Автор Тема: Мария Арабаджиева - Лекции  (Прочетена 3110 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Мария Арабаджиева - Лекции
« -: Ноември 05, 2019, 13:49:33 pm »
Здравейте.

Реших да предложа нещо,което според мен е стойностно и подходящо за въвеждане в темата за окултизма на читатели,които са начинаещи или поне не са много задръстени с ню-ейджърски булшит,съвременни деривати на не много древни Мирови Учители и прочее талаш.Цитатът по-долу е препоръката на авторката как е най-подходящо да се гледат лекциите.Нямам никакви възражения против това,но аз имам склонност да кликам разбъркано, по определени теми,които са ми интересни.Това може да не е най-удачния подход за всеки,но за тези,които го споделят,представям моята подборка-предложение(след първия ред звездички).Избирайте си откъде да започнете,но предлагам за тези лекции,които са в две или три части да започнете от първата и да напредвате по реда на номерацията.Но не е задължително.

Горното е от пдф с подбран списък линкове към видеа,който ще е в следващия ми пост.А ако няма такъв,значи мобилният оператор ми е спрял нета.По финансови причини може да изкарам един месец без нет,но има положителна страна - ще мога да продължа с някои преводи,че инак се разсейвам.Като гледах видеото "Окултна анатомия",бе споменат Менли Палмър Хол и в резултат имам засега нередактиран превод на книгата му "Човекът - великият символ на Мистериите",издадена на руски под заглавието "Окультная анатомия".

https://www.youtube.com/user/Abagaria1/videos

Това е страницата с всички видеа за общ преглед,а педеефът с моята подборка идва след малко,надявам се.
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Мария Арабаджиева - Лекции
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2019, 14:08:06 pm »
Реших да използвам този подход,понеже клиповете са дълги,а вместо списък с линкове тук,ще го видите на педеефа.А тук,ако някой иска,би могъл да коментира нещо от гледаното.На мен ми харесва подходът на г-жа Арабаджиева,вие преценете за себе си.

Линк за сваляне:

https://dox.abv.bg/download?id=5cf2cb168e


(И като бях в докс.бг,един рекламен прозорец вдясно ми показваше книги по психология и езотерика на руски,от сайтовете,които съм посещавал.Рекламни ботове дебнат отвред,но пък понякога от тях научавам за интересни адреси.)
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27