Автор Тема: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)  (Прочетена 188745 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stufo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #165 -: Ноември 14, 2009, 19:15:15 pm »
Привет на всички! Тази вечер, току-що по канал Pro Bg , около 18.50 се видя нещо много интересно! Вървяха новините и в един момент се загледах в очите на репортерка, която беше на живо и беше на някаква улица! И в един момент усетих как очите и са същите, както се виждат на клиповете по Youtube, където очите и лицето на журналисти, водещи и т.н. променят формата си!!! Там само че после, на забавен каданс се вижда по-ясно промяната! Много често съм гледал клиповете, и с нормалната скорост на клипа съм запомнил какво и как се вижда! Tази вечер го видях по ProBg! Някой дали би могъл да каже името на репортерката и дали и някой друг е забелязал това? Аз съм сигурен на 100%, че ако излъченото може да се запише и се забави скоростта, ще можем да видим shapeshifting излъчен по българска телевизия! Някой,който има достъп до архива на тази телевизия, дали не би могъл да помогне да се види това? :dance: 
Не искам да оставам в "нефтената цивилизация" като зомбиран енергиен донор за нискоастрални създания

cdms

  • Гост
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #166 -: Ноември 14, 2009, 22:53:14 pm »
В сайта на телевизията има записи на емисиите новини. Въпросната емисия още я няма качена, но като я качат може да се види, дали има и рептили с български паспорт.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #167 -: Ноември 14, 2009, 22:54:14 pm »
stufo, това не е shape-shifting.

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #168 -: Ноември 15, 2009, 08:33:10 am »
A какво е тогава?
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен stufo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #169 -: Ноември 15, 2009, 17:31:31 pm »
Най-напред искам да благодря на Rio!  :yes: Благодарение на него успях да открия това, което ми трябваше - новините в 18.45 ! И сега подкрепям Sesilia във въпроса си към Н. ! Ама как успя да разбереш , че не е shapeshifting без да си видял за какво става дума? И как толкова бързо успя да изтеглиш "репортерката", да обработиш файла, да го видиш на забавен каданс, /да го беше пуснал да го видим и ние/ и чак тогава да си кажеш "тежката дума", че не е shapeshifting! Или пАк само Ти знаеш какво е shapeshifting? ;D
Тук можете да видите въпросния клип :
http://probg.bg/statija/novinite/novinite-14-11-2009.html
На качения клип, въпросната репортерка се вижда на 6 мин. и 45 сек./Диана Радева/ ! Бих помолил някой, който има подходящата програма да обработи видеото с репортерката и да видим какво ли ще се види на забавен кадър! Благодаря! :)
Не искам да оставам в "нефтената цивилизация" като зомбиран енергиен донор за нискоастрални създания

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #170 -: Ноември 15, 2009, 18:28:55 pm »
Гледай репорперката и видях, че мига доста, но нищо повече.
На вас не ви ли се е случвало при вятър или ако е студено? Хора всякакви.


Виждали ли сте контактни лещи, като очи на котки? Е аз съм. :)

cdms

  • Гост
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #171 -: Ноември 15, 2009, 18:50:09 pm »
Според мен репортерката си е човек от плът и кръв. Не ми мяза на рептил.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #172 -: Ноември 15, 2009, 20:03:36 pm »
Най-напред искам да благодря на Rio!  :yes: Благодарение на него успях да открия това, което ми трябваше - новините в 18.45 ! И сега подкрепям Sesilia във въпроса си към Н. ! Ама как успя да разбереш , че не е shapeshifting без да си видял за какво става дума? И как толкова бързо успя да изтеглиш "репортерката", да обработиш файла, да го видиш на забавен каданс, /да го беше пуснал да го видим и ние/ и чак тогава да си кажеш "тежката дума", че не е shapeshifting! Или пАк само Ти знаеш какво е shapeshifting? ;D
Тук можете да видите въпросния клип:
http://probg.bg/statija/novinite/novinite-14-11-2009.html
На качения клип, въпросната репортерка се вижда на 6 мин. и 45 сек./Диана Радева/ ! Бих помолил някой, който има подходящата програма да обработи видеото с репортерката и да видим какво ли ще се види на забавен кадър! Благодаря! :)

