Автор Тема: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)  (Прочетена 189164 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #135 -: Октомври 15, 2009, 16:12:53 pm »
Извинявайте, че пак ви връщам назад, но според мен, медальона на Обама много поразително прилича на Богомолка ... някой друг? :)
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #136 -: Октомври 16, 2009, 00:53:48 am »
Вангелия Гущерова!!! В АНГЕЛ ГУЩЕР. Ако искате може да помислим над това  :nea:

Много интересно наблюдение.Подкрепям, че ще да има рептил по трасето :) Но тепърва следва да се интерпретира самият символ на рептила в контекста на Ванга.Тоест, рептилия(като фамилия), но защо.
« Последна редакция: Октомври 16, 2009, 00:54:57 am от Спорт-Здраве4 »

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #137 -: Октомври 16, 2009, 19:20:19 pm »
До колкото знам те (рептилиите) искат да ни манипулират и владеят. Мисля, че намесвайки се в съдбите на хората чрез Ванга, те донякъде постигат това. Много лесно човек (визирам Ванга) може да бъде заблуден от Сатаната (рептил) и да смята че изпълнява волята на БОГ. Въпреки, че самата Ванга може би е знаела всъщност на кого служи.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #138 -: Октомври 16, 2009, 19:25:38 pm »
Вангелия Гущерова!!! В АНГЕЛ ГУЩЕР. Ако искате може да помислим над това  :nea:

Много интересно наблюдение.Подкрепям, че ще да има рептил по трасето :) Но тепърва следва да се интерпретира самият символ на рептила в контекста на Ванга.Тоест, рептилия(като фамилия), но защо.

Тука има дискусия от преди 3 години:

http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,2700.msg47848.html#msg47848  ;)

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #139 -: Октомври 16, 2009, 19:37:10 pm »
Извинения! Пуснах търсачка, но не мислих, че в пророчествата на Ванга би се споменало, че е "гущер". Отново се извинявам. Поздрави! :-*

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #140 -: Октомври 17, 2009, 22:04:32 pm »
Някой да е виждал рептил на живо...очии в очи...
Аз видях.. :hi: :---

Неактивен remalyks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 199
  • in/at/on 11
    • 11
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #141 -: Октомври 17, 2009, 22:38:36 pm »
Някой да е виждал рептил на живо...очии в очи...
Аз видях.. :hi: :---

iнимкии???
11

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #142 -: Октомври 17, 2009, 22:54:52 pm »
В Солун _Гърция на скоро.......Разминаваме се с около 60г. пенсионер с бастун в ръка, който ме поглежда мазно с рептилските си комбъли и ми се подихилва под мустак щото се усети. Доста узадачено го погледнах право във фаровете ;) беше по обяд някъде. И в България съм виждал тва ми е за втори път. ;)Не нося очила и виждам перфектно. ;)
За Вангелия не мисля да е рептил. Фамилии Гущерови бол и Паричкови. ;D
« Последна редакция: Октомври 17, 2009, 22:57:38 pm от fishbone »

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #143 -: Октомври 18, 2009, 14:19:59 pm »
Някой да е виждал рептил на живо...очии в очи...
Аз видях.. :hi: :---
Аз също съм виждал човек с рептилски очи, мисля че бях писал за това преди доста време в този форум, но не си спомням в коя тема точно.
Беше моя съученичка, учихме от 1-ви до 5-клас. Тогава разбира се не знаех какво са рептилските очи, нито останалите деца ....и мислех, че е някакъв вроден дефект.
Момичето нямаше приятели, но беше доста интелигентно, учителите бяха във възторг от нея.
Бях я срещнал преди години и едва я познах, беше много променена, мисля че носеше някакви тъмни контактни лещи вече.

Така че рептили има и те са сред нас! И наистина вярвам в това...
« Последна редакция: Октомври 18, 2009, 14:27:48 pm от Hannibal »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #144 -: Октомври 18, 2009, 14:28:07 pm »
А защо делите (за пореден път), всичко на черно/бяло ?!
Аз това делене го използвам за да въведа някой в темата, но хора които от край време се интересуват тези теми, би трябвало да им е ясно че тази дуалистичност не съществува. Щом има "лоши" рептилии, значи има и "добри".

