Автор Тема: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)  (Прочетена 189165 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #225 -: Октомври 16, 2010, 04:53:00 am »
Жената на Обама...музиката е яка.  :)
http://www.youtube.com/watch?v=WF6pNioB60c&feature=related

Кое е това момиче до Папата?  :)
http://www.youtube.com/watch?v=l5AjOAqt_EY

Edit: Може да излезе вярно това, че всички жени са змии. Може би затова казват, че човек когато се жени бърка в чувала със змиите и която изкара. Също ми мина през акъла, че може би не змията в Библията е излъгала Ева да скъса ябълката, а самата Ева си я скъсала без никой да я кара...и точно тя е змията.  ;D

« Последна редакция: Октомври 16, 2010, 08:03:48 am от dragonn »

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #226 -: Октомври 16, 2010, 06:57:35 am »
Това с дългите езици е явно някаква аномалия при жените.  :---

http://www.youtube.com/watch?v=heEWqFH1coQ&feature=related

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #227 -: Октомври 16, 2010, 13:33:37 pm »
Някой могат да си изваждат ставите други езитите.Не сте ли виждали езици напълно извадени?Това ,че можеш да се извадиш езика 5 см по-навънка не ти прави рептил.Аз мога да крякам.Да не би и аз да съм рептил?А момичето до папата си е напълно нормално.

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #228 -: Октомври 16, 2010, 13:35:47 pm »
И освен това не само змиите притежават дълги езици.

Неактивен MindOrganizer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #229 -: Октомври 16, 2010, 22:09:03 pm »
Жирафът може да си чисти ушите с език. Може тия да са кръстоска между хора и жирафи.  ;D

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #230 -: Октомври 17, 2010, 09:45:07 am »
Цитат
Някой могат да си изваждат ставите други езитите.Не сте ли виждали езици напълно извадени?Това ,че можеш да се извадиш езика 5 см по-навънка не ти прави рептил.Аз мога да крякам.Да не би и аз да съм рептил?А момичето до папата си е напълно нормално.

Мдаа, явно започва да ме гони нещо параноята. Трябва да спра да гледам такива клипчета за известно време.  :D

Неактивен crescent

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
  • like black ink in water
    • 500px
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #231 -: Октомври 17, 2010, 21:53:02 pm »
Аз имам въпрос, който май не си заслужава самостоятелна тема, затова го вметвам тук.
Случаят е относно заместник-учителка по български език. Миналата седмица се наложи да разговарям с нея отблизо. Забелязах, че зениците на очите и са ромбоидни, загледах се, но реших, че са лещи. Попитах, но госпожата отрече, принципно носела очила. Когато попита, какъв е проблема и обясних, тя заяви, че било от преумора. В края на седмицата отново говорих с нея по друг въпрос, но когато се загледах отново в очите и, зениците бяха все така ромбоидни, ясно различаващи се от кръглата обичайна форма[по принцип очите и са светлозелени, та ясно се открояваха]. Нормалните хора биха приели факта, поне с усмивка, докато тя реагира все едно и казвам за стотен път, че косата и е кафява.
Някакво инфо за ромбоидни зеници? Какво е тя, рептил? :unknown:

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #232 -: Октомври 17, 2010, 22:26:54 pm »
Щом е реагирала така значи не и го казват за пръв път нали.. ;)
По горе бях задал въпрос ...каква е причината...промяната на зеницата или по точно непредвиденото "издайничество" от сrтана на "рептила" но никой не отговори.
А тя е именно това - умора, раздразнение, гняв и пр. Абе с две думи кат няма захранване. ;D
Срещал съм една дето толкова и изтъняваха рептилските зеници, че чак не се виждаха.
Много често обаче става въпрос за игра на свелината и нейното отражение в комбълите.
« Последна редакция: Октомври 17, 2010, 23:19:30 pm от fishbone »

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #233 -: Октомври 17, 2010, 23:58:32 pm »
Цитат
Така драги вярващи, това е от книгата Ню ейдж срущу евангелието"!!!
Вярвайте на такива шизофреници като Айк и не само като него, които разтягат тъпизми за рептилии и т. нат. Говорят против религията и странно защо, когато го правят все христянството е на прицел?!?!? А не напримир юдайзма??? Ама така е, като има будали ще има и такива, които да печелят от тях.

Защото той е в държава с християнство най-вече пък и аудиторията са такива. За мене всички религии не са ми интересни и са на тези, които се Shape-Shifting.  :)
Айк вече не ми е интересен.
« Последна редакция: Октомври 18, 2010, 00:00:09 am от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #234 -: Октомври 18, 2010, 17:16:33 pm »
Може да има лека деформация на зениците.Следи й зениците и ако няма промяна няма опасения за опасност.

Неактивен crescent

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
  • like black ink in water
    • 500px
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #235 -: Октомври 18, 2010, 22:27:32 pm »
Там е проблема. Днес имах за последно часове при нея. Като влезе първият час беше с нормални зеници и реших, че съм се заблудила предишните пъти, но когато влезе за втори час бяха отново ромбоидни. И аз не знам, какво да мисля вече.  :unknown:

Неактивен Unlock_the_Light

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 162
  • Veritas Vos Liberabit!
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #236 -: Октомври 18, 2010, 23:03:29 pm »
Аз имам въпрос, който май не си заслужава самостоятелна тема, затова го вметвам тук.
Случаят е относно заместник-учителка по български език. Миналата седмица се наложи да разговарям с нея отблизо. Забелязах, че зениците на очите и са ромбоидни, загледах се, но реших, че са лещи. Попитах, но госпожата отрече, принципно носела очила. Когато попита, какъв е проблема и обясних, тя заяви, че било от преумора. В края на седмицата отново говорих с нея по друг въпрос, но когато се загледах отново в очите и, зениците бяха все така ромбоидни, ясно различаващи се от кръглата обичайна форма[по принцип очите и са светлозелени, та ясно се открояваха]. Нормалните хора биха приели факта, поне с усмивка, докато тя реагира все едно и казвам за стотен път, че косата и е кафява.
Някакво инфо за ромбоидни зеници? Какво е тя, рептил? :unknown:

Прочетете този форум - http://forums.wrongdiagnosis.com/showthread.php?t=25720

т.нар. 'peaked pupils' или заострени зеници

проблемът е от медицинско естество  причинен  от наранявания на главата и очите, преумора, мигрена, глаукома....

Ето и някои интересни цитатчета от постигните там, които просто мноооого ще се харесат на търсачите на shapeshifter-и и инзвънземни конспирации ;)

"In some ways it appeared like a cat's eye, with a diamond shaped pupil"
"I thought it was very cool at the time to have lizard eyes."
« Последна редакция: Октомври 18, 2010, 23:08:50 pm от Unlock_the_Light »
"Светът е моята страна.....да правя добро е моята религия" -Томас Пейн

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63

Неактивен MindOrganizer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #238 -: Октомври 25, 2010, 10:55:40 am »
Тоя да отиде на лекар. Прилича ми на начална форма на болестта на човека-дърво.

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #239 -: Ноември 05, 2010, 19:02:30 pm »
Български рептил ..... смех в залата

Не знам дали е качвано тук, обърнете внимание на очите му около 27-та секунда!



 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27