Ще остана равнодушен към агресията ти, защото разбирам емоцията ти на "откривател". Всички сме били там в някакъв момент.
По стечение на обстоятелствата, един друг потребител на този форум ми зададе същият въпрос за "shape-shifting репортерите" преди броени дни. Той обаче мислеше, а не впрягаше емоции и беше критичен към темата като цяло. Неговото питане беше формулирано горе-долу по следният начин: "Защо след като само Елита има разпределението 50/50 на ДНК-то (рептилоидно/бозайническо) и само те имат способността да променят формата си, е тази истерия в интернет по shape-shifting репортерите?"
Въпрос точно в целта.
Ето и приблизителният мой отговор, копирам го, за да не пиша всичко наново (вкарвам и някои малки допълнения, които сега ми идват):

ВСИЧКИ хора имат рептилоидно ДНК. Така сме направени. Просто е много малък процент. Кръвните линии които са директни потомци на чистокръвните рептилии са 50 на 50. Те и само те могат да си сменят формата на физическо ниво (без технология). Затова им е и нужно постоянно поемане на човешки хормони и кръв на ритуалите които правят, за да поддържат човешката си форма.
Добре си хванал информацията иначе, защото задаваш адекватен въпрос - за репортерите. Според мен това са глупости и тв-ефекти. Това се потвърждава в много клипове, където освен кожата се променят и дрехите на репортера, което доказва някакъв оптически дефект. Всичко това може да се прави и с цел за да се види реакцията на населението. ВЪПРЕКИ ЧЕ! Във всеки един човек може да бъде активирано рептилоидното ДНК, което да доведе до подобни леки изменения. Това може да стане чрез ел. магнитна честота, химически вещества или програмиране. Всъщност една от целите на илюминати е да активират това ДНК у хората, защото това ще ни направи още по-лесни за контрол и манипулация. Тъй като при рептилиите програмирането е религия и е нещо обичайно, което прилагат на собственото си потомство, ДНК-то им е много достъпно към този род външни намеси. Затова и се набляга на това в момента. Всичкото тровене по храните, флуора, секса който ни залива и т.н. активират това ДНК. Това ни прави по-агресивни, по-малко духовни и в крайна сметка - както казах - контролируеми.
Подземните 100%-ви рептилии са в конфликт с кръвните линии на повърхността, те не могат да сменят формата си.


А във въпросният клип няма да дори СПОМЕН за shape-shifting, просто се излагаш според мен. Абсурдно е да има рептилии на такива длъжности, те просто не се занимават с тези неща, имат си достатъчно човешки марионетки за целта. Тезата не е издържана дори логически, да не говорим фактологически.
Иначе ако забелязваш точно аз съм отворил тази тема на 1 октомври, 2005 г., което е преди 4 х 365 дни. И ако се позачетеш ще видиш че всички реакции на първите 2 страници са осмиващи към мен (а днес какво? - всеки вижда рептилии). Сигурен съм че преди 4 години не си знаел за съществуването на конспирации, камо ли за рептилии. Тъй че да - със сигурност разбирам по-добре от теб какво е shape-shifting.
« Последна редакция: Ноември 15, 2009, 20:21:44 pm от Alien »

Неактивен stufo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #173 -: Ноември 15, 2009, 21:27:50 pm »
Критиките към мене са "смазващи" !  ;D Н., към тебе пък изобщо не съм агресивен! Какво,поемаш ролята на "жертва" ли?  ;D Ами ти знаеш всичко бе брато! Чувството ти за собствена значимост е безгранично! какво знам аз и какво не знам знам САМО АЗ!!!!!!!!!! ТИ СЪЩО НЕ ЗНАЕЩ НИЩО ЗА МЕНЕ!!!!!!!! Спри с тези обидни квалификации и не продължавай да се държиш като...меко казано да дърпаш от енергията на съфорумците!
      И сега по същество! Бих желал все пак да видя видеото на забавен каданс! Ако някой е в състояние да го направи ще бъде чудесно! Благодаря на всички!
p.s. H., много учтиво те моля повече да не пишеш реплики отправени към мен!
« Последна редакция: Ноември 15, 2009, 21:30:55 pm от stufo »
Не искам да оставам в "нефтената цивилизация" като зомбиран енергиен донор за нискоастрални създания

