Автор Тема: ПОМОЩ!!!  (Прочетена 48396 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
ПОМОЩ!!!
« -: Септември 12, 2006, 00:28:49 am »
Понеже смятам, че доказвайки един на друг неща които вече знаем не помагаме на никого да ги разбере, искам да направим следното.
Да се напънем и да изровим ЕДНО доказателство, че темата СВЕТОВНА КОНСПИРАЦИЯ не е измислица!!!
Ако продължаваме така, с извинение, всеки "кон с капаци" ще продължава да мисли че това са измислици.
Трябва да се докаже не на 1,2 или 10има, а на ВСИЧКИ, че това е сериозно и хиляди хора умират поради това че света неможе и дори не иска да се събуди от тази илюзия!
КАК ДА ДОКАЖЕШ НА ЧОВЕК ЗА КОЙТО - конспирация НЯМА ("ти луд ли си уе?"), манипулация чрез медии НЯМА (как ша ми вкарат мисли чрез TV ве, ти луд ли си къв си?") , пренаписвана и подправяна история НЯМА (то е доказано уе ти не си ли чел ко пише ?!") , древни религии НЯМА ("тез езичници са приказки и са изчезнали вече), символи ("ко е тва пък?!" или "е ко кат ги има те не ми влияят щото незнам ко значат!"), принизяване на елементарната култура до минимум НЯМА ("вари в лудница уе чалгата си е съупер ша прая кот си искам, ша са напивам секи ден щото 1 път се живее!!!")
Това според мен е завесата която трябва да се вдигне!
Очаквам идеи!

:-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\
« Последна редакция: Септември 12, 2006, 00:35:55 am от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: ПОМОЩ!!!
« Отговор #1 -: Септември 12, 2006, 00:38:40 am »
Не можеш да седнеш и да спираш всеки човек на улицата да му разправяш горните неща. Събуждането е естествен процес! Когато е дошъл моментът, Висшият Аз пуска импулса и събуждането се случва! До информацията стигат само хора, които са дорасли да стигнат до нея!

Спокойно, ставаме все повече!!!

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Отг: ПОМОЩ!!!
« Отговор #2 -: Септември 12, 2006, 02:00:16 am »
Не можеш да седнеш и да спираш всеки човек на улицата да му разправяш горните неща. Събуждането е естествен процес!

Съгласна съм. Или няма да те разберат, или по-лошо - ще те помислят за чалнат. Аз съдя по себе си - това е естествен процес. Наистина, има нещо невидимо, което дирижира този процес и ни сочи пътя към самите нас. Повечето хора мислят, че те са името с което ги наричат, визията която създават, авторитета който градят, обличат гордостта и суетата в някакви морални ценности и не подозират, че са нещо много по - голямо и велико, нещо уникално, нещо на което се възхищава и признава ако не цялата, то половината Вселена. А как да докажеш на хората, че това е истина?  Или по - просто: кой и какво доказателство ми даде на мен за да разбера, че не всико е такова, каквото изглежда? Че живота е може би една илюзия? Че човечеството от хиляди години е приспано и обслужва нечии нужди? Аз вече се събуждам. Не може да бъде иначе, защото не съм това което бях и гледам на света с други очи. И всичко стана неусетно, постепенно. Не съм човек, който приема наготово нечии доказателства и вярва в чужди истини. Знам, че вървя по утъпкани пътеки, но скоростта ми е завидна именно защото някой ги е направил такива :)
Разбирам те напълно какво искаш да научат хората. Но болшинството не са готови за това и няма смисъл да се разпиляваш напразно. Не бъди песимист, огледай се и ще видиш как плавно тече този процес на събуждане на хората около теб. И ако все пак искаш да събудиш някого, направи го просто с едно невинно въпросче, с една фраза, с една многозначителна усмивка на всезнаещ. Грубо казано - това е стръвта. По очите му ще познаеш дали е захапал. Ех, каква риба  бях и аз... ;)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Отг: ПОМОЩ!!!
« Отговор #3 -: Септември 12, 2006, 09:05:56 am »
В това има истина, например на въпроса: "Защо 5 години само ръсят колко човека са умрели на 9/11, а по никоя телевизия не казха колко деца и цивилни са умрели в Ирак?" отговора им е: "Ми то няма как да се преброят" или "Не е важно щото не умират моите деца", а като питам "Това не е ли егоизъм? Не мислиш ли че ако се държим заедно като човешка раса, вместо да се делим на 100 вида групи, ще можем да предодвратим изкуствените воийни и да спасим много хора?" отговора е: "Тва да не си го чел в интернет? Там пишат сякво измислици." ! "Как разбираш коя медия манипулира и коя не, какъв критерий имаш че телевизията е истина, а интернет лъжа? Спред теб кое се контролира по лесно?" отговор: "Ти ко да не мислиш че по телевизията лъжат?!" (ако след 1 час успееш да го убедиш че по телевизията наистина има големи лъжи и манипулации той казва: "Е добре ма тва не ми влияе")
Същата рабора ако искаш да докажеш със символи които са много стари и се изпозват и до ден днешен: "Според тев всичко случайно ли е? Обелиски се строят, всеки 3ти символ е на основа пирамида или око, ако не влияеха щяха ли да ги използват?" отговор: "Символите влияят на такива луди като теб, щото ги разбират! На мен не ми влияят щото незнам какво означават!" ... :) ;) :D :) ;) :D :) ;) :D :P

