Автор Тема: Моля Ви помогнете ! относно М.К.  (Прочетена 4788 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен m0rpheus

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Моля Ви помогнете ! относно М.К.
« -: Август 17, 2014, 05:25:51 am »
Здравейте ,  за последните  24  часа   в д/г  следната последователност изчетох от паралелна реалност статийте  за  Мк и Монарх , не се  хокирах за Мк имам  инфо  за  старите опити ,  за новите  останах покрусен и по специално за   монарх ,  НО   чаша та  ми  прля след като на -Н   , четях статията му за  кулите  дет  едни  луди им ебаха мамата ;) полудявам  заради  тези езотерични  неща  които -Н казва , че  могат хората    чрез  ремоут дистат то хак  май майнд ?
Та  мили   светнати и будни  люде  : НЕ МЕ СЪДЕТЕ ЗА ТОВА  КОЕТО ЩЕ НАПИША  :

Преди  24 ч.  си нямах понятие   за този  контрол  чрез ЕЛФ и чрезз  псевдо  хора който  чрез някакви  чакри  могат  да   ме контролират  мен и моиите  2197  кубчета в мен .  Самоубуйството ли  е  начина да    изляза  от тази проклета система или трябва  да почна   да чета за екзотериката и  да   внимавам  да не се  самоубия от скука  , че може в  този  времеви синхрон  някой  каот  психо терминаторче да ме наблюдава . 

Мили   хора не се имам за  тъп  ,  а за адски объркан  , след  днескашния  ден   не съм мигнал цяла вечер,  сам  съм  вкъщи и се побърквам , да   и без това си имам проблемите на  беден студент  а сега  на  фона  на това  и  параноята ми   би рекордни    стойности .  МОЛЯ ЗАПОЗНАТИТЕ  ДА МИ дадат  АКЪЛ   преди  да  взема да направя  някоя глупост !  :flag_of_truce: :-\ :-[ :empathy3:
В коя реалност, мислиш че си,в тази която те програмираха-и продължават или тази която Ти Си избра?

Неактивен darksun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re: Моля Ви помогнете ! относно М.К.
« Отговор #1 -: Август 17, 2014, 13:46:39 pm »
не взимай ТОВА което взимаш досека ПОВЕЧЕ и ЩЕ усетиш как намаляването на КОНТРОЛА започва
This shit's got to go ...

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Re: Моля Ви помогнете ! относно М.К.
« Отговор #2 -: Август 17, 2014, 15:22:09 pm »
Аз също съм чел тези статии и в крайна сметка стигнах до там, че трябва човек да се "синхронизира" със света, същевеменно обаче отстоявйки принципите си. Освобождаването е на личностно ниво и става постепенно, а пътят към Прогреса е балансът. И впрочем трябва да сте стигнал до тези неща, като сте чел статиите. Дотук казаното в поста ми всичко е "прочетено и доказано"по-скоро, отколкото мои идеи. Помислете си! Внимавайте, вниквайте и бъдете сигурен в себе си!
Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Моля Ви помогнете ! относно М.К.
« Отговор #3 -: Август 17, 2014, 19:24:47 pm »
  МОЛЯ ЗАПОЗНАТИТЕ  ДА МИ дадат  АКЪЛ   преди  да  взема да направя  някоя глупост !  :flag_of_truce: :-\ :-[ :empathy3:
Запиши се член в "България без цензура" или още по-добре в "АТАКА". Гарантирано ти предвиждам голям пост, много облаги и пътувания.
Обаче освен дрогата и дилъра на дрогата, смени и форума. Тук вече трудно ще пишеш, а ако успееш - значи аз съм сменил дилъра :)
« Последна редакция: Август 17, 2014, 19:28:19 pm от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен sixenius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re: Моля Ви помогнете ! относно М.К.
« Отговор #4 -: Август 21, 2014, 00:34:39 am »
Здравейте ,  за последните  24  часа   в д/г  следната последователност изчетох от паралелна реалност статийте  за  Мк и Монарх , не се  хокирах за Мк имам  инфо  за  старите опити ,  за новите  останах покрусен и по специално за   монарх ,  НО   чаша та  ми  прля след като на -Н   , четях статията му за  кулите  дет  едни  луди им ебаха мамата ;) полудявам  заради  тези езотерични  неща  които -Н казва , че  могат хората    чрез  ремоут дистат то хак  май майнд ?
Та  мили   светнати и будни  люде  : НЕ МЕ СЪДЕТЕ ЗА ТОВА  КОЕТО ЩЕ НАПИША  :

Преди  24 ч.  си нямах понятие   за този  контрол  чрез ЕЛФ и чрезз  псевдо  хора който  чрез някакви  чакри  могат  да   ме контролират  мен и моиите  2197  кубчета в мен .  Самоубуйството ли  е  начина да    изляза  от тази проклета система или трябва  да почна   да чета за екзотериката и  да   внимавам  да не се  самоубия от скука  , че може в  този  времеви синхрон  някой  каот  психо терминаторче да ме наблюдава . 

Мили   хора не се имам за  тъп  ,  а за адски объркан  , след  днескашния  ден   не съм мигнал цяла вечер,  сам  съм  вкъщи и се побърквам , да   и без това си имам проблемите на  беден студент  а сега  на  фона  на това  и  параноята ми   би рекордни    стойности .  МОЛЯ ЗАПОЗНАТИТЕ  ДА МИ дадат  АКЪЛ   преди  да  взема да направя  някоя глупост !  :flag_of_truce: :-\ :-[ :empathy3:

Пич, успокой се! Светът не е само контрол, има и други неща, просто сега откриваш аспекти на реалността, за които не си подозирал. Не се ядосвай, а ги приеми такива, каквито са и продължи напред, използвайки новите знания в твоя полза. Прекалената параноя е вредна, дори за конспиратолозите. Н. от http://parallelreality-bg.com пише статиите си, за да ви помогне да мислите, а не да се самоубивате от отчаяние или безсилие. Сигурен съм, че не си тъп, щом четеш езотерични материали, затова продължавай да дълбаеш в дълбоките води и не се кахъри толкова. :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27