Автор Тема: Решение на проблем.  (Прочетена 5252 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Excalibur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
  • Който иска, успява!
    • Намери лекар бързо и лесно!
Решение на проблем.
« -: Декември 29, 2013, 03:27:07 am »
http://www.dunavmost.bg/bulgaria/item/1068-himikal-v-plastmasovi-shisheta-i-opakovki-e-vinoven-za-raka-diabeta-i-bezplodieto.html -
Това е пак вид конспирация. Дали нарочно искат да ни унищожат по-този начин или са допуснали грешка и не са знаели, че това става? Май е първото, а вие какво мислите? Разгледайте тази статия и помислете. Какво е решението на проблема според вас? Пак да имаме базовите неща, които ни трябват, но да направим така, че да не ни вредят. Аз имам идея за водата - да се ползват стъклени бутилки.

Неактивен Kat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Решение на проблем.
« Отговор #1 -: Декември 29, 2013, 03:37:04 am »
Много ми беше интересна статията. Предполагам това нещо се е знаело, не ми се вярва сега да са открили топлата вода. Според мен институциите, които се занимават с безопастността и регулирането на храните си затварят очите.

А след прочетеното май ще си изхвърля каната Брита. За тези, които не пият чешмяна вода, тя може да се налива в стъклени бутилки и или да и се увива магнит, или да се сложат няколко минерални камъни вътре, за да се пречисти.

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Решение на проблем.
« Отговор #2 -: Декември 29, 2013, 03:53:12 am »
Човешкият организъм има програма за с а м о и з ц е л е н и е. Заложена е, отделно има и мутация, не винаги е с отрицателен акцент според разбиранията ни, човешките. Нали сте живи още, по начина по който мислите, или се страхувате би трябвало да ви няма. Създателят на планетата, нас, природата е съвършен. Въпреки катаклизмите, все още съществува, нищо че учените,служейки на властимащите говорят друго. Тогава?
По-спокойно, нека сме информирани, но без параноя,моля.

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Re: Решение на проблем.
« Отговор #3 -: Декември 30, 2013, 16:20:19 pm »
В Чернобил според теориите, животът би трябвало вече, да е тотално мутирал, но не е така. Хора облъчени с много радиация, не развиват болести! Други развиват! Значи има индивидуалност, но не знаем, в какво се състои. С пластмасата, нещата стоят по същия начин.

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: Решение на проблем.
« Отговор #4 -: Декември 30, 2013, 16:29:25 pm »
В Чернобил според теориите, животът би трябвало вече, да е тотално мутирал, но не е така. Хора облъчени с много радиация, не развиват болести! Други развиват! Значи има индивидуалност, но не знаем, в какво се състои. С пластмасата, нещата стоят по същия начин.
А можеш ли да подкрепиш с факти /линк/ тази теза за мутацията и неразвиването на болести?
Мисля, че се унаследява обаче увредата в ДНК, следващите поколения я носят. Дано мутират бързо...
А иначе- в язовири край Белене и в близост до Козлодуй, водолазите са срещали "очи в очи" дънни риби-мутанти, с огромни глави, или с 2 глави... А тук не е имало катастрофа.

Неактивен Excalibur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
  • Който иска, успява!
    • Намери лекар бързо и лесно!
Re: Решение на проблем.
« Отговор #5 -: Декември 30, 2013, 18:58:59 pm »
Параноя тук няма. Аз даже съм си много спокоен, ама нали знаете история за Иванчо и дамажаната? Така че, по-добре да се вземат мерки като да се пие само естествена вода от изворчета, да се складира в стъклени бутилки + да се ядат доколкото се може естествени храни, по-малко месо и т.н. Домашни работи да се правят в малките градчета (както при нас, ние млечна салата сами си правим). За такива работи говоря.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27