Автор Тема: Три експлозии в Бостън по време на маратона, има загинали  (Прочетена 14724 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gogetit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
Мощен взрив в Тексас на 17 април:

17+4= 21 = 3 х 7  :)

Да видим колко ще са жертвите

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Любимата ми математика, която вече наричам "екс нет математика", ето ви пример:

666=999, ама наобратно ( това е позволено в математиката, да знаете )
999=3х9=27 ( 888 закон на Питагор )
27/9=3 ( това може и така да е, не знам )

С една дума, 666=3, т.е Дявола е богоравен...Да продължавам ли?
Въпросът не е в "екс нет математиката". Тези числа се появяват като индикации за това кои са отговорни за дадено събитие. Не е необходимо да им се отдава някакво особено важно значение
След като по този начин се забележи че дадено събитие е дирижирано, може да се предположи какво точно може да се очаква по схемата "Проблем-реакция-решение".


Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Измествате дискусията и замитате фактите.
А те са
1. ГРЪМВА новина, че 'терористите' са от бивша съветска република./Чеченци/ - Тамерланд и  Джохар Царнаеви.
2. Заподозрени са, защото според записите на камерите, като гръмнали бомбите всички бягали, само те - НЕ /ми то и при падането на метеорита в Челябинск американците се чудеха, защо хората си карата колите и снимат, а не бягат/
3. Почва хайка, при което единият набеден терорист бива залавян до степен да умре в болницата
4. Прави се показно преследване, както в добрите стари филми "451 по Фаренхайд", 1984 и други 'фантастични' филми, показващи как цяла държава преследва набеден престъпник.
5. Снимки на терористите, включително и от ВКонтакте /vk.ru/, интервюта от баба, дядо, баща, чичо, вуйна и от прасето Гошо.
6. Леко пропусната подробност, че набедените 'терористи' живеят и учат в САЩ от 2007 година!?! /Избягали са през 1997-ма година от Киргизстан в Русия/ По-малкият брат, Джохар бил ученолюбив, поради което успял да продължи обучението си в Масачузетският технически университет, който трябвало да завърши тази година/
Набързо - това са фактите. Въпросът е, от какъв зор добре устроили се в САЩ имигранти ще седнат да залагат такива смешни бомби, убили  ... цели 3/ТРИМА/ души?!?
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен gogetit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
Последното което чух слушайки с едно ухо тв-то беше, че за жителите на Бостън било по-добре да си стоят вкъщи и да отварят вратата САМО на Полицаи  :flag_of_truce:
 ;)

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Последното което чух слушайки с едно ухо тв-то беше, че за жителите на Бостън било по-добре да си стоят вкъщи и да отварят вратата САМО на Полицаи  :flag_of_truce:
 ;)
Пак се опитват да хиперболизират всичко, за да се изкарат много грижовни и велики. По принцип и аз мога да отида да сложа една ръчна бомба да я хвърля някъде в тълпата без никой да ме види. Според мен това е сценка та дрънка. От две бомби (да не кажа димки направо) накрая ще обвинят някоя държава и пак ще стане конфликт.

Неактивен Румен

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 60
Мнението ми е, че щатските сценаристи вече взеха да се изчерпват и не ни предлагат нищо ново.
Ако аз съм терорист и се крия на катер, никога няма да ми хрумне да оставям надпис там. Все пак съм терорист, не съм писател, нали?

Неактивен pppp

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Друга информация. Вече се забранява на студенти да получават J-1 визи (Work & Travel program) от Русия и се засилва контрола на страните от източният блок. Причината била, че извършителя на атента бил с такава виза.

Работи се на няколко полета, изолация на Русия. Също имам друга информация, че Department of State прокарва закони, който до близките 5 години (даже са много) да ограничат не-емигратниските визи тотално. Щатите се затварят, ЧУДЕСНО!


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27