Автор Тема: Изкуствено създадени вируси  (Прочетена 12465 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Изкуствено създадени вируси
« -: Август 03, 2014, 18:27:54 pm »
Изкуствено създаден ли е вирусът-Ебола.
Толкова време нямаше нищо ново като развитие и разрастване на епидемия, сега щамът е модифициран,  различен от предишния.....
 В момента разпространението ескалира с огромни темпове. Знаем за стила на НСР, въжделенията на илюминати, други. Мислите ли, че държат антидота за тях си-специалните хора. Не вярвам някои от тях да се разболеят.
Ето един линк:
http://lifebg.net/%D0%B8%D0%BC%D0%B0-%D0%BD%D0%B5%D1%89%D0%BE-%D0%BA%D0%BE%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B5-%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B5%D0%BC-%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B0-%D0%B5%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B0/52639/?xjt=1
Ако повтарям нещо, или има такава тема, моля за извинение.

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Re: Изкуствено създадени вируси
« Отговор #1 -: Август 04, 2014, 14:12:37 pm »
Нормално... нали много им се ще човечеството да бъде държано в страх и контрол. Пускаш вирус - избиваш малко хора, колкото за психологически ефект. Пускаш всякакви новини за вируса - пълен страх за някои, "колко сме слаби хората пред страшната природа, само добрите американски ваксини ще ни оправят" - и хоп- почвата е готова в обществото. Пускаш ваксината - и контрол над физиката на много хора, както и на мнението, плюс доходи... Бизнес!
Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Изкуствено създадени вируси
« Отговор #2 -: Август 05, 2014, 14:10:45 pm »
Нормално... нали много им се ще човечеството да бъде държано в страх и контрол. Пускаш вирус - избиваш малко хора, колкото за психологически ефект. Пускаш всякакви новини за вируса - пълен страх за някои, "колко сме слаби хората пред страшната природа, само добрите американски ваксини ще ни оправят" - и хоп- почвата е готова в обществото. Пускаш ваксината - и контрол над физиката на много хора, както и на мнението, плюс доходи... Бизнес!

Така е, но аз понеже съм в средата на пътя, да речем имам поизчерпани идеи "как", но не и желание за  промяна, та ти като съвсем млад човек, как мислиш, кога и как може да има обрат?Идеи, неформални общности...не знам. Връстниците ти, има между тях осъзнати,нали, конформисти ли сте, какво?

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Изкуствено създадени вируси
« Отговор #3 -: Август 05, 2014, 19:45:30 pm »
За любителите на здравните конспирации, ненамерили време да напишат горе в дясно, в полето "Търси ..." думичката "ЕБОЛА" или да използват бутона със същия текст, трети от ляво на дясно в менюто си направих труда.
Излязоха доста теми:
Птичи грип 19 Октомври 2005 г.!
Птичият Грип и Социалният Дарвинизъм  06 Февруари, 2007
Eпидемия от свински грип в Мексико сити, H5N1 разпръскване по света /25 Април, 2009 г./
Антропософски анализ на евгениката и здравната конспирация /29 септември 2009 г./

Искате ли да ги прочетем и да ги обсъдим пак, в светлината на новите знания, все пак първата е от преди 9 години, но без линкове към научно-популярни (с жълт привкус) сайтове за жени, а със синтезирани от медицински източници и научни списания данни и справки?
Преполагам все още има във форума хора с медицинско образование, готови да пожертват час-два от напрегнатото ти ежедневие с цел обогатяване и обновяване на старите данни по темата.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Изкуствено създадени вируси
« Отговор #4 -: Август 07, 2014, 17:29:27 pm »
Вече и в Европа го има този вирус  :o : "Военният самолет, който транспортира заразения с ебола испански мисионер, се е приземил в база близо до Мадрид, предаде AFP.
Мигел Пайарес Мартин е първият инфектиран с вируса човек, който е върнат в Европа. Той трябва да бъде транспортиран от въздушната база край Мадрид в специализирано отделение за инфекциозни болести в мадридската болница „Карлос Трети”, пише Фокус."