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Отг: ПОМОЩ!!!
« Отговор #4 -: Септември 12, 2006, 09:28:35 am »
Няма смисъл никой да бъде убеждаван в нищо. Събуждането става и от една дума или от един поглед, не става с доказване на нещо пред някого. В края на краищата има механизми, които са извън контрола ни. Сещам се за един откъс от третата книга на Майкъл Нютън - "Живот между преражданията" май беше, където се наложи той, като хипнотерапевт, да моли своя наставник да помоли наставника на пациента му да разреши достъпа до някаква информация, която била блокирана от него. Ако има интерес ще го намеря и цитирам. Тогава наставникът на пациента казва, че подопечният му още не бива знае тия неща, защото все още му предстояло да вземе много важно решение и знанието ще му пречи да е непредубеден.
Всички сме равни пред Създателя си, но не всички тръгваме от равен старт в един и същи времеви интервал. Така че няма смисъл да се хаби енергия в убеждаване. Ако сте будни насочете енергията си към повишаване качеството на личното си осъзнаване, то ще повлияе и на спящите по ненапълно разкрити механизми, донякъде обяснени и от Дейвид Айк в трета част на филма "Тайните на матрицата".
« Последна редакция: Септември 12, 2006, 10:52:58 am от Xpuctoc Muxaul »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: ПОМОЩ!!!
« Отговор #5 -: Септември 12, 2006, 09:40:58 am »
И аз мисля, че единственото, което може да се направи е личният пример. Живей според нивото на собственото си осъзнаване, а тези около теб ще те разберат, когато са готови. Като Слънцето-то си свети еднакво за всички, но едни го  ползват, а други се крият на сянка.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Отг: ПОМОЩ!!!
« Отговор #6 -: Септември 12, 2006, 09:50:55 am »
Няма смисъл никой да бъде убеждаван в нищо. Събуждането става и от една дума или от един поглед, не става с доказване на нещо пред някого. В края на краищата има механизми, които са извън контрола ни. Сещам се за един откъс от третата книга на Майкъл Нютън - "Живот между преражданията" май беше, където се наложи той, като хипнотерапевт, да моли своя наставник да помоли наставника на пациента му да разреши достъпа до някаква информация, която била блокирана от него. Ако има интерес ще го намеря и цитирам. Тогава наставникът на пациента казва, че подопечният му още не бива знае тия неща, защото все още му предстояло да вземе много важно решение и знанието ще му пречи да е непредубеден.
Всички сме равни пред Създателя си, но не всички тръгваме от равен старт в един и същи времеви интервал. Така че няма смисъл да се хаби енергия в убеждаване. Ако сте будни насочете енергията си към повишаване качеството на личното си осъзнаване, то ще повлияе и на спящите по ненанъпълно разкрити механизми, донякъде обяснени и от Дейвид Айк в трета част на филма "Тайните на матрицата".
     



  Който обича Истината , не трябва да я доказва - в решителния час тя сама ще се наложи  и докаже, стига да държим на нея.
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Отг: ПОМОЩ!!!
« Отговор #7 -: Септември 12, 2006, 10:15:57 am »
Мисля че е добре да си оптимист, но не и сляпо вярващ че като дойде времето истината ще се докаже...
Хората вместо да се замислят кое е лъжа и кое истина, кое е правилно и кое не е и дори кое зло или добро, все по често дейистват като роботи които се опитват да решат задача с бъгав софтуеър.
Дано не звуча много песимистично, но мисля че хората не се пробуждат от изюзията, а изпадат в кома... :o

IYI

  • Гост
Отг: ПОМОЩ!!!
« Отговор #8 -: Септември 12, 2006, 10:42:24 am »
Не е важно колко сме, а кои сме!

Amenun

  • Гост
Отг: ПОМОЩ!!!
« Отговор #9 -: Септември 12, 2006, 10:56:33 am »
Не е важно колко сме, а кои сме!

И аз това исках да кажа. Не е важно количеството,а качеството! който трябва знае и разбира :)

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Отг: ПОМОЩ!!!
« Отговор #10 -: Септември 12, 2006, 11:08:04 am »

  Който обича Истината , не трябва да я доказва - в решителния час тя сама ще се наложи  и докаже, стига да държим на нея.
права си, аз затова оставям хората да си мислят най-различни гадости за мен докато не осъзнаят колко грешат, тогава и осъзнаването на грешката е по-качествено и по-добре се запомня, иначе да се оправдаваш няма смисъл, хората няма да го разберат докато сами не се убедят
лошото е че понякога става късно, и може никога да нямаш шанс да кажеш на някой какво всъщност значи за теб и защо си постъпил по определен начин в определена ситуация
това, разбира се, е много тясно тълкуване на истината, но също важи

... и все пак тя се върти, както го е казал един велик човек...
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Eon

  • Гост
Отг: ПОМОЩ!!!
« Отговор #11 -: Септември 12, 2006, 15:19:08 pm »
smurf:

Цитат
III. Теми - заглавията - използвайте предимно "POMO6T", "HEEEEELP!!!!!!!!!!!", "PROBLEM"...
А ако искате да кажете/покажете нещо интересно, заглавието трябва да е така: ZADYLJITELNO ME VIJ, VIJTE TUK, VLEZ BYRZO и т.н

 ;D

IYI

  • Гост
Отг: ПОМОЩ!!!
« Отговор #12 -: Септември 12, 2006, 15:26:46 pm »
Ние се опитваме да спасим съзнанието на същите тези хора, но те са зависими и докато са част от системата са опасни!Много енергия и мощ похабих да спасявам олигофрени и резултата е -1000!
Лошото е че отговорност носят тези, които виждат къде свършва пътя за човеците, а те самите не виждат и за това сме длъжни да спасяваем човешките души!

Antonium

  • Гост
Отг: ПОМОЩ!!!
« Отговор #13 -: Септември 12, 2006, 16:09:22 pm »
Дърпат се а, ти ги спасяваш, а те .....

IYI

  • Гост
Отг: ПОМОЩ!!!
« Отговор #14 -: Септември 12, 2006, 16:11:27 pm »
 :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27