Автор Тема: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)  (Прочетена 189139 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен lovesimple

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
  • corrupted mind
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #90 -: Ноември 12, 2008, 16:59:46 pm »
Здравеите .. да ви кажа като за начало , че съм далеч от "верният път" .. както и да е , ясно е че ние всички (обикновените хора) сме жертва на задкулисна игра , ясно е също че тя не е от днес , не е и от вчера . Така стига с общите приказки минавам по темата - от близо седмица този проблем (теория) занимава моя разум. Изчетох доволно количество източници по въпроса , видях едни такива хубавички елипсовидни , явно елипсовидни очички на един от моите професори и се заинтересувах още повече. Не вярвам обаче , че въпросният професор разговаря с жена си "по гущерски" пред камината , напичаики се на огъня.Доста отдавна попаднах във вашия форум , но се въздържах от пускането на коментари и не си позволявах да оставям дълго , но интереса ми към паранормалното забележете , не към конспирацията ме връщаше в него .. Амбициите им на тези фракции , рептилски или човешки да оправляват света ни пращат буквално в ада . Левият дял на мозъка ... безумието на еволюционата теория .. религиите .. безочието на хората .. променената история .. "домашните" медии .. забавленията тип 24/7 , синтетичните наркотици .. извратените полови влечения .. манталитета "прави пари" ..убииствата и много много... не спираме да вършим грехове , а се "борим" за спасение . Съгласен съм че някои хора са рептили (безскрупулни , брутални , студени машини търсещи повече и повече блага за сметка на другите) , но съм далеч от идеята че идват от друга планета .. избавете се хора , събудете се , оставете тези като мен да спят
« Последна редакция: Ноември 12, 2008, 17:05:04 pm от lovesimple »
има ли на тоя свят цар , да е добър - да обича простите и болярите да мрази ?

cdms

  • Гост
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #91 -: Ноември 12, 2008, 19:26:46 pm »
Всеки сам, за себе си преценява, в какво да вярва.

Неактивен Predator-S

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
  • Agent of Chaos
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #92 -: Ноември 18, 2008, 03:06:26 am »
Честно да ви кажа цялата тая работа ми изглежда твърде...не мога да намеря точната дума...все едно извадена от някой сай фай трилър. Смисъл, ясно е че политиците са си ебали майката и няма нищо чисто при тях, ама чак пък да са извънземни...ще се поинтересувам още малко.
Не може ли някой да пусне други факти и признаци накракто, освен снимките?
There is a secret code in the structure of the mind. Esoteric surgery, a dissection of the soul.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #93 -: Ноември 18, 2008, 14:49:31 pm »
Честно да ви кажа цялата тая работа ми изглежда твърде...не мога да намеря точната дума...все едно извадена от някой сай фай трилър. Смисъл, ясно е че политиците са си ебали майката и няма нищо чисто при тях, ама чак пък да са извънземни...ще се поинтересувам още малко.
Не може ли някой да пусне други факти и признаци накракто, освен снимките?

Гледай филмите на Дейвид Айк Reptilian Agenda и Secrets of the Matrix - Part 3.

Неактивен Predator-S

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
  • Agent of Chaos
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #94 -: Ноември 20, 2008, 21:55:57 pm »
Гледах Secrets of the Matrix - Part 3. - много добър. Хвърля светлина върху доста въпроси, които аз самият съм си задавал. Колко иронично - всичките тия неща в Матрицата са доста по-близки до действителността, отколкото предполагаме. Мисля да гледам и другите части.

http://www.youtube.com/watch?v=mZGh5cCiEF8

Бррр.
« Последна редакция: Ноември 20, 2008, 22:19:22 pm от Predator-S »
There is a secret code in the structure of the mind. Esoteric surgery, a dissection of the soul.

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #95 -: Ноември 23, 2008, 16:38:27 pm »
И аз много мисля над шейпшифтването и просто има нещо много противоречиво в него  :-\  Тоест,на базата на информацията,която ми е попаднала до сега  ;)


*Отначало си мислех,че е както Айк казва - ако имаш 50 на 50 ДНК,формата ти започва да зависи от мисловните модели.
Само че според всяка модерна теория за връзката съзнание-тяло формата ти зависи от съзнанието и БЕЗ да имаш 50 на 50 ДНК на нещо друго.