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #145 -: Октомври 18, 2009, 18:53:32 pm »
Найстина вярвам в тях и ми е интересно да се запозная с тях.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #146 -: Октомври 18, 2009, 19:17:52 pm »
А защо делите (за пореден път), всичко на черно/бяло ?!
Аз това делене го използвам за да въведа някой в темата, но хора които от край време се интересуват тези теми, би трябвало да им е ясно че тази дуалистичност не съществува. Щом има "лоши" рептилии, значи има и "добри".
Дано не съм те разбрал погрешно .........По лесно ще е да не делим нищо. Колко хубаво щеше да е да не съществува..тази дуалистичност но това е заблуда.
 На черното бяло немога да кажа на някой ако му харесва да казва или да не прави разлика или да не ги дели или умножава ако смята това за голямо геройство или прозрение ..... :-Xти сам го казваш. P.E.A.C.E. моите уважения но не мога да се съглася.  Аз съм си мислел аааа то всичко е за добро да става каквото ще или всяко зло за добро... или те са едно цяло едното без другото неможе...и т.н и донякъде може да се каже че е така но до къде всеки за всеки е различно според.....колкото му е дал Бог.  Така  ама при мен поне вече не стоят така нещата. Трябва да се отсява истината от лъжата неможе да си затваряме очите така лесно.
Те рептилиите или по точно техният шеф бил най умния и послушен ама..пуста гордост и до днес не го е оставила... ;D
Много може да говорим но не е мястото в тая тема май.
Както и да е..... легендата за село Змеьово я знам наизуст. Много е интересна и мисля вярна.
Предполагам някой я знае..?
« Последна редакция: Октомври 18, 2009, 19:35:36 pm от fishbone »

Неактивен astro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
    • Технологиите на бъдещето
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #147 -: Октомври 19, 2009, 13:04:00 pm »
Всичката информация за рептилии идва от окултисти, окултни, езотерични и тайни общества. Няма достоверни сведения за срещи с рептилии, докато например за срещи със сивите хуманоиди има.
Разбира се силите на Лукавия използват и разни генно модифицирани хибриди човек-животно с по-специални способности. http://marcs.blog.bg/drugi/2009/09/22/genno-modificirani-hibridi-demoni-vodiat-silite-na-zloto.401625
Но това не ги прави отделна раса, а просто нещо като модифицирани войници.
Все пак те се ръководят от хора. Лукавия е човек, както и противника му - Шеран. http://marcs.blog.bg/drugi/2009/09/09/istinata-za-reptilite-kronidi-sheran-atlantida.393923
Колкото до имената - ами например имената със значение змия са доста разпространени в България. Дори аз съм кръстен с такова име. ;D
« Последна редакция: Октомври 19, 2009, 13:05:28 pm от astro »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #148 -: Октомври 19, 2009, 13:57:54 pm »
Е нали уж сивите са роботите или войниците...което пак не го вярвам...
а тук http://marcs.blog.bg/drugi/2009/09/09/istinata-za-reptilite-kronidi-sheran-atlantida.393923
се твърди,че се обезкосмявали да не ги препознаем ...за каква достоверност говорим...
Шеран и лукавия да не излезнат едно и също лице накрая... ;D
« Последна редакция: Октомври 19, 2009, 14:02:15 pm от fishbone »

Неактивен astro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
    • Технологиите на бъдещето
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #149 -: Октомври 19, 2009, 14:53:17 pm »
Става дума за войници и служители с различни специални умения и предназначение. Те обаче не превъзхождат човека по интелигентност обаче.
Има и сиви, които са се освободили от Лукавия и са съюзници на добрите.
Незнам как окултистите са разбрали името на Змията, който е мой астрален(звезден) двойник кронид, но Шеран(тоест шарен)е буквален превод на името му. За това и аз реших да го използвам. Може да му викат Шеран, Шаро или както си искат, но той си остава Змията.
Докато астралния двойник кронид на Андрей Луканов е Лукавия, Ангра Майну. ;D

« Последна редакция: Октомври 19, 2009, 15:57:09 pm от astro »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27