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #174 -: Ноември 15, 2009, 21:41:12 pm »
И аз нищо не видях ан това видео. Няколко пъти го гледах и нищо.
Само мига повечко, това е.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #175 -: Ноември 15, 2009, 21:50:18 pm »
Може би процента на рептилоидно ДНК е в малко-повече, след като всички хора имат някъкъв процент,... :)както каза H.
Специлано въпросните новини има нещо наистина съмнително в тая мома. Самите зеници са прекалено големи все едно гледа в пълен мрак...лявата половина на лицето също доста се различава от дясната и търпи леки деформацийки допускам, че  може и от сянката да е.  :-X

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #176 -: Ноември 15, 2009, 22:12:36 pm »
Критиките към мене са "смазващи" !  ;D Н., към тебе пък изобщо не съм агресивен! Какво,поемаш ролята на "жертва" ли?  ;D Ами ти знаеш всичко бе брато! Чувството ти за собствена значимост е безгранично! какво знам аз и какво не знам знам САМО АЗ!!!!!!!!!! ТИ СЪЩО НЕ ЗНАЕЩ НИЩО ЗА МЕНЕ!!!!!!!! Спри с тези обидни квалификации и не продължавай да се държиш като...меко казано да дърпаш от енергията на съфорумците!
      И сега по същество! Бих желал все пак да видя видеото на забавен каданс! Ако някой е в състояние да го направи ще бъде чудесно! Благодаря на всички!
p.s. H., много учтиво те моля повече да не пишеш реплики отправени към мен!

Естествено, че са смазващи, просто нямаш нито знанията, нито фактологията да се аргументираш по някакъв начин. Всеки може да го види. Забелязваш ли че продължаваш да обсъждаш "личното ми отношение" към теб, но не коментираш нито моите доводи, нито даваш свои такива. Нали темата е "Shape-Shifting"? Или дай доказателства за това или не се прави на сладкодумец. Така можем да си пишем до безкрай.
А че знам много за личността ти е ясно и на теб и на мен, разменили сме си приличен брой ЛС-та (в които апропо преобладаваше същата ти детинска емоция и беше демонстрирана абсолютна невъзможност за себеконтрол и поглед навътре) и ми е разказано достатъчно много от наш общ познат, за да е отношението ми към именно такова каквото е. Затова стига евтин театър за пред форума и коментирай темата, а не мен. Моят първи пост нямаше идея да те засяга, нито беше личен. Всичко това започна от твоя отговор.

Чакам аргументите ти по темата.

Неактивен stufo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #177 -: Ноември 16, 2009, 19:06:58 pm »
до fishbone ! Това, което ми прикова погледа бяха специално очите! В един момент ми се стори как не примигват едновременно и как в момента на примигване ставаше нещо странно с очите, сякаш като че ...но стига с догадки! Най-добре ще се види на забавен каданс! Дано някой, който умее се захване с това!
Не искам да оставам в "нефтената цивилизация" като зомбиран енергиен донор за нискоастрални създания

Неактивен mirage

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Im omnia paratus
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #178 -: Ноември 16, 2009, 22:54:45 pm »
Гледах клипчето и не виждам нищо странно, може да гледа така понеже се мъчи да чете от аутокюто.И аз съм на мнение,че в Pro.BG няма рептили най-малкото нямат толкоз голяма аудитория за манипулация като други телевизии.

Неактивен Predator-S

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
  • Agent of Chaos
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #179 -: Декември 04, 2009, 21:50:03 pm »


Симеон, че е влучего - влечуго е. Ама майката ми прилича на Сива. 
There is a secret code in the structure of the mind. Esoteric surgery, a dissection of the soul.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27