*След това ми попадна информация,че имало много видове жаби и някои от тях обитавали това измерение,други друго,трети били в междуизмерното пространство и тн.И фактически те те виждат и присъстват с теб от плътностите,които за теб са недоловими все още.
Само че - това са варани,дето твърде много им сече пипето,за да пускат онези видове сред нас,които съществуват заедно с нас в тази плътност.Не е ли много по-лесно за работата да се ползват скакалците дето са "по-навътре в нещата"?
И друго - тия сепии имат превозни средства,базирани на вселенския принцип,че всичко фактически е на едно и също място,така правят пространствените си скокове.Тогава,след като имат неимоверно повече технология и повече тетриси от нас,защо въобще им трябва да пръскат усилия да се шейъпшифтват!


*След това отнякъде ми попадна холографската теория,заедно с информацията,че тези жаботрони имали контрол над телата си,който им позволавал през-плътностни движения и преобразявания.
Ако приема,че нещата се случват на холографския принцип,всичко изглежда много по-смислено,отколкото Айк го представя(с превключването между ДНК).
Само че - защо за бога влизат толкова надълбоко сред нас? Репортер извънземно,някви средностатистически промити американци щъкащи из улиците - гущери и тн...Това е несериозно.


Не съм сигурен какъв в крайна сметка е въпросът,но фактът,който го поражда,е че дори да вярваш на всяко едно предположение за положението,винаги има някаква огромна безсмислица,на която дори една люспа не е способна.

Най-вероятно има още липсваща важна информация,заради която рамката не може да се сглоби и изглежда все още не знаем и най-грубата рамка на нещата.
« Последна редакция: Ноември 23, 2008, 16:51:47 pm от Спорт-Здраве2 »
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен lovesimple

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
  • corrupted mind
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #96 -: Ноември 29, 2008, 12:09:58 pm »
Дейвид Айк - нашият любим гуру .. света не работи така, повечето сме овчици (не казвам всички - да не засегна  нечие его). Имаме право на избор - да сме послушни и да получим награда или да се борим с вълчата ложа. Изразявам се метафорично както виждате. Загадката е как овцата да надвие вълка и отговорът изглежда лесен-с числено преимущество. Обаче даже и някой овчар като Айк (ей сега вече ме мерете с камъни  :) ) да убеди масите (стадото) да тръгнат срещу вълците, при вида им  множеството ще си "плюе на петите". Малко са смелите и ценни хора сред стадото и целта им би трябвало да бъде насочена към подобряване на живота му, а не към разнищване на поредната конспирация като тази тук  .. pathetic isn`t it ?!
« Последна редакция: Декември 02, 2008, 01:31:10 am от Mirotvorec »
има ли на тоя свят цар , да е добър - да обича простите и болярите да мрази ?

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #97 -: Ноември 29, 2008, 21:35:18 pm »
...и ценни хора сред стадото и целта им би трябвало да бъде насочена към подобряване на живота му , а не към разнищване на поредната конспирация като тази тук...

Не искам да кажа нищо,което да се превръща в намек,но се чудя какво правиш във форум като този, след като не виждаш връзката между напредъка на човешката раса и разнищтването на коспирациите, свързани с нея...
« Последна редакция: Ноември 29, 2008, 21:37:54 pm от Спорт-Здраве2 »
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #98 -: Ноември 29, 2008, 23:58:13 pm »
Аз също не успях да възприемам теорията за рептилите.
Но винаги имам нещо наум. това че не е доказуемо не значи, че  не съществува.
А има ли начин, да се предположи за някой че е рептил, или поне някакви индикации, или черти(ама физически не на характера), защото познавам едни риптили в съседен блок ;), сериозно, циялото семейство са направо рептили, преди няколко години брат ми, ми обърна внйимание, веднъж се прибирахме в къщи и те паркираха до нас, та той ми каза: абе тези са много странни, все едно са извънземни, и аз бях изненадан, защото с жена ми сме се чудели как да ги класифцираме от отдавна, нали се сещате че съседите биват наречени не по имена, защото често не им ги знаеш, а ги споменаваш като ....тези с черното куче, или тези с дебелата жена и слабия мъж с бебето, и просто като споделих на полувинката, тя също се изненада как не сме се сетили. От тогава така им казваме ИЗВЪНЗЕМНИ.
Възможно ли е да са рептили?  ???
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен lovesimple

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
  • corrupted mind
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #99 -: Ноември 30, 2008, 00:38:42 am »
...и ценни хора сред стадото и целта им би трябвало да бъде насочена към подобряване на живота му , а не към разнищване на поредната конспирация като тази тук...