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Изкуствено създадени вируси
« Отговор #5 -: Август 07, 2014, 21:25:54 pm »
За любителите на здравните конспирации, ненамерили време да напишат горе в дясно, в полето "Търси ..." думичката "ЕБОЛА" или да използват бутона със същия текст, трети от ляво на дясно в менюто си направих труда.
Излязоха доста теми:
Птичи грип 19 Октомври 2005 г.!
Птичият Грип и Социалният Дарвинизъм  06 Февруари, 2007
Eпидемия от свински грип в Мексико сити, H5N1 разпръскване по света /25 Април, 2009 г./
Антропософски анализ на евгениката и здравната конспирация /29 септември 2009 г./

Искате ли да ги прочетем и да ги обсъдим пак, в светлината на новите знания, все пак първата е от преди 9 години, но без линкове към научно-популярни (с жълт привкус) сайтове за жени, а със синтезирани от медицински източници и научни списания данни и справки?
Преполагам все още има във форума хора с медицинско образование, готови да пожертват час-два от напрегнатото ти ежедневие с цел обогатяване и обновяване на старите данни по темата.
На Ебола горе вдясно излизат откъслечни фрази, докато за птичи грип има писано достатъчно. Направих си труда да прегледам всичко, което си линкнал, е чела съм го, тук във форума, за което благодаря.
Иначе в резюме идеята е,че такива вируси:
!1.са изкуствено създадени за редуциране на населението, Африка и Азия са достатъчно отдалечени за да се експериментира там...освен това са с инвазивно ескалиращ прираст....освен това по материали оттук имат нещо по-различно в ДНК /афроамериканците/ например, устойчиво, заради което си струва да бъдат "съкратени", а и са много, както и азиатците- в процентно отношение.
2.Така работи веригата-болест, пандемия/ужас/, лекарството е едно-на водеща световна фирма-всички немислещи го купуват, защото , о , ужас, това е чумата днес. Всичко водещо в света се държи от някакъв брой хора-т.нар.-елит, който организира икономическата криза, геополитическите игри и войни заради ресурсите. Всичко е игра.
3. Отдавна се дрънчи за пренаселената планета. В повечето случай не е от любов към Гея, която ни е майка, а именно заради световното господство над населението и за ресурсите, а те са енергията, нужна да владееш тук.
4. Спасение дебне отвсякъде, когато не искаш да мислиш и да си поемеш отговорност лично за себе си чрез информираност. Никой от лудите крави, птичите вируси, ТОРК и т.н. не стана пандемия....На новините изобщо не вярвам всичко е дезинформация и се информирам в нетпространството....Тези,които са евентуалните поръчители на тези болести, държат и контронияпакет акции, козът-ако се филмирате СЗО предлага ваксини. Чрез тях могат да ви бъдат поставени микронано-чипове.

За справка, тук във форума/ползвай търсачката/ има интервю с човек, работещ в лаборатория за създаване на ваксини, струва си да прочетете идеята му, че ние сме опитен материал.човечеството, никой не го брига да ни оздравява от нелечими болести, или масови пандемии.
Пак тук съм чела че задължителната ваксина срещу БЦЖ/Туберколоза/ през 80-те години в Аржентина е довела до безплодие всички ваксинирани жени...случайна грешка, не вярвам, защо не в Русия например това недоразумение?
 И най-вече за НСР всички знаем. ОТТАМ тръгва всичко.
Струва си да се провери дали в нашата конституция носиш наказателна отговорност, ако откажеш имунизация. Няма начин да не са се подготвили...

Искам да живея в свят без насилие, с любов и възможност всеки да твори живота си, без да пречи, а да вървим заедно, такива които вибрираме на една честота, не да живеем в комуни, не...не  е това.
Не искам да живея във "ферма за пилета". Знам, че сме много , най-малко  форумците тук се надявам да изпитват това меко казано недоволство...и по света има съшествен брой хора, които са осъзнати.
Ако има достатъчно люде, търпими и творящи живота си, защо трябва да се ражда нов и нов фашизъм, геноцид....ами, ако ние сме много, а сме...защо шепа хора ще налагат правила, унищожавайки планетата и нейното съвършенство.
Ние сме много, дали млрд, или млн,-важно ли е, имаме право на нашето вето. Природозащитниците направиха нещо за Рила, когато си искрен и с хуманен мотив, помага ти се отнякъде...
Търся идея как, какво бихме могли да направим, не знам...вие как мислите? Няма да  е с комитети, ясно е.


