир. Тези имат връзка с космоса.(И "рептилите" имат, но не правят демостративни доказателсва за това.)
Долу на снимката - гигантски профил на "дракона" Ким Чен Ир изсечен на Марс:

Те не се борят за световно господство доколкото е извесно. Идеите на чучхе(тяхната версия на комунизма, който отрича марксизма)са противоположни на илюминатско-рептилските. Те са за независими национални държави, културна самобитност, политическа и стопанска самостоятелност. Противоположни са на НСР, на обединението на света в една империя-държава и асимилацията на народите.
« Последна редакция: Септември 09, 2011, 17:49:56 pm от bai_lun »
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27