Автор Тема: Според Вас Слави Трифонов член ли е на масонска ложа?  (Прочетена 13362 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен miamotobg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
  • Шинмен Миамото Мусаши
Мислите ли, че Слави  Трифонов е станал масон? Според мен някои от жестовето му са масонски. Н а предаването БГ сървайвър симовола е запалена факла и т. н.
« Последна редакция: Септември 29, 2006, 15:00:21 pm от miamotobg »
1. Не носи злоба в себе си. 2. Прави разлика между печалбата и загубата във всекидневието. 3.Развива

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: slavi mason?
« Отговор #1 -: Септември 27, 2006, 19:08:25 pm »
Мислите ли, че Слави  Трифонов е станал масон? Според мен някои от жестовето му са масонски. Н а предаването БГ сървайвър симовола е запалена факла и т. н.

Мисля, че повече доказателства ще трябват. Една факла - масонска пролет не прави... Така си мисля...

IYI

  • Гост
Отг: slavi mason?
« Отговор #2 -: Септември 28, 2006, 00:42:15 am »
Пед*****.., Слави и подобни нему, ако ще и космонавт масонин да стане и пет пари не давам!
« Последна редакция: Септември 29, 2006, 20:45:40 pm от Eon »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: slavi mason?
« Отговор #3 -: Септември 28, 2006, 01:03:46 am »
Мислите ли, че Слави  Трифонов е станал масон? Според мен някои от жестовето му са масонски. Н а предаването БГ сървайвър симовола е запалена факла и т. н.

Не бей Папагал - ало говориш за жестове, значи Слави е минал обучение което и аз имах - на експресивни речи и жестове - всичките са масонски и са базирани на ефекта им върху човека / хората на които искаш да повлияеш. Даже ме снимаха с видеокамера и ме критикуваха и анализираха докато не научих жестовете "до дупка"....


Забрави... стандартно обучение на западните институции!  ;D

Неактивен GNOSTIC

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Отг: slavi mason?
« Отговор #4 -: Септември 28, 2006, 09:00:27 am »
Тези неща не се доказват лесно. От жестове и една факла не може да се правят изводи.

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Отг: slavi mason?
« Отговор #5 -: Септември 28, 2006, 09:01:53 am »
Изводът: всеки който ви снима с камера и ви критикува жестовете е масон до второ нареждане.

П.П. Ако всичките масони са като Слави мисля че няма какво толкова да се притеснявате от тях ...  8)

Неактивен GNOSTIC

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Отг: slavi mason?
« Отговор #6 -: Септември 28, 2006, 09:16:30 am »
Съгласна съм!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: slavi mason?
« Отговор #7 -: Септември 28, 2006, 10:29:18 am »
Единствения масон който съм виждала, жестикулираше като всички останали, че даже и по-пестеливо. Само дето имаше пръстен с черен камък с емблемата.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: slavi mason?
« Отговор #8 -: Септември 28, 2006, 11:10:36 am »
Вижте как се изграждат методите на обучение на говорители:

Преди се парвеха анкети и думите които бяха запомнени от масите се използваха за същото въздейстиве, но новата техника помага. Например този сайт предлага измерване на одобрението или неодобрението с нещата които Блеър е казал на конференцията на Лейбър-партията. Можете да вземете участие: http://www.populusinteractive.com/populus/qserv?sec=ANON_times2

Трябва да се движат едни стрелки към минуса 0% или плюса - 100%. Аз разглеждах резултатите - като каже "страна", "успех" или "Америка" и барометъра минава в положителна посока. Като каже "Браун" или "война" - в отрицателна. По този начин се сканирва не само мнението на масите, но и на кои думи реагират емоционално. Следващия път речите им ще са пълни с тези думи.

Неактивен miamotobg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
  • Шинмен Миамото Мусаши
Отг: slavi mason?
« Отговор #9 -: Септември 28, 2006, 13:49:17 pm »
Като казах за жестовете имах, впредвид че масоните имат тайни разпознавателни жестове, примерно ръкостискането или прегръдка с три целувки по бузите и т. н. вече достатъчно е писано във форума. Просто забелязох някои такива работи, като с прегръдката и реших да Ви питам като по-наблюдателни.
1. Не носи злоба в себе си. 2. Прави разлика между печалбата и загубата във всекидневието. 3.Развива

milenski

  • Гост
Отг: slavi mason?
« Отговор #10 -: Септември 28, 2006, 15:38:49 pm »
От имитатори скоро самите масони има да се чудят как да се разпознаят взаимно.
Ще трябва да си измислят нови тайни ръкостискания, целувки и по четирите бузи... такива разни хубави работи  :P

IYI

  • Гост
Отг: slavi mason?
« Отговор #11 -: Септември 28, 2006, 16:37:25 pm »
 :D

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Отг: slavi mason?
« Отговор #12 -: Септември 29, 2006, 09:07:44 am »
Вижте как се изграждат методите на обучение на говорители:

Преди се парвеха анкети и думите които бяха запомнени от масите се използваха за същото въздейстиве, но новата техника помага. Например този сайт предлага измерване на одобрението или неодобрението с нещата които Блеър е казал на конференцията на Лейбър-партията. Можете да вземете участие: http://www.populusinteractive.com/populus/qserv?sec=ANON_times2

Трябва да се движат едни стрелки към минуса 0% или плюса - 100%. Аз разглеждах резултатите - като каже "страна", "успех" или "Америка" и барометъра минава в положителна посока. Като каже "Браун" или "война" - в отрицателна. По този начин се сканирва не само мнението на масите, но и на кои думи реагират емоционално. Следващия път речите им ще са пълни с тези думи.

Не виждам нищо лошо в използваната техника. Тези неща се учат по Реторика (или Риторика беше ?:) и целта е да спечелиш вниманието на публиката. Много от правилата водят началото си от хиляди години назад - древна Гърция. Това че евентуално някои зли среди ги използват за зли цели не ги прави и автоматично зли техники.

Btw, да не си учила нещо при проф. Ведър, той преподава подобни науки, и го водят за "масон" :)) Можеш да ми отговориш и на бележка ако не искаш тук ...  :D

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: slavi mason?
« Отговор #13 -: Септември 29, 2006, 11:44:02 am »
Цитат
Btw, да не си учила нещо при проф. Ведър, той преподава подобни науки, и го водят за "масон"

Няма нищо тайно - беше ми свързано с предишната работа, където ми се налагаше да представям неща пред голяма аудитория и всяка година ме пращаха на "промиване на мозъка" и излъскване на речника и жестовете. Даже ме снимаха с видео-камера и ме анализираха после (и рапорта се даваше на шефовете ми). И да единия беше явен масон, но имаше доста от тях.

Тренировка от рода колко да жестикулирам в зависимост дали говоря на американци или англичани или италианци... Как да поглеждам в очите всеки от аудиторията, как да откривам "контрите" и заядлиците, как да ги парирам с посочване, как да не зяпам през прозореца докато говоря, как да не казвам "проблем" ами "предизвикателство"....

Идеята ти е ясна нали? ;D

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Отг: Според Вас Слави Трифонов член ли е на масонска ложа?
« Отговор #14 -: Септември 29, 2006, 16:33:19 pm »
100 %   :)

   

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27