Не съм с медицинско образование, факт, а знаещите стари потребители май не влизат вече, ама ето ви линк, тези младежи дето не си прочетохте учебниците за матурата па биология


coroviev

    Гост

Отг: Птичи грип
« Отговор #102 -: Февруари 17, 2006, 02:14:05 am »

    Цитат

  Ами така си действат вирусите,до един.Подчиняват ДНК на клетката.От грипния вирус,през хепатитния,та чак до ХИВ.Всеки си има предпочитания към различни клетки.Грипният си харесва епитела по въздухопроводите,хепатита обича черния дроб,хив-Тпомощниците.Всички се развиват в строго определени клетки иникъде другаде.
  Ще се опитам да ти обясня по-просто механизма на Хив.Значи,когато вирус нападне клетка,на повърхността на клетката остава белтъчната обвивка.Тя се разпознава от Т помощниците,които "вдигат тревога",имунната система произвежда антитела,които се свързват с тези белтъци и "фиксират"заразената клетка.После идват Тубийците и унищожават въпросната клетка.Т помощниците са "алармаджии" не само при заразяване с вируси,но и при всички инфекции.Те са нещо като свързочни войски и разузнаване едновременно.Когато ги нападне ХИВ,те са абсолютно недееспособни и няма как да вдигнат аларма.Всъщност болните не умират от вируса,а от съпътстващи инфекции,които се причиняват от микроби съществуващи в организма,но нивото им се държи в безопасни граници от имунната система.Освен това,този баланс се поддържа и от "добрите"микроби които живуркат в тялото.Те подтискат развитието на "лошите".Устата е идеален пример за тези отношения м/у микробите.Впрочем,съотношението на микробите уста/задник е 1:60 в полза на устата.От микробиологична гледна точка е по-безопасно хората да се целуват по задниците ;D
 Та,когато се наруши статуквото,разни неприятни микроби и гъби почват да се развиват с бясна скорост.Затова болните развиват странни пневмонии,които се причиняват от бактерии развиващи се в мъртва тъкан,например.
   За комуникацията ДНК/РНК нещо не си разбрал,а за командите"всичко е наред",няма такива команди ,просто няма кой да вдигне джангър,защото алармаджиите са натръшкани.
   Вирусът не издава команди.Неговата цел е по-примитивна-борба за съществуване.Влиза в клетката(само нуклеиновата му киселина),подчинява ДНК,клетъчните органели почват да синтезират вирусни белтъци и нуклеинови киселини,те се сглобяват във вируси ,които напускат клетката,а тя умира,защото жизнените и сили отиват да произвежда вируси,а не се глижи за себе си.
   Лекарство няма,защото вирусът е изменчив,бързо мутира и се променят таргетни елементи(някои белтъци от обвивката,например),другото е ,че заразява точно Т помощниците и това прави много трудно изработване на серуми и препарати за борба с него.Аз не вярвам,че ще има ваксина,по-скоро някакакъв препарат,който ще убива вируса.


Това е от Коровиев, от същия този форум, ако някой знае микробиология и може да намери, резюмира нещо. Май никой подготвен не пише в момента тук, не знам. Вероятно сме станали консуматори, ами-заслужаваме си каквото ни дробят-ще го сърбаме. Постигат си целта господарите на света.
Харесва ли ви така да живее човечеството, или и вие сте-"след мен и потоп..."

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Изкуствено създадени вируси
« Отговор #6 -: Август 07, 2014, 21:28:41 pm »
Вече и в Европа го има този вирус  :o : "Военният самолет, който транспортира заразения с ебола испански мисионер, се е приземил в база близо до Мадрид, предаде AFP.
Мигел Пайарес Мартин е първият инфектиран с вируса човек, който е върнат в Европа. Той трябва да бъде транспортиран от въздушната база край Мадрид в специализирано отделение за инфекциозни болести в мадридската болница „Карлос Трети”, пише Фокус."
Ти видя ли го този вирус, пипна ли го....джитках в Западна Европа по работа-т.е.задължително, когато лудостта по лудата крава беше в разгара си. Ами-само телешко се яде навсякъде, аз даяня и без месо, ама не видях и един болен...

