Автор Тема: Секретна извънземна база на Земята във Френска Полинезия  (Прочетена 11599 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
През юли 1952 светът беше наелектризиран от големи вестникарски заглавия и снимки на ескадрони от НЛО-та летящи неведнъж над Капитолия във Вашингнтон D.C. Четири месеца по-късно генералът от Втората Световна война Дуайт Айзенхауер беше избран за Президент. Същия месец Айзенхауер организира служба (Януари 1953); на Службата за Научно Разузнаване на CIA (Office of Scientific Intelligence - OSI) беше наредено да определи дали НЛО-тата са били междузвездни летателни апарати. OSI свика учените от Robertson Panel, който препоръча разширение на едно военно-въздушно изследване на НЛО-тата, Проект Синя Книга.
Година по-късно, през Април 1954, както е докуентирано от Gerald Light, Президентът Айзенхауер е направил тайна разходка до Muroc Field (сега AFB Edwards), в Калифорнийската пустния, съпроводен от генерали, репортера Franklin Allen от вестникарската група Hearst, католическия епископ James McIntyre и др. Преди това Президентът уредил да бъде близо до Palm Springs, CA с намерение за голф ваканция. Той "е бил вдъхновен да отиде до Muroc една вечер", докато репортерите съставили прикриващата история, че Президентът е имал зъбобол и трябвало да посети зъболекаря. Докато Айзенхауер е бил в Muroc Field, там се приземил един извънземен диск. Няколко Звездни посетители се появили да разговарят