Не искам да кажа нищо,което да се превръща в намек,но се чудя какво правиш във форум като този, след като не виждаш връзката между напредъка на човешката раса и разнищтването на коспирациите, свързани с нея...

Не, имаш право. В моя защита ще кажа само, че мисълта ми не е константна и се мени буквално с часове, съзнанието ми е отворено за всякакъв род идеи, но гледам да ги пречупвам през по-рационална призма, за да имам някаква връзка с фарса, в който живеем (разбирай реалността :)). и все пак ми е приятно да виждам хора, коИто мислят с главата си и не вярват на всичко, което им се казва, без да се стига до крайности разбира се ..
« Последна редакция: Декември 02, 2008, 01:35:05 am от Mirotvorec »
има ли на тоя свят цар , да е добър - да обича простите и болярите да мрази ?

Неактивен Predator-S

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
  • Agent of Chaos
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #100 -: Ноември 30, 2008, 13:28:41 pm »
Аз също не успях да възприемам теорията за рептилите.
Но винаги имам нещо наум. това че не е доказуемо не значи, че  не съществува.
А има ли начин, да се предположи за някой че е рептил, или поне някакви индикации, или черти(ама физически не на характера), защото познавам едни риптили в съседен блок ;), сериозно, циялото семейство са направо рептили, преди няколко години брат ми, ми обърна внйимание, веднъж се прибирахме в къщи и те паркираха до нас, та той ми каза: абе тези са много странни, все едно са извънземни, и аз бях изненадан, защото с жена ми сме се чудели как да ги класифцираме от отдавна, нали се сещате че съседите биват наречени не по имена, защото често не им ги знаеш, а ги споменаваш като ....тези с черното куче, или тези с дебелата жена и слабия мъж с бебето, и просто като споделих на полувинката, тя също се изненада как не сме се сетили. От тогава така им казваме ИЗВЪНЗЕМНИ.
Възможно ли е да са рептили?  ???

Някои хора просто са си твърде странни, без да могат да се шейп-шифтват във влечуги  ;D
There is a secret code in the structure of the mind. Esoteric surgery, a dissection of the soul.

Неактивен Salito

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 219
  • ТАЙНАТА Е В ХРАНАТА
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #101 -: Ноември 30, 2008, 14:45:46 pm »
ХММ..... :-\
Абе интересното е, че някои (хора) и в частност тези, които споменах, приличаха на влечуги без шейп-шифтване. Имай предвид, че не съм си казвал с тях повече от добър ден, просто кожата им(на майката и детето), е на слоеве (като на дебел човек) въпреки че на са дебели, и на мъжа също, въпреки че би трябвало да е от друга фамилия!!
Няма значение, да са живи и здрави хората, сигурно го усещат това, че са странни, и сигурно не им е много приятно.
« Последна редакция: Декември 02, 2008, 01:37:31 am от Mirotvorec »
най-добрият приятел на човека остава самият той, въпреки предателствата понякога.

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Относно: Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #102 -: Декември 10, 2008, 16:13:49 pm »
Ето ги нашите нехора, направени на маски :)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/9/95/Woodcarvings.jpg
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен Nuit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Shape-Shifting - смяна на формата (рептилии)
« Отговор #104 -: Март 20, 2009, 17:45:42 pm »
Може ли все пак някой да обясни как бихме ги разпознали в 3D реалността.
Известно ни е ,че приемат влечугоподобната си форма само по време на ритуали,а в ежедневието си са в човешка форма.
Друг въпрос,който имам е как човек обладан от рептили би могъл да се освободи.При католиците използват екзорцизъм....,шаманите работят с други разни шамански методи.....при илюминатите ги пращат на психиатър и така бързо се освобождават от човекът отказал да им служи.
Каква всъщност е истината?Ако все пак има някой смелост да говори нека го сподели тук ,така ще даде възможност на по голям кръг от хора да се докоснат до истината и да се предпазят от това което им предстои.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27