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Изкуствено създадени вируси
« Отговор #7 -: Август 08, 2014, 08:46:10 am »
Rinolita, искрено с надявам да не го пипна или вида.....!!!  :D
Мен друго ме притеснява - нелегалните имигранти от Африка. Вчера гледах едно предаване, свързано точно с темата и как всички имигранти минавали медицински преглед преди да ги пуснат тук. Но единия каза че познава двама наскоро нелегално влезли в България. Представете си, че някой от нелегално влезлите е болен.... направо не ми се мисли. Това , че било далеч от нас въобще не ме успокоява ..., гледах снимки в Интернет как протича заболяването, като филм на ужасите е. Всички птичи вируси, свински грипове бледнеят пред това..., има над 90% смъртност и всичко се развива много бързо.

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Изкуствено създадени вируси
« Отговор #8 -: Август 08, 2014, 09:15:28 am »
Rinolita, искрено с надявам да не го пипна или вида.....!!!  :D
Мен друго ме притеснява - нелегалните имигранти от Африка. Вчера гледах едно предаване, свързано точно с темата и как всички имигранти минавали медицински преглед преди да ги пуснат тук. Но единия каза че познава двама наскоро нелегално влезли в България. Представете си, че някой от нелегално влезлите е болен.... направо не ми се мисли. Това , че било далеч от нас въобще не ме успокоява ..., гледах снимки в Интернет как протича заболяването, като филм на ужасите е. Всички птичи вируси, свински грипове бледнеят пред това..., има над 90% смъртност и всичко се развива много бързо.
Да, така е, не бих искала дори да си представя такова неща за децата около мен...гледах и аз, ще потърся др материали.
Нищо не казват за оцелелите, дали имат по-добър имунитет, или нещо различно в ДНК например.
Иначе съм Ranilota, но и Rinolita ми отива.

Неактивен zlobjul

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Изкуствено създадени вируси
« Отговор #9 -: Септември 05, 2014, 10:50:05 am »
Rinolita, искрено с надявам да не го пипна или вида.....!!!  :D
Мен друго ме притеснява - нелегалните имигранти от Африка. Вчера гледах едно предаване, свързано точно с темата и как всички имигранти минавали медицински преглед преди да ги пуснат тук. Но единия каза че познава двама наскоро нелегално влезли в България. Представете си, че някой от нелегално влезлите е болен.... направо не ми се мисли. Това , че било далеч от нас въобще не ме успокоява ..., гледах снимки в Интернет как протича заболяването, като филм на ужасите е. Всички птичи вируси, свински грипове бледнеят пред това..., има над 90% смъртност и всичко се развива много бързо.
Да, така е, не бих искала дори да си представя такова неща за децата около мен...гледах и аз, ще потърся др материали.
Нищо не казват за оцелелите, дали имат по-добър имунитет, или нещо различно в ДНК например.
Иначе съм Ranilota, но и Rinolita ми отива.
Абе вас не ви стигнаха птичия грип , лудата крава , свинския грип и тем подобни за да се научите. Страхуваш се от този вирус , а не се страхуваш от обикновения грип , който взима много повече жертви годишно или автомобилните катастрофи. Разберете, че ние сме хора и умираме от щяло и нещяло - ама децата ни , ама ние , ама кво ще правим ако умрем .... само за това живеете - за да се страхувате за сигурността си - е няма я , колкото и да ви я обещават , така че се абстрахирайте от опасностите и направете нещо смислено в живота си, ако пък не стане - голяма работа - най-много да умрете. Офце , плашоци ... Съвета ми към вас е да тичате и да си купите ваксината , веднага щом я пуснат по магазините - и тамифлу си купете и маска .... по няколко , да има ... и като оцелеете ще имате имунитет , само за глупоста няма да придобиете ...

Неактивен sunpower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Изкуствено създадени вируси
« Отговор #10 -: Септември 05, 2014, 20:02:07 pm »
Нормално е човек да се страхува от такива неща,то като отидеш да ти вадят зъб или нерв те е страх ,пък какво остава за такива сериозни болести ,все пак не сме киборги и роботи ,нали???

