Автор Тема: !!!Цирк Дьо Солей ритуално жертвопринушение!!!!! цирк на илюминатите  (Прочетена 7071 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен the_golden_dawn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Ако може някой да разчете датите дните и часовете в които се провеждаше спектакъла може да излезе нещо интересно:

Миналата година DISNEY тази година cirque-du-soleil.... Усещате ли програмиренето на съзнаието на децата и на хората?

Cirque Du Soleil е френско-канадски цирк акт известен по целия свят.
На английски език, Cirque Du Soleil означава "Цирк на слънцето".




Илюминатите са поклонници на слънцето. Това ли е Illuminati одобрен цирк?
Cirque Du Soleil е основана през 1984 г., което изглежда беше важна година за Illuminati. Това беше годината, написани за по куклен Джордж Оруел в най-известната си книга, 1984. Книгата показва една тоталитарна Нов световен ред-Иш общество. Аз вярвам, че той е изготвено от елита да пиша тази книга като предсказуем програмиране.


На 29 юни, 2013 изпълнението на Ка (един от предавания Цирк дю Солей), акробат умира. Тел Sarah Guyard-Guillot рязко и тя се срина повече от 90 фута до смъртта си.
Древните египтяни вярвали, че ка е жизнената сила на човека. Това шоу цирк не изглежда да има нещо общо с египетския ка, но си струва да се спомене. Когато Guyard-Guillot починал, може да се каже, че тя загубила ка.
Готови ли сте за някои нумерология? Аз не съм сигурен дали някои от тях са значителни, но аз ще ги спомена все пак.
Guyard-Guillot беше акробат за 22 години.
Тя бе част от актьорския състав на Ка продължение на 7 години (присъедини през 2006 г., починал през 2013 г.).
Това представяне на Ка започна в 09:30 (06:30 = [огледално 9 се превръща в 6] = 06:03 = три шестици, или 666).
29-ти юни 2013 = 29.06.2013 = 6 + 2 + 9 + 2 + 0 + 1 + 3 = 23. (Той каза, че Алистър Кроули определи номер 23 като представляващи "раздяла, преместване, раздяла, радост, една нишка, и живота ..." в кабалистични си речник. Не мога да намеря тази книга, за да потвърди това, но 23 не изглежда да е окултна номер.)
Има противоречиви съобщения за това колко далеч тя падна, но официално изявление на съдебния лекар е, че той е бил около 9 0 метра.
Тя бе обявен за мъртъв в 11:43. Това прави около девет, това също може да означава 11: 7 (11:04 +3). 7, 9, и 11 са всички магически номера.
Тя е била 31 години, когато е умряла. Това отразява като 13.
Тя има две деца, на възраст 8 и 5. 8 + 5 = 13.
Тази жертва случило 7 дни след последния от 2013 жертви лятното слънцестоене .
Изпълнения на Ka са били спрени най-малко до 09 юли (7/9). 09 юли 2013 = 07.09.2013 = 7 + 9 + 2 + 0 + 1 + 3 = 22.
Ка започна на 12 октомври 2004 година. Guyard-Guillot умира на 29 юни 2013 година. Размерът на дни между (началото и крайна дата не се броят) тези две дати е 3181. 3181 добавя до 13.
Друг начин да се брои, е следното: има осем години, 8 месеца и 16 дни между тези два дни. 8 + 8 + 1 + 6 = 23. Не са отражение също номера в която (8 години 8 месеца, 8 + 8 дни. Две 8 Огледалото другите две 8 е).
Това е много внимателно планиран жертва. Те се увери, че нумерологията беше перфектна.

Внимание това е преведено с гугъл транслейт! Ето линк към страницата с оригинален текст!

http://hollywood-agenda.tumblr.com/post/54967479663/cirque-du-soleil-sacrifice
« Последна редакция: Септември 23, 2013, 02:22:59 am от the_golden_dawn »

Неактивен the_golden_dawn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Направи ми впечатление ето този по време на изпълненията винаги се мотаеше някъде отзад в тъмното и искаше да каже "Аз ви наблюдавам"!


После излизаше отпред и казваше Alegria! Радост! Мъча се да разбера това какво означава!

Обърнете внимание и на костюмите! Не прилича ли на син джин?


Ами на тези катарамите? Жалко че на снимката не могат да се видят символите!



Тези двамата на кой бог (иня) ви приличат?
Не случайно предполагам са избрали тези с дръпнатите очи приличат много на един бог, досетете се кой?


На всички номера имаше отзад артисти които стояха и позираха в тъмното. И от време на време ги светкаха с някакво синьо приглушено!

И забележете на финала спуснаха за малко един огромен черен гарван със светещо зелено око, който беше пак в тъмното. (на заден план)
Целият цирк е еднин добре режисиран ритуал който се показва по целият свят!
« Последна редакция: Септември 23, 2013, 03:20:59 am от the_golden_dawn »

Неактивен letqshtata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
 :greeting: Поздравления за темата!  :good:  Определено ще ми е много интересно да следя развитието й, но аз  сега навлизам в тази тематика и все още не мога да коментирам,затова ще оставя това на по-опитните от мен  ;)

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Колега, не се занимавай с глупости.
Като всеки един цирк, и този се бори за публика. Какви ритуали, какви богове те гонят? И какво като прилича на син джин? Джиновете ги има в приказките от 3 000 години, да се изпозастреляме ли сега? Не търсете моля ви задължително във всичко някаква конспирация, насочена срещу вас. Излишно е.

Аз да питам - ти виждал ли си на живо джин, при това син?
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен the_golden_dawn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Колега, не се занимавай с глупости.
Като всеки един цирк, и този се бори за публика. Какви ритуали, какви богове те гонят? И какво като прилича на син джин? Джиновете ги има в приказките от 3 000 години, да се изпозастреляме ли сега? Не търсете моля ви задължително във всичко някаква конспирация, насочена срещу вас. Излишно е.

Аз да питам - ти виждал ли си на живо джин, при това син?

Като че ли си прав!
 Моля, модераторите ако смятат темята за ненужна да я премахнат!
Благодаря!

Неактивен the_golden_dawn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Като че ли си прав!
 Моля, модераторите ако смятат темята за ненужна да я премахнат!
Благодаря!

Ние! Които се интересуваме и забелязваме тези неща, също сме една шепа хора по целия свят.
Е! Малко повече от кукловодите (тях) сме. Така че... Нищо не можем да направим.
Приспаните хора ни мислят за луди! ;) По добре да си трая.



Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Като че ли си прав!
 Моля, модераторите ако смятат темята за ненужна да я премахнат!
Благодаря!

Друже, не е въпроса да я махнат или не, и аз мога да я махна, защото съм модератор.
Друго искам да ти кажа - да се замислиш, има ли въобще смисъл да търсиш конспирация там, където я няма. По-добре, за времето което си загубил, научи нещо смислено, или се задълбай наистина в някоя конспирация. Не е въпроса да кажеш "моля, изтрийте я", а вътре в себе си да си мислиш "ебати скапаняците, нищо не разбират, аз повече няма да пиша", т.е вътрешно в себе да си мислиш че си прав. Такива представления като това, дори и по-зловещи. Всичко е за шоуто. Ако искат, другия път ще направят запален пентаграм, и след това 3 месеца, 120 000 конспиратори ще ги обсъждат. Не се поддавай на евтина пропаганда, това ми е апела. Търси конспирацията, там където наистина я има. Например, в климатичните прометни, в ХААРП системата, в летателни апарати, и в още куп други неща. Това е моя апел. Форума е обществен, и все има право да изрази мнение - направи го обаче стойностно.

Поздрави.
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27