Автор Тема: Блогът на Nahuatl  (Прочетена 6909 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 532
Re: Блогът на Nahuatl
« Отговор #15 -: Април 16, 2023, 10:28:19 am »
https://fakti.bg/amp/bulgaria/253535-kogato-ot-sofia-se-leteshe-do-7-grada-u-nas

Искам да попитам, защо всички тези летища са предлагани за бази на НАТО, след 90-те години, а не за удобство на човека?;

Пример:

https://m.dnevnik.bg/bulgaria/2003/11/27/10854_predlagat_rusenskoto_letishte_za_baza_na_nato/
« Последна редакция: Април 16, 2023, 10:33:56 am от Noris »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 532
Re: Блогът на Nahuatl
« Отговор #16 -: Април 16, 2023, 12:03:06 pm »
https://www.alfa-metal.com/bg/

Това е цитат от оторирзирана компания  за НАТО услуги:

Превзели летище в България.

Цитат
Компанията е оторизиран доставчик на услуги за NATO и UN и като такъв, e акредитиранa да издава дипломи, сертификати и Европас, които са признати от ЕС и света. Курсовете, предлагани от компанията покриват всеки аспект на работните позиции в сектор „Охрана и Сигурност
« Последна редакция: Април 16, 2023, 12:06:38 pm от Noris »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 532
Re: Блогът на Nahuatl
« Отговор #17 -: Април 16, 2023, 21:25:05 pm »
https://www.alfa-metal.com/bg/course/bazov-kurs-za-pistolet/

Базов курс за пистолет;

19 Април - 21 Април, 2023
855 EUR

5 Юни - 7 Юни, 2023
855 EUR


25 Август - 27 Август, 2023
855 EUR

 :hi:

Абе малумни ли сте?!
За 855 евро ще си почивам някъде на топло! И няма да залягам в землянки с пистолет в ръка
« Последна редакция: Април 16, 2023, 21:43:15 pm от Noris »

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Блогът на Nahuatl
« Отговор #18 -: Април 18, 2023, 12:27:38 pm »
Норис,като неспециалист намирам идеята за такива курсове,все едно кой ги провежда(важното е обучаващите да са наистина компетентни),за полезна,защото цивилните е добре да имат базови умения за справяне с бедствия, аварии и престъпни посегателства.
А цените - е,на който му изнася.

Само като пример от времето на социализма:

https://www.marxists.org/bulgarsky/books/grazdanskaotbrana.pdf

Аз съм за това да се поучим от новия Голем брат (в конкретния случай) и в Конституцията ни да бъде утвърдено правото на лично оръжие за лична и домашна защита.Разбира се,при разумни критерии и ограничения.
И въобще,аз съм за добрите практики на американските милиции.Втората поправка е един от остатъците на истинската демокрация в Щатите.
Марк Пасио има презентация по темата.



"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 532
Re: Блогът на Nahuatl
« Отговор #19 -: Април 18, 2023, 17:55:59 pm »
Homer, осъзнаваш ли този си пост, като хейт и абсолютна безсмислица, или го пишеш, като провокативен сарказъм към всички, които са достигнали свободата си без да ползват пистолети,оръжия и  курсове с оръжия за самозащита.
Не ти е нужен, примерно курс за самозащита в къщата ти на село, за който ще трябва да платиш 855 евро ( би могъл с тези пари да си платиш тока за 2 години на село и интернета) , нужен ти е малко акъл.
Ако те нападнат примерно група цигани, къде са тези обучени по летищата Агенти, за които пледираш , че ни пазят от бедствия и ни защитават Ко:XXX:
Можеш с камък и хитрост да ги свалиш, като Голиат. Не ти е нужен пистолет

Ако ти потъне къщата от Земетресение , кой ще те извади?
Или ще кажеш, че е по добре  да останеш отдолу, отколкото от обучение войници на НАТО, да си изваден на части...
...
Sorry , но това е истината!

 
« Последна редакция: Април 18, 2023, 18:09:43 pm от Noris »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 532
Re: Блогът на Nahuatl
« Отговор #20 -: Април 20, 2023, 19:52:00 pm »
Цитат
Нивото за напреднали, изисква от вас да си носите лаптоп, защото ще се работи с елементи на GEOFIX протокола за локализиране на обекти върху GPS карта. Това е напреднала методика вътре в Remote Viewing. Ще се застъпи и S6 от протокола

Ако си изхвърли лицето телефона и лаптопа, как ще се извърши шпионажа на RV и човекът ще напредне духовно?!
И , защо говори за напреднали RV с лаптоп и ....т.н...
И най-простият човек го знае, че ако си изхвърли телефона и лаптопа и прекъсне връзката с подобни организации, ще живее в синхрон с природата и универсума, без GPs. И не би се влиял от колективното съзнание на НАТО - и   мисиите им,  че имаме нужда от защита  и обучение....
 
« Последна редакция: Април 20, 2023, 20:19:55 pm от Noris »

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: Блогът на Nahuatl
« Отговор #21 -: Април 21, 2023, 13:45:06 pm »
Норис,извинявай за закъснението,но тия дни прекарах часове наред пред монитора,занимавайки се с нещо(то),за което ще стане въпрос по-надолу.

Явно ще трябва да се примиря,че ще ме хокаш понякога по разни теми.
Занемарих някои битови дейности и ще трябва да наваксам,затова известно време няма да пиша,но после...хокането може да започне.