Неактивен zlobjul

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Изкуствено създадени вируси
« Отговор #11 -: Септември 06, 2014, 16:58:35 pm »
Да , всеки го е страх човешко е , ама трябва ли да се ръководим от страха ? Трябва ли действията ни да са подбудени от страха - страх те е да отидеш на зъболекар , ама ходиш нали ?

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Изкуствено създадени вируси
« Отговор #12 -: Октомври 23, 2014, 17:24:31 pm »
Баш ми е драго да ви кажа-здравейте.
Макар и да съм най-видният спамър според админа, тип съм аз-"малко чел, малко писал", ма ето ви нещо за размисъл....имаше тука уплашени



 

bgl-biz.com:

ОТ ГАНА:
Болест “Ебола” не съществува и единствените хора, които са придобили болестни симптоми, са само тези, които са подлагани на манипулации от Червения кръст!

Този уеб сайт е първият, който съобщава това и което трябва да се разпространи масово, за да не се повтарят такива лъжи и манипулации

Авторката Нана Кваме написа:

Хората в западния свят трябва да знаят какво се случва тук в Западна Африка:

ЛЪЖАТ!!!


“Ебола” като вирус не съществува и не се “РАЗПРОСТРАНЯВА”. Червеният кръст е донесъл болестта в четири отделни страни заради четири специфични причини и “болните” са ограничени само и единствено до тези, които получават “лечение” и инжекции от Червения кръст. Ето защо гражданите на Либерия и Нигерия започнаха да ГОНЯТ Червения кръст от своите страни и да алармират света за истината!


ПРИЧИНИ:

Повечето хора реагират нервно на думата “ОБЕЗЛЮДЯВАНЕ”, която без съмнение винаги е в подсъзнанието на западните кукловоди, когато става дума за Африка. Но аз ви уверявам, Африка никога няма да бъде лишена от популация, дори ако Западът убива 160 души на ден, както сега, с измислената “болест” “Ебола”, защото на ден се раждат хиляди. Така че истинските причини са много по-драстични.

Причина 1: Ваксината уж против измислената болест Ебола има крайна цел ВЪВЕЖДАНЕ НА ВОЙСКИ в Западна Африка на земите в Нигерия, Либерия и Сиера Леоне. Ако си спомняте Америка веднъж се опита да влезе в Нигерия заради “Боко Харам” #BULLSHIT (ИЗЧЕЗНАЛИ МОМИЧЕТА), но това се провали, когато нигерийците съобщиха истината. Всички разбраха, че няма никакви изчезнали момичета. Така световната обществена подкрепа за САЩ падна и на тях им е нужна НОВА ИЗМИСЛЕНА ПРИЧИНА не за друго, а за вкарване на войски в Нигерия за ЗАГРАБВАНЕ на най-новите открити ПЕТРОЛНИ ЗАЛЕЖИ.

Причина 2: Сиера Леоне е най-големият световен доставчик на ДИАМАНТИ. За последните 4 месеца имаше стачка – работниците отказваха да предоставят диамантите, дължащи се на УЖАСНИТЕ УСЛОВИЯ НА ТРУД и РОБСКОТО ЗАПЛАЩАНЕ. Западът няма да плати справедливо за ресурсите – идеята е тези хора постоянно да преживяват с по една чанта ориз и чуждестранни помощи и така те да останат вечен източник на евтин робски труд. A целта е същата – въвеждане на войски в Сиера Леоне за край на стачките на миньорите в диамантените мини. Това не е за първи път, това е постоянна практика. Когато миньори отказват да работят, войници насила ги връщат на работа дори с цента на убти и замяната им с нови. Единственото желание на Запада са ЕВТИНИТЕ ДИАМАНТИ, изтичащи от Сиера Леоне на базата на незаплатения робски труд.

Разбира се, за да стартират няколко военни кампании, за да нахлуе Западът в тези страни поотделно, би било твърде рисковано. Но нещо като “Ебола” позволява достъп до цялата площ едновременно, безнаказано и уж от “хуманни” съображения…

Причина 3: В допълнение към КРАЖБАТА НА НИГЕРИЙСКИ ПЕТРОЛ и ДИАМАНТИ от Сиера Леоне войниците са изпратени за ПРИНУДИТЕЛНИ ВАКСИНАЦИИ (Deadly “Ebola” Poison) на тези африканци, които не са достатъчно глупави, за да приемат на драго сърце тия ГРАБЕЖИ В ОГРОМНИ КОЛИЧЕСТВА.

