Автор Тема: Как да станем Студенокръвни!!!  (Прочетена 5775 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Antonium

  • Гост
Как да станем Студенокръвни!!!
« -: Октомври 18, 2006, 09:39:06 am »
Сканирах нещо дадено на моята дъщеря от училище.Извинявам се за лошото качество, но самият документ така да се каже е в лошо състояние.  Хоръс, какво ще кажеш ::) :-\
« Последна редакция: Октомври 18, 2006, 09:39:52 am от Trandev »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Denver Airport
« Отговор #1 -: Октомври 18, 2006, 11:12:46 am »
Цитат
Как да бъдеш студенокръвен
Можеше и по-добре-"Студенокръвните-нашите първи и най-добри приятели!"   :D
Леле, голям майтап! А за "Фторник" направо нямам думи!
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Как да станем Студенокръвни
« Отговор #2 -: Октомври 18, 2006, 11:32:37 am »
Ахахахаах тез направо са избили рибатаааааа  :P 
« Последна редакция: Октомври 18, 2006, 11:39:58 am от Alien »

Antonium

  • Гост
Re: Как да станем Студенокръвни!!!
« Отговор #3 -: Октомври 18, 2006, 13:09:51 pm »
Щях да го пускам във FUN, ама рептилиите са доста сериозна тема и си помислих, да не ме разберете не както трябва.

Oberon

  • Гост
Re: Как да станем Студенокръвни!!!
« Отговор #4 -: Октомври 18, 2006, 16:53:51 pm »
Ахахахахаха, яко по стъпките на великата американска образователна система:))
Следваща стъпка: Как да бъда елитен бойскаут:)))

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Как да станем Студенокръвни!!!
« Отговор #5 -: Октомври 19, 2006, 10:42:14 am »
Това е абсурдно! Майтапите се,нали?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Дъвиан

  • Гост
Re: Как да станем Студенокръвни!!!
« Отговор #6 -: Октомври 19, 2006, 11:28:40 am »
А за "Фторник" направо нямам думи!

Не е "фторник", а си е вторник - д-то на "год." (година) се е сляло с главното В на вторник.

Не мисля, че тук има нещо плашещо, нито пък конспиративно. В самия текст си пише: "запознаване с особеностите на земноводните и влечугите" - нима не може да има подобни прояви? Нима естествоизпитателите, които са описали различните видове влечуги и земноводни, нима Аристотел, Линей, Ламарк и пр. са пратеници на така популярните в този форум "рептилии"? Нима такива са и всички, които имат терариум, и които се интересуват от тези животинки? Нима ако някои в този форум приемат идеята за тези "рептилии" като вредоносни за човешкото развитие, трябва да виждаме във всяко нещо свързано с влечугите тяхното злотворно влияние и целеустременост? Трандев, защо не питаш учителите на дъщеря ти защо са направили такъв курс, кой им плати (илюминати сигурно - хаха ;D) и какви психо-енергийни програми използват за да "зомбират" децата? ;D Не знам в действителност как стоят нещата, но апелирам за здрав разум и да не се само-пропагандирате и само-стимулирате за щяло и нещяло. И не забравяйте - "Животът е прекрасен".  :D
« Последна редакция: Октомври 19, 2006, 11:33:03 am от Дъвиан »

Antonium

  • Гост
Re: Как да станем Студенокръвни!!!
« Отговор #7 -: Октомври 19, 2006, 11:40:11 am »
Тази обява нито ме е плашела или съм търсил конспирация, просто е един пример според мен как ако се използва от част от нея и спомощта на полуистини може да се съчини всякаква конспирация. Благодаря Дъвиан. Мисля, че тук мненията ни съвпадат напълно за здравия разум и да се пазим от фобии.  :D Трябва да се пазим от измислени теории и конспирации. 8)

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Как да станем Студенокръвни!!!
« Отговор #8 -: Октомври 19, 2006, 11:41:39 am »
Дъвиан, едно е да се запознаеш с особеностите на студенокръвните, друго е да станеш студенокръвен. А ясно пише "Как да станем студенокръвни?".По същата логика някой ден с цел опознаване психиката на убиеца и мотивите му може да цъфне подобен въпрос-"Как да убиваме?" Поне можеше да го редактират възпитателите, нали затова са там.Фирмата го прави за да печели, те  приемат офертата с възпитателна цел.Да си отварят очите,тъй де!
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27