Нахуатъл представи заплахата от ИИ,което е валидна перспектива,извинете,че плагиатствам израза.
Но бих искал да представя и перспективата на Насобин,която е алтернативна.
Бях забравил за предишно негово видео,където той коментираше фамозната петиция на Мъск и Возняк против ИИ.
И според него това е кампания за блокиране на положителния потенциал на ИИ,защото той би могъл да бъде потенциална заплаха за Задкулисието.

Демек,те казват на обществото: "Не се занимавайте с ИИ,защото той е много опасен".
Защото искат само ТЕ (шефчетата над Мъск и Возняк) да се занимават с ИИ във вреда на обществото.

Аз не съм Вюър,така че не мога да набарам истината по въпроса,но мога да предлагам алтернативна гледна точка по разни теми.

Ако искаш,можеш да ме заподозреш,че съм Агент,а чий конкретно,ето ти жокер:

"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 532
Re: Блогът на Nahuatl
« Отговор #22 -: Април 21, 2023, 21:30:36 pm »
Цитат
Нахуатъл представи заплахата от ИИ,което е валидна перспектива,извинете,че плагиатствам израза.

Той представи и заплахата от ковид, но нищо не излезе  :D
FFP 3 - маски

От повече от 10 години се  обсъжда ИИ в този форум.
И той не известява нищо ново - забива хората , точно там от където, той самият не може да излезе ..
 Просто търси внимание, като инфлуенсър. Същевременно е вързан , като куче на каишка за моделите 
които се опитва да даде за перспектива   ....
Особено, онази тъпотия с НАТО.  и
обученията ...( спирам до тук )...да не досаждам...
« Последна редакция: Април 21, 2023, 21:47:00 pm от Noris »

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 543
Re: Блогът на Nahuatl
« Отговор #23 -: Май 07, 2023, 21:57:38 pm »
Човек не напредва духовно, а духовете напредват чрез човек. Все едно да кажеш, че животното, което си одрал, за да си направиш дизайнерска чантичка, гайда или фенси чипици... и останалото изял, е напреднало (ама всички знаем за къде).
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 532
Re: Блогът на Nahuatl
« Отговор #24 -: Май 09, 2023, 20:01:00 pm »
Човек не напредва духовно, а духовете напредват чрез човек. Все едно да кажеш, че животното, което си одрал, за да си направиш дизайнерска чантичка, гайда или фенси чипици... и останалото изял, е напреднало (ама всички знаем за къде).

Тази теория и аз си мислех преди години, че чрез нас духовете напредват духовно, докато не достигнах до извода, че те просто не знаят, какво да правят с истината и със себе си дори и да я узнаят. Някой търсят отмъщения чрез теб, за което ти не знаеш. Други се опитват да те  унищожат  за да преминат напред,  не знам и аз за къде са се запътили?!
 И това което научих е че ако искаш да узнаеш цялата истина трябва да предадеш душата си на Сатана, за да те обучава в нея това ми е от единия посветен източник, ( не човек), след което ще умреш... от другия си близък източник знам, че трябва сърцето ти  да стане на  камък за да можеш да я  понесеш и приемеш. Исус също  казва, истината ще ви направи свободни?! ....
НАТО, също развява знамена  ще ви направим свободни ..На мен лично Русия не ми пречи, кармата си е тяхна, защо да я прехвърлят върху нас и да се месим.
В крайна сметка разбрах, че колкото по малко знаеш, толкова по добре живееш.   
И че човекът е човек когато е на път и има чек -И най-вече да остане  НЕУТРАЛЕН по отношение заемане на позиция  -терористично-кармично свързани организации.
Другото е да остане близък с Бог и се моли за спасение, здраве и спокойствие единствено от него!
Другото е вятър и мъгла!


Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 532
Re: Блогът на Nahuatl
« Отговор #25 -: Май 09, 2023, 21:56:21 pm »
За да не изглежда толкова досадна темата с военен шпионаж и RV, полигони за обучение на милитар-впрегнати войни, бих препоръчала на хората, които искат да опознаят света едно украинско предаване, наречено " Орел и Решка" - спряно е след войната с Украйна, но информацията е актуална . Водещата е Регина Тодоренко, но ще ви оправи настроението със сигурност. Има го в ютуб и за мен предлагат уникална информация за планетата ни и народите които я населяват.
Съчетанието и позицията на " военния полигон", липсват , но  са допълнени от земния, свят съчетан с " рая и ада" на земята

Имат много предавания.Просто пускам един от тях



« Последна редакция: Май 09, 2023, 22:06:26 pm от Noris »

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 532
Re: Блогът на Nahuatl
« Отговор #26 -: Май 17, 2023, 15:50:28 pm »
О, Боже вижте това,!
( 16.05.2023)

https://www.nahuatl-adventurer.com/%d0%bf%d0%be%d0%b4%d0%b3%d0%be%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%ba%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d1%86%d0%b8%d0%b2%d0%b8%d0%bb%d0%bd%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%bd%d0%b0%d1%81%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-%d0%b8/

Цитат
Цените са 30,% от миналата година и ще ги запазим такива.
Има допълнителни отстъпки за повече от двама души,!
Децата между 13 и 17  години -  безплатно ...

Цитат
Обученията вече могат да се адаптират към корпоративна среда. Пример: Фирми в конфликтни зони, или места с висока опасност за сигурност. Скоро ще бъдат обявени такива обучения и именно към клиента....курсовете имат
тиймбилдинг вариант...
« Последна редакция: Май 17, 2023, 16:15:02 pm от Noris »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27