3000 войници са изпратени в уверение на Запада, че тази “отрова”, продължава да се разпространява, което става единствено и само чрез “ваксиниране”. Тъй като има все повече и повече публикувани статии и тъй като либерийското население вече е информирано за лъжите и манипулациите на КУЛОВОДИТЕ от САЩ, все повече и повече африканци отказват да бъдат “ваксинирани” от Червения кръст. Войските целят да принудят тези ваксинации, за да се гарантира видима поява на пандемия Ебола. В допълнение към това, те ще защитят Червения кръст от либерийците и нигерийците, които с право искат да ги ИЗГОНЯТ от техните страни.

Причина 4: Но не на последно място, с появата на “пандемия” Ебола в САЩ ще бъдат НАПЛАШЕНИ безброй американци да поемат “Ваксината Ебола”, която в действителност е пандемията и от което уж загрижени мерки ще напълнят с милиарди долари банковите сметки на ционо-масоните, които от край време измислят “нелечими” болести и истерии около тях. Кукловодите вече започнаха с мними истории за това как тя е била донесена в САЩ, Далас и как лекари са излекували бели граждани, но на заразените чернокожи не се позволява да се лекуват, и т.н.

Всичко, което се цели, е ние, чернокожите, да се “ваксинираме” масово и за маскировка “лечението” ще се провежда от чернокожи. Ние трябва да се тълпим пред Червения кръст, за да получим спасителната “ваксина”, след което проблемите ща завалят. С всичко, което съм виждала и разкрила за ваксините тази година, бихте си помислили, че сме си научили урока. Всичко, което мога да направя е да се надявам, че това е така, защото западняците разчитат на нашето невежество, за да изпълнят дневния си ред за ограбване на природните ни и човешки ресурси.

Задайте си въпроса: Ако Ебола наистина се разпространява от човек на човек, вместо да се контролира разпространението чрез “ваксинация”, защо тогава Министерството на здравеопазването и Правителството на САЩ продължат да разрешават полети в и от тези страни с абсолютно нулева регулация или изобщо не затворят границите? Ние трябва да започнем да мислим и обменяме информация в световен мащаб, тъй като те не дават истинската гледна точка на хората, които живеят тук в Западна Африка.

(бел. Т.Б. – то не беше паралич, то не беше рак, то не беше СПИН, то не беше грип, то не беше …каквото се сетите. ЦЕЛТА Е
ПЕЧАЛБИ, ПЕЧАЛБИ, ПЕЧАЛБИ и ПАК ПЕЧАЛБИ:
http://www.new-civilization.bg-market.com/hk_9.html)

Те, КУКЛОВОДИТЕ в САЩ, ЛЪЖАТ в своя собствена полза и няма достатъчно чуваемост за нашата гледна точка, за да стане достояние на света какво става тук. СТОТИЦИ ХИЛЯДИ са убити, парализирани и инвалидизирани от тези и други “нови” “ваксини” по целия свят, а ние тук най-накрая вече сме наясно с това.

А сега какво ще правите с цялата тази информация?……

СПОДЕЛЯЙТЕ МАСОВО

Справка: Jim Stone, Freelancer

http://bgl-biz.com/new-civilization/2014/09/16/the-lie-ebola/





СПЕЦИАЛНИ извинения на господата, които ще се възмутят от начина на постване-ами толкоз си мога, хаха, важно е съдържанието. Източника ли-колко да му вярваме? Ами-нямам близки учени, които да са и безпристрастни.
Аз интуитивно знам, че е така, както пишат тук. :D

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Изкуствено създадени вируси
« Отговор #13 -: Октомври 23, 2014, 19:31:40 pm »

(бел. Т.Б. – то не беше паралич, то не беше рак, то не беше СПИН, то не беше грип, то не беше …каквото се сетите. ЦЕЛТА Е
ПЕЧАЛБИ, ПЕЧАЛБИ, ПЕЧАЛБИ и ПАК ПЕЧАЛБИ:
http://www.new-civilization.bg-market.com/hk_9.html)


