Автор Тема: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)  (Прочетена 188747 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Light_Warrior

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #195 -: Април 14, 2010, 12:35:22 pm »
..световният елит са
такива до един.
:morning2:

както и медиите... :morning1:

пример :

1.http://www.youtube.com/watch?v=CEbhhTMXVZA

2.
3.

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63

Неактивен hard_temper

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #197 -: Май 14, 2010, 12:16:32 pm »
ахахахахахахахаахахахахахахахахах всичките са рептили и мравките също, те кроят пъклен план да ни управлят и да сме им роби ахахахахах Вземете се малко в ръце РЕПТИЛИ ОТ ВЕКОВЕ НЯМА НА ТАЗИ ПЛАНЕТА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #198 -: Май 14, 2010, 15:53:14 pm »
ахахахахахахахаахахахахахахахахах всичките са рептили и мравките също, те кроят пъклен план да ни управлят и да сме им роби ахахахахах Вземете се малко в ръце РЕПТИЛИ ОТ ВЕКОВЕ НЯМА НА ТАЗИ ПЛАНЕТА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Много несериозно, ама мноого... Ето един твой пост:
Цитат
-: март 11, 2010, 10:53:35
Добре нещо немога да разбера нали уж рептилите казват какво да правят илюминатите, та рептилите нямат ли власт над цялата планета
И ако може да те попитам, тази твоя реакция и ти самият с какво се различавате от:
Цитат
-: февруари 23, 2010, 02:56:10
Хахахаха, едва ли това ще се случи. Аз като заговоря за илюминати или масони или изобщо за нещата, които се случват наоколо, всички започват да се смеят и да ми се подиграват. Хората в днешно време са толкова ограничени и слепи, че просто имам чувството, че повече няма накъде .....

Неактивен guru21

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #199 -: Май 15, 2010, 19:25:51 pm »
ахахахахахахахаахахахахахахахахах всичките са рептили и мравките също, те кроят пъклен план да ни управлят и да сме им роби ахахахахах Вземете се малко в ръце РЕПТИЛИ ОТ ВЕКОВЕ НЯМА НА ТАЗИ ПЛАНЕТА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
там е работата ,че има  :mad:

Неактивен ShaDai

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #200 -: Май 18, 2010, 18:43:38 pm »
Интересна тема  :)рептили гущери змии  :nea:е добре добре но аз си мисля друго за някво общество групировка с цел  да ви убеди да вярвате в подобни неща в които едва ли има зрънце реалност  :blush:  моля ви не се засягайте но това е прекалено гущери змии има ги но рептили ....  ;D ;D ;D но все пак се чудя защо им трябва да ви убеждават да вярвате в такива рептилски истории  :-X и да вярно че има разни легенди с влечуги като дракони змейове лами и тн  :(но рептили !!! :nea:
Чувствам си сърцето колко меко биее в яркочервена тишинаа - лично в зеленото време! http://www.youtu

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #201 -: Май 19, 2010, 00:23:02 am »
В целия си пост не казваш нищо. Никакъв смисъл, само букви, празен пост. Тва да вярваш в нещо или да не вярваш е едно, но да се чудиш за другите ...  я ги остави сами да си преценяват в кво да вярват и в кво не. Погледни темата на Еленко. Последните 3 поста. И ела пак.
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен ShaDai

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #202 -: Май 19, 2010, 06:24:26 am »
В целия си пост не казваш нищо. Никакъв смисъл, само букви, празен пост. Тва да вярваш в нещо или да не вярваш е едно, но да се чудиш за другите ...  я ги остави сами да си преценяват в кво да вярват и в кво не. Погледни темата на Еленко. Последните 3 поста. И ела пак.
BAYO Съжалявам, виждам че не искаш точно това да прочетеш но какво да се прави мнения различни  :blush: ааа да всеки си преценява в какво да вярва въпреки че няма истински доказателства за това  :) Еленко разбира само себе си но хубаво че има някой който него да разбере  ;) И да пак не казах нищо  ;D
Чувствам си сърцето колко меко биее в яркочервена тишинаа - лично в зеленото време! http://www.youtu

