Автор Тема: кръвоизливи в очите  (Прочетена 14379 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nad100

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
кръвоизливи в очите
« -: Ноември 17, 2013, 14:21:23 pm »
Моля , за помощ
получавам кръвоизливи в очите , ходила съм многократно на очен лекар , офтамолог , кардиолог , съдов лекар и ми казват че всичко е наред изписват ми витамин С рутаскурбин последно пих детралекс и след като спра да ги пия отново се получават кръвоизливите , ако някой е пробвал със су джок и има книгата моля за помощ

Неактивен Lumar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re: кръвоизливи в очите
« Отговор #1 -: Ноември 17, 2013, 19:26:09 pm »
Обърнете внимание на кръвното си налягане сутрин и вечер също така трябва да се има впредвид че е възможно наследствено да развивате тази слабост в очите.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: кръвоизливи в очите
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2013, 19:27:49 pm »
Информация с подобно съдържание.
6285174923344176257

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: кръвоизливи в очите
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2013, 20:52:27 pm »
Аз съм леко късоглед и бих искал да те попитам дали това наистина работи. (Дали си го пробвал ти или някой твой познат.)

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: кръвоизливи в очите
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2013, 08:48:08 am »
Работи. Аз се възстановявам изключително бързо след дълго взиране в монитора /мониторите/ и кръвоизливи в очите, като следствие от това и затова не съм го прилагал. Можеш просто да масажираш тези области и точки с някаква пръчица /дори с 'показалката' на телефона/, не е задължително да се прилага и иглоубождане.
А относно познатите - имам един познат, който има проблеми с очите и се опитва да ги премахне с магия /използва, доколкото знам, много силни магически техники, които във всичко друго му работят по един или друг начин, но с очите му - въобще никак/. Но въпреки моите съвети да пробва със суджок /аз му казах и за една елементарна техника с ластичета - състои се в това да се вземе едно малко ластиче и да се усуче около проекцията на болното място върху пръста, т.е. спира се за кратко кръвотока в тази проекция - така се прави 3-4 пъти. Изключително ефективна техника/ той не го прави. Т.е. не желае да приеме просто очевидни неща. :) Пробвал е и по Норбеков, има частични резултати, но после не чак толкова, т.е. не е стигнал до напълно възстановяване на зрението си по тези методики. Но не е пробвал и по суджок.
« Последна редакция: Ноември 20, 2013, 08:56:49 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: кръвоизливи в очите
« Отговор #5 -: Ноември 20, 2013, 20:45:23 pm »
Тогава ти благодаря за информацията! Ще го пробвам.  :hi:
Само не мога да разбера дали може да се прави на всеки пръст.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: кръвоизливи в очите
« Отговор #6 -: Ноември 21, 2013, 00:08:33 am »
Има различни системи на съответствие, затова и трябва да се чете подробно. Най-практично, според мен е на левия палец.
6285174923344176257

Неактивен nad100

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: кръвоизливи в очите
« Отговор #7 -: Ноември 23, 2013, 19:27:55 pm »
благодаря на всички които са се включили в темата :)

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: кръвоизливи в очите
« Отговор #8 -: Ноември 24, 2013, 10:46:07 am »
Моля , за помощ
получавам кръвоизливи в очите , ходила съм многократно на очен лекар , офтамолог , кардиолог , съдов лекар и ми казват че всичко е наред изписват ми витамин С рутаскурбин последно пих детралекс и след като спра да ги пия отново се получават кръвоизливите , ако някой е пробвал със су джок и има книгата моля за помощ
Баща ми /лека му пръст/ получаваше такива кръвоизливи от високо кръвно и от лекарствата които му даваха за разреждане на кръвта. Неговото нямаше общо с монитори и компютри.
Когато моите очи са "кръвясали" от взиране и блещене в компютъра, най-лесния и безобиден начин да си помогна е да сваря чай от ЧЕРЕН ЧАЙ и като изстине и го прецедя да изплакна очите си с отварата. Има специални чашки за тази цел, но става и в обикновена чаша. От танина се свиват кръвоносните съдове в очите и бялото става истински бяло, ефекта е чудесен.
Не казвам, че това е твоят начин, но поне можеш да пробваш.
Успех.
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен nad100

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: кръвоизливи в очите
« Отговор #9 -: Ноември 25, 2013, 15:00:29 pm »
да така е благодаря все пак

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: кръвоизливи в очите
« Отговор #10 -: Ноември 25, 2013, 23:02:10 pm »
Моля , за помощ
получавам кръвоизливи в очите , ходила съм многократно на очен лекар , офтамолог , кардиолог , съдов лекар и ми казват че всичко е наред изписват ми витамин С рутаскурбин последно пих детралекс и след като спра да ги пия отново се получават кръвоизливите , ако някой е пробвал със су джок и има книгата моля за помощ
Освен кръвното налягане , има и вътреочно налягане. Там също може да се търси.- Окото е прозорец на душата, таиш ли гняв, не го вадиш, не вадиш сълзи?
Медицината помага, но душата иска друга "философия".
Имам подобен проблем, от опит пиша. Сухото око, това дето пука капиляри е гневното око, което не плаче...Нито бие, нито пък-тъгува, не изважда емоцията, проблема, кой да му помогне?
Миналата зима очната ми каза-за пръв път виждам такова око, аз казвам-аз пък-не, случва ми се-периодично...нямах бяло на окото.червен фон за зеленото ми око... :D
Когато окото не е готово да види истината, манифестира конфликта с проявление, бунт в случая.
Окото също боледува с кръвозилив, когато не искаме да видим

Неактивен nad100

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: кръвоизливи в очите
« Отговор #11 -: Декември 04, 2013, 10:06:42 am »
може би това е причината наистина само зеленото око и червено е около него но лошото е че всеки месец се получава , благодаря за коментара ! :)

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: кръвоизливи в очите
« Отговор #12 -: Декември 18, 2013, 00:23:36 am »
Може да е алергия от парфюм,цигарен дим или нещо друго.

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: кръвоизливи в очите
« Отговор #13 -: Декември 22, 2013, 10:37:30 am »
Има една техника за йогийско възстановяване на зрението-тратака. Прилага се 40 дни, резултатите са изумителни при постоянстване. Аз лично имам подобрение, мой познат хвърли очилата, говоря за малък диоптър, поне вижда сметката, без да се блещи както преди :D.
Взех ги от книгата на Венцеслав Евтимов, но в нета я има тази практика, би могла да се намери. Укрепва общо очите, мускулатура, колбички, пръчици.... :o
Очите са предни лобове на мозъка-според учени и офталмолози. Дано да намеря статията на немски учен от 19 век, който твърди,че установен вече диоптър се променя/ и в двете посоки/ при силни емоционални трусове. При тревога, напр. диоптърът за късогледи се "качва".
Наша очна професорка препоръчва бани на окото с кристали/силициеви/, които аз не открих по аптеките в моето населено място.
« Последна редакция: Декември 22, 2013, 10:49:35 am от ranilota »

Неактивен Excalibur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
  • Който иска, успява!
    • Намери лекар бързо и лесно!
Re: кръвоизливи в очите
« Отговор #14 -: Декември 22, 2013, 19:28:20 pm »
Ако започнеш да визуализираш как очите ти се подобряват - то те ще се подобрят. А това са йогата - с две ръце съм ДА! Изобщо упражнения - тичане, набиране, йога - всичко помага за зрението, тъй като е свързано с гръбначния стълб.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27