Печалбата като причина е едно от ниските нива на разбиране на случващото се.
Не забравяш ли, че тези "хора" буквално печатат парите, управляват борсите и цените на стоките, петрола, газа и всички други суровини, които са "техни".
Тези "хора" са вманиечени на тема генетика. Погледнато от друг ъгъл, целта е заличаване на цели генетични линии, които вече не са нужни на тези които управляват.
ЗАЛИЧАВАНЕ НА РАЗНООБРАЗИЕТО НА ПЛАНЕТАТА. Виж песента на ramstain Amerika, смятам я за много показателна.

 
За българите - те, заедно със румънците, не просто не са нужни, те пречат със самото си съществуване и генетично наследство (румънци и българи са много близо генетично, тук има линк от black adder, за което благодаря).


сайта на Роден Край™ и по-точно книгата на Деси Каравеликова "Произход на българите, според ДНК изследванията".

И едно лично мнение като възможно следствие на фактите - независимо по какъв начин, рано или късно ще ни се наложи да газим в трупове (или да сме един от тях :D). Кулминацията предстои.

Неактивен Kat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Изкуствено създадени вируси
« Отговор #14 -: Октомври 27, 2014, 20:48:28 pm »
Здравейте, сладури! По темата ебола ви преведох една статия от френски сайт, има доста интересни неща. Статията е от 12ти август.

Ето линк, ако някой иска да я прочете в оригинален вариант: http://www.citoyens-et-francais.fr/article-nouvel-ordre-mondial-soros-gates-comment-maintenir-le-controle-sur-la-population-par-la-peur-du-124345608.html

Нов световен ред, Сорос, Гейтс: Как се задържа контролът върху народа, чрез страх от вируса Ебола?



Не знам какво си мислите, но тази история Ебола започва все повече да прилича на една  огромна манипулация. Страхът, дали  оправдан или не, е един чудесен инструмент за контрол на населението и правителствата го употребяват и злоупотребяват с него. За начало, ще чуете че вирусът е нелечим, докато в САЩ очевидно вече има функциониращо лечение и дори хора, възползвали се от него. Обама смята, че би било прибързване, да се изпрати лекарството в Африка (хмм хмммм).

След това ни се казва, че процентът на смъртност може да достигне до 90%, а в действителност той е по-скоро между 50% и 55% (вярно е, че 90 е по-страшно за хората и го каза д-р Пианка, който искаше да унищожи 90% от населението на света чрез аерозолно разпространение на вируса Ебола, защото той смята, че сме твърде много).


Докато сезонният грип убива между 250 000 и 500 000 души годишно в света, без да се създава паника, Ебола е убил по-малко от 1000 досега и всичко това в една малка площ, а този вирус не се предава по същия начин (поне официално).

Една от възможностите за това внезапно раздвижване на международната борба (състояние на извънредно положение в Либерия, СЗО обявява, че Ебола сега е заплаха за общественото здраве от международно значение с "особено тежки последици" , подаден е максимално висок сигнал до центъра за контрол и превенция на заболяванията  в САЩ, комплекти за откриване, екипи за защита и обеззаразяване, отговарящи на оръжия за масово унищожение на националните гвардии на 50 държави), е възможността вирусът Ебола да бъде във въздуха и проучване от 2012 отчита заразяване между прасета и маймуни по въздуха.

Във всеки случай, благодарение на ситуацията, фирмите могат да тестват своите експериментални ваксини. Фармацевтичната компания Текмира, финансирана от Монсанто, работи за развиването на антивирусно лекарство. Тя беше в клинични проучвания Фаза 1 върху хора миналия януари. Изненада: Спонсорът на това изследване е DOD (Министерството на отбраната на САЩ), всичко за един договор за 140 милиона щатски долара. Това проучване изследва безопасността и поносимостта на лекарството върху здрави хора. Появата на епидемичен взрив в Африка дойде няколко месеца по-късно.