Неактивен ShaDai

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #203 -: Май 22, 2010, 10:41:33 am »
ахахахахахахахаахахахахахахахахах всичките са рептили и мравките също, те кроят пъклен план да ни управлят и да сме им роби ахахахахах Вземете се малко в ръце РЕПТИЛИ ОТ ВЕКОВЕ НЯМА НА ТАЗИ ПЛАНЕТА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Как си обесняваш находките на различните видове динозаври избити от нещо ?!? това тяхно изчезване или заличаване не те ли плаши поне малко а?
Чувствам си сърцето колко меко биее в яркочервена тишинаа - лично в зеленото време! http://www.youtu

Неактивен ShaDai

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #204 -: Май 25, 2010, 14:57:34 pm »
ахахахахахахахаахахахахахахахахах всичките са рептили и мравките също, те кроят пъклен план да ни управлят и да сме им роби ахахахахах Вземете се малко в ръце РЕПТИЛИ ОТ ВЕКОВЕ НЯМА НА ТАЗИ ПЛАНЕТА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Как си обесняваш находките на различните видове динозаври избити от нещо ?!? това тяхно изчезване или заличаване не те ли плаши поне малко а?
Тук става нещо ! Това не съм го писала аз,накой се бъзика с мене !Нямам спомени да съм писала тази публикация  :o
Чувствам си сърцето колко меко биее в яркочервена тишинаа - лично в зеленото време! http://www.youtu

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #205 -: Май 25, 2010, 16:18:08 pm »
Рептил-хуманоиди още не съм виждал наживо, но това не значи че не съществуват и то тук на Земята. :flag_of_truce:


п.п. ShaDai началството може да види кой е писал вместо теб, ако е писано от друг компютър. :P
« Последна редакция: Май 25, 2010, 16:19:40 pm от Raw Deal »
Dreams are messages from the deep.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #206 -: Май 25, 2010, 18:00:42 pm »
ахахахахахахахаахахахахахахахахах всичките са рептили и мравките също, те кроят пъклен план да ни управлят и да сме им роби ахахахахах Вземете се малко в ръце РЕПТИЛИ ОТ ВЕКОВЕ НЯМА НА ТАЗИ ПЛАНЕТА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Как си обесняваш находките на различните видове динозаври избити от нещо ?!? това тяхно изчезване или заличаване не те ли плаши поне малко а?
Тук става нещо ! Това не съм го писала аз,накой се бъзика с мене !Нямам спомени да съм писала тази публикация  :o
Смени тревата :)

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #207 -: Май 29, 2010, 01:24:02 am »
Цитат
Смени тревата

Минах на марули, но пак нещо ми се губи.

Неактивен hard_temper

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #208 -: Юни 03, 2010, 22:37:05 pm »
P.E.A.C.E. нали ти е ясно че с времето хората се променят, аз разбрах някои неща преди време и затова спрях да влизам тука, защото ми стана абсолютно ясно че тука 80% от нещата за които говорите са лъжи рептили мептили абе бегайте се скрийте... И от както не влизам и не си промивам мозъка с глупостите които се пишат тука се чувствам много по-добре.
п.п. Много ми е чудно как така от името ShaDai се публикува коментар, който тои очевидно не е писал и след това е бил баннат ХММММ ДОСТА СТРАННА РАБОТА ....

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #209 -: Юни 03, 2010, 23:52:01 pm »
На мен пък ми е по-чудно как така ти не влизаш, а пишеш тук. Хмммм :)

И все пак според теб:
Дракони, лами, змейове, хали, наги и още 923847 имена, разпростиращи се на междуконтинентална скала, през векове и дори цели епохи, "божествено право" да управляват фарони, императори, крале, царе и т.н. са ЛЪЖИ? СЪВПАДЕНИЯ?

I can only show the door, you are the One who has to walk through it.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27