Автор Тема: Рекламите  (Прочетена 11884 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дъвиан

  • Гост
Рекламите
« -: Септември 14, 2006, 22:49:43 pm »
Без да искам по някакъв начин различен от правото ми на потребител да се намесвам в политиката на сайта и форума, искам да запитам не е ли редно кардинални, по моему, нововъдения в "любимия ни форум" като тези реклами, да бъдат, примерно, изложени на коментиране, анкетиране, аргументиране пред нас форумците или да бъдат отвоювани и след това с добра умисъл ознаменувани с поставянето си? Не са ли точно рекламите една огромна част от смисловия спектър, с който се бори идейния замисъл на сайта и не са ли точно рекламите тези главни оръжия на манипулиращите в социалната финансова инвазия за пространство, материя и души? И още - има ли оправдание негласната главноуправляваща резолюция по отношение правилността на най-оптималния, хуманен и ценностен модел на управление - анархия, демокрация, тоталитаризъм...? Имаме ли право да съзираме нещо подобно в един (или повече, или всички) интернет форум и имаме ли право да изкажем ненаказано и искайки толерантност и дружелюбност, нашето мнение и отношение към него, като към нещо скъпо, живяно сега и мислено, тъгувано, любувано и засмивано...?

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: Рекламите
« Отговор #1 -: Септември 14, 2006, 23:04:07 pm »
Хехе...Хорус ще се радва на това... Ами какво да ти кажа...тези реклами които веждаш сега отдолу ще бъдат заменени с гугъл реклами или реклами на неоген. Съжалявам за неудобството, но имаме някои идеи, които изискват малко или много нуждата от пари.

До момента аз си плащам за хостинга на сайта и така ще бъде и занапред, но за другите неща, които възнамеряваме да правим ще са нужни парички...а както знаем, парите не се копаят с мотики и лопати... :)

Ще трябва да се свикне някак...Още повече ако удобрят гугъл рекламите, всичко ще бъде много по хубаво и добро от гледна точка на контент на рекламите.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: Рекламите
« Отговор #2 -: Септември 14, 2006, 23:08:07 pm »
Хайде махам ги тези, да не дразнят докато дойдат истинските...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Отг: Рекламите
« Отговор #3 -: Септември 14, 2006, 23:12:43 pm »
Поздравления за Дъвиан и благодаря на Админ за това ,че ги махна. :D
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Отг: Рекламите
« Отговор #4 -: Септември 15, 2006, 04:54:51 am »
Дъвиан, поздравляния за заслугата да бъдат премахнати рекламите и от мен.
 Също естествено благодаря и на Админ за разбирането. Някои от рекламите влизаха идейно в противоречие с политиката и насоката на дейност на сайта - иначе за какво си говорим...:)
 
« Последна редакция: Септември 15, 2006, 04:57:10 am от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Дъвиан

  • Гост
Отг: Рекламите
« Отговор #5 -: Септември 15, 2006, 08:34:19 am »
Определено лице от модераторския екип предлага тази тема за рекламите да бъде изтрита, понеже те вече ги няма. Ако някой от същия екип изрази необходимост това да бъде сторено, нека извърши определените действия.

Дъвиан

Eon

  • Гост
Отг: Рекламите
« Отговор #6 -: Септември 15, 2006, 08:45:54 am »
Брех... На какво ниво си говорим.

Дайте по не-академично Другари!  ;D

Antonium

  • Гост
Отг: Рекламите
« Отговор #7 -: Септември 15, 2006, 08:49:29 am »
Винаги съм смятал, че безплатни неща няма и всички обичаме да ядем шоколад. Просто който иска да няма реклами да изпраща примерно 10$ на админа абонамент. Тва е. Успех :D

Eon

  • Гост
Отг: Рекламите
« Отговор #8 -: Септември 15, 2006, 08:49:52 am »
На същото мнение съм

Дъвиан

  • Гост
Отг: Рекламите
« Отговор #9 -: Септември 15, 2006, 08:52:16 am »
Брех... На какво ниво си говорим.

Дайте по не-академично Другари!  ;D

 :P :P :P

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Отг: Рекламите
« Отговор #10 -: Септември 15, 2006, 09:15:55 am »
Винаги съм смятал, че безплатни неща няма и всички обичаме да ядем шоколад. Просто който иска да няма реклами да изпраща примерно 10$ на админа абонамент. Тва е. Успех :D

Става бе Трандев, идеята не е лоша ;)
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Eon

  • Гост
Отг: Рекламите
« Отговор #11 -: Септември 15, 2006, 09:16:48 am »
Има едно линкче.

В началната страница... Спонсорирайте сайта.  ;)

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: Рекламите
« Отговор #12 -: Септември 15, 2006, 09:50:25 am »
Да, в интерес на истината, аз въобще не искам да пускам реклами в сайта, но го правя, за да съберем някакви пари. Има идеи, които изискват пари, но няма кой да ги осъществи поради тяхната липса. От друга страна не искаме да слагаме членски внос и тем подобни, защото всичко трябва да е безплатно. Всичко трябва да е на свободна воля.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

milenski

  • Гост
Отг: Рекламите
« Отговор #13 -: Септември 15, 2006, 10:22:18 am »
Линкчето за спонсорирането на сайта, за съжаление не важи за България. Тоя PayPal тук все още не действа или поне аз не знам как става номерът.
Ако можете да направите плащането да става и чрез e-pay , смятам, че ще има постъпления и оттук.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: Рекламите
« Отговор #14 -: Септември 15, 2006, 10:38:04 am »
добре ще погледна как става номера.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27