Автор Тема: Долината на живите мъртъвци - знаете ли нещо?  (Прочетена 7090 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hakama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
По време на руско-китайската война цяла армия/взвод (нз) в една гора била "овековечена" ако мога така да се изразя, нещо като превърнати в статуи, само това знам и то от сигурен източник :D
« Последна редакция: Октомври 22, 2006, 16:47:39 pm от Horus »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Долината на живите мъртъвци -знает ели нещо
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2006, 15:16:56 pm »
Добре дошъл,  hakama  :) 
Твоят сигурен източник не казва ли нещо по-вече?
Не мисли като човек!-Крион

Eon

  • Гост
Re: Долината на живите мъртъвци -знает ели нещо
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2006, 16:00:46 pm »
Някакво лъчево оръжие, и аз съм чувал това нещо. Откъде го знаеш, че е сигурен  :P

Неактивен Sikozu®

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
  • Resistance is futile. You will be assimilated.
    • Aur0ra
Re: Долината на живите мъртъвци - знаете ли нещо?
« Отговор #3 -: Октомври 23, 2006, 16:29:39 pm »
Аз съм учил за това по история. Едно от най-великите оръжия на Русия :)
Чрез фреснелови лещи концентрират огромен брой слънчеви лъчи в определена зона (Все едно да гориш мравки с лупа) и буквално за секунди температурата се вдига до няколко стотин, дори хиляди градуса. (Китайцитe е трябвало да нападнат през нощта LOL)
Чъвал съм и друга теория, че са направили озонова дупка като са изчислили ъгъла на падане на светлината но по-верятно е дупката да е резултат от фреснеловия лъч. Нали американците след като са видяли как няколко милионна армия се изпарява за минута изобщо са забравили да водят "открита" война с Русия.
Россия рулз ;D
« Последна редакция: Октомври 23, 2006, 16:30:41 pm от Sikozu® »
Тъп съм не ме слушайте.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Долината на живите мъртъвци - знаете ли нещо?
« Отговор #4 -: Октомври 23, 2006, 17:25:36 pm »
Те и по СКАТ скоро казаха нещо по тази тема с допълнението че Живков плашел Турция че не било важно колко ракети имаш а колко души на квадратен километър можеш да убиеш с оръжията си !!!

Неактивен hakama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Долината на живите мъртъвци - знаете ли нещо?
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2006, 11:34:14 am »
Аз съм учил за това по история. Едно от най-великите оръжия на Русия :)
Чрез фреснелови лещи концентрират огромен брой слънчеви лъчи в определена зона (Все едно да гориш мравки с лупа) и буквално за секунди температурата се вдига до няколко стотин, дори хиляди градуса. (Китайцитe е трябвало да нападнат през нощта LOL)
Чъвал съм и друга теория, че са направили озонова дупка като са изчислили ъгъла на падане на светлината но по-верятно е дупката да е резултат от фреснеловия лъч. Нали американците след като са видяли как няколко милионна армия се изпарява за минута изобщо са забравили да водят "открита" война с Русия.
Россия рулз ;D
Ами само това ми каза , за френеловите лещи е интересно ,но скоро по Митбъстърс по Дискавъри ,се опитваха да направят бойно оръжие на Да Винчи с помощта на огледалао ,и така направиха към 5 на 5 м и някаквалодка облъчиха и нищо не ставаше ,но руснаците явно са били много напред в материала,но ако е така защо дърветата са били здрави ,а войниците са били като препарирани (така ми каза)   и най -фрапиращото е че е било неочаквано ,никой не е тръгвал да бяга  :-[

Неактивен Sikozu®

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
  • Resistance is futile. You will be assimilated.
    • Aur0ra
Re: Долината на живите мъртъвци - знаете ли нещо?
« Отговор #6 -: Октомври 24, 2006, 21:17:15 pm »
1. Mythbusters са едни от най-големите смешници. Гледал съм около 15 техни "серии" и за всяка една от тях мога да им докажа, че са тъпаци и не стават за подобна работа. (Като не включвам, че повечето им "експерименти" са направо смешни)
2. Кви дървета ве то и сега е пустиня там ;D
3. Къде да бягат като са умрели за няколко секунди.
Тъп съм не ме слушайте.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Долината на живите мъртъвци - знаете ли нещо?
« Отговор #7 -: Октомври 24, 2006, 22:31:58 pm »
Аз навремето гледах филмче за червените барети и като част от постиженията им беше показано нападението на Китай над Русия "по онова време". Китайците, облъчени от ТОВА изглеждаха като мумифицирани, но тогава никой нищо не казваше за техниката.... Аз оттогава си мечтая да се омъжа за червена барета, но не ми било писано.... ;D


Неактивен hakama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Долината на живите мъртъвци - знаете ли нещо?
« Отговор #8 -: Октомври 24, 2006, 22:38:38 pm »
как пустиня ,нали са останали на място ,е да после може да се е опустило :) коя година е тази война

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Долината на живите мъртъвци - знаете ли нещо?
« Отговор #9 -: Ноември 08, 2006, 06:09:49 am »
Надявам се утре да цитирам инфо от българин участвал в разработката на тези фреснелови дирижабли. :)
Книгата я има спомената в някои от темите във форума.....нещо за слъчевата енергия за хората беше....
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Долината на живите мъртъвци - знаете ли нещо?
« Отговор #10 -: Ноември 08, 2006, 06:25:27 am »
Емил Минев.
Изчезна нещо този човек.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re: Долината на живите мъртъвци - знаете ли нещо?
« Отговор #11 -: Ноември 08, 2006, 09:43:04 am »
Аз навремето гледах филмче за червените барети и като част от постиженията им беше показано нападението на Китай над Русия "по онова време". Китайците, облъчени от ТОВА изглеждаха като мумифицирани, но тогава никой нищо не казваше за техниката.... Аз оттогава си мечтая да се омъжа за червена барета, но не ми било писано.... ;D


а между другото Тина аз съм червена барета,не че има някво значение,ама да си кажа, нали съм си скромен :D хихихих
Иначе Емил Минев е абяснил много "подробно ,точно и ясно" за това "оръжие" в книгата си.Само едно нещо ме смущава-ако тои наистина е написъл всичко правилно, то къде отива военната тайна която той би трябвало да спазва?

Oberon

  • Гост
Re: Долината на живите мъртъвци - знаете ли нещо?
« Отговор #12 -: Ноември 08, 2006, 15:10:00 pm »
Имаше преди години статия във в."Правда", за която ми е разказвал баща ми.

В статията пишело, че взвода е бил около 1000 човека ( за Китай това сигурно е взвод хаха ), и когато преминал руската граница, от небето се появил лъч, който буквално изпарил тези 1000 човека...
Това само знам:)))
« Последна редакция: Ноември 08, 2006, 17:44:44 pm от Horus »

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Долината на живите мъртъвци - знаете ли нещо?
« Отговор #13 -: Ноември 08, 2006, 17:19:53 pm »
Явно преди това са минали братушките с някое друго оръжие,което е разчленило китайците или те самите са много напреднали с клонирането.
« Последна редакция: Ноември 08, 2006, 17:43:31 pm от Horus »
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27