Разследващия журналист Джейн Бургермайстер също откри интересна информация в лабораторията на държавна болница Кенема в Сиера Леоне, коятоизглежда е първото огнище на епидемията (хората не могат да се объркат, защото там имаше бунтове пред болницата, след това пресата скалъпи история, за да ги оправдае, говорим за една луда медицинска сестра, която е разпространила слух). Американски учени работят в тази лаборатория, от най-рано 2011 година, над треската Ласа.

Консорциум от учени работи в тази лаборатория над вируса Ебола, сред тях е д-р Джеймс Е. Робинсън  като главен изследовател, учен работещ върху четири проекта за фондацията на Бил Гейтс (голям фен на обезлюдяване чрез ваксини между другото). В този консорциум намираме също така д-р Пардис С. Сабети, който печели стипендия Rhodes (Cecil Rhodes = 100% Нов Световен Ред), а също получил рицарско звание от Джордж Сорос чрез партньорство с нeговата псевдо-филантропска фондация „Отворено общество”. Фондацията също се е установила солидно в Западна Африка с неговата инициатива OSIWA, представена в 9 държави (Ебола вече е хит в най-малко четири от тях). Колкото до Стивън Гайър, той има връзки със CDC и с американската армия. Да кажем, че този консорциум е инфилтриран 100%.

Колкото до САЩ, там не само беше издадена заповед от 2003 г., която позволява ареста и задържането на лица, заразени с Ебола и SARS, но Обама подписа изменение на 31 юли( http://www.cdc.gov/sars/quarantine/exec-2004-04-03.html ), и занапред  директивата обхваща всички остри респираторни синдроми (по-скоро неясен термин, който може да обхване много патологии).

Ние плуваме в делириум, сайтът на CDC (Център за контрол и превенция на заболяванията на САЩ) ни казва, че дори и здрави хора могат да бъдат поставени под карантина. Така че, общо взето, те всичко са предвидили за да бъдт в състояние да приберт и поставят под карантина когото си поискат в САЩ, ако е необходимо, с тази заплаха. Ето как е създадена една криза, за да се възвърне блестящо в служба на свои интереси (имайте предвид, че това безумие се намира главно в САЩ), и когато виждаме кой финансира търсенето на лекарство, следва да си зададем много въпроси относно целта на тази еболна пропаганда, която ни заля последните седмици.

Актуализиране на 08/08:
Показателно е, че CDC през 2009 г. подава патент на Ебола щам, извлечен от пациент и сега той твърди, че  притежава най-малко 70% от генетичния състав на вируса защото тяхното "изобретение разкрива пълната генетична последователност на вируса Ebobun."

В действителност, те имат всичко, включително и ваксина. Цитирам:

"Изобретението осигурява метод за размножаване на вируса в hEbola в клетки домакини, съдържащи инфекцията на клетки носители от вируса hEbola,изолиран съгласно изобретението, описано по-горе, култивиране на клетките носители, за да се позволи на вируса да се размножава и да се прибират получените вириони.


В друг аспект, изобретението осигурява приготвянето на ваксини, съдържащи hEbolay вирус включително рекомбинантни и химерни форми на вируса, молекули на нуклеинови киселини, съставени от вируса или протеинови подединици на вируса. Изобретението също така осигурява състав на ваксина, съдържащ терапевтично или профилактично ефективно количество от вируса на изобретението hEbola описано по-горе, и фармацевтично приемлив носител. "

Защо САЩ са патентовали един от най-смъртоносните вируси? Как става така, че CDC, собственикът на патента, просто работи в продължение на няколко години в Сиера Леоне, където епидемията има най-много смъртни случаи (почти 900 към днешна дата)? И най-лошото е, че патентът на САЩ говори за метод за приготвяне на рекомбиниран или химерен вариант на Ебола. Или, изглежда, че настоящият вариант е идентичен с формата Заир само 97%. Промяна на една малка част от генетична последователност може да промени всичко. Нигерийски пациент, който не е бил под е заразил 8 души, които са го лекували.
И така, наистина ли този вирус е глобален проблем, или просто средство за контрол на масите в пропагандата за новия световен ред? И в двата случая, те имат лек, а ние не. Остава да видим  дали това действително ще има международни последици или ще бъде поредната Psy Ops, като тази от 2009 г. за вируса H1N1.



 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27