Автор Тема: Голямо помещение под земята?! Предположения?  (Прочетена 4569 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен repsol_89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Знам колко е съмнително и грозно да се регистрирам за една тема евентуално, но се надявам да се смелите над мен и да ми помогнете с тази загадка. Попаднах на нещо странно, което искам да разбера какво е, но нямам представа от къде да започна и къде мога да питам. Е започвам от този форум.. Над квартал в Девня се намира, в гората горе долу. Специално е изсечена скалата. Покрива е засмолен и наравно с земята. Изглежда като от две части, едната е цяла и здрава, а другата е от бетонни плочи и изронена. Има само един капак за вход, под който се вижда стълба, за сега не съм ходила да го разбивам. От една по голяма дупка се вижда голяма наводнена зала. От друга изронена дупка излиза дебела тръба. Няма нищо друго на или около мястото. Просто е мн голямо, странно и адски ме човърка. Наблизо има други неясни за мен постройки, както и завод в близост. Мога да обясня и за тях ако има движение и интерес по темата.
Моля, предполагайте и помагайте. Благодаря :)

Неактивен DNPDNP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Голямо помещение под земята?! Предположения?
« Отговор #1 -: Септември 30, 2015, 07:37:47 am »
А постройките и завода с какво са се занимавали? Предполагам в момента пустеят...

Неактивен repsol_89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Голямо помещение под земята?! Предположения?
« Отговор #2 -: Октомври 01, 2015, 07:12:07 am »
Постройките са мистерия... А завода си работи и развива, Агрополихим е. Подхвърлиха ми че са водохранилища въпросната постройка, както и тези, за които не съм обяснила, за едните съм съгласна, за другите не съм сигурна...

Неактивен Flyer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Голямо помещение под земята?! Предположения?
« Отговор #3 -: Октомври 06, 2015, 23:29:22 pm »
Постройките са мистерия... А завода си работи и развива, Агрополихим е. Подхвърлиха ми че са водохранилища въпросната постройка, както и тези, за които не съм обяснила, за едните съм съгласна, за другите не съм сигурна...

Ако са на високо тея постройки, много е възможно наистина да са водохранилища. Като бях в гимназията, в няколко такива влизахме с един приятел. Надъхани, с въже, фенер и факла и готови за приключения. Обаче след около една минута произнасях думите "ми то май само това е". Все пак не се знае де. Може и нещо интересно да е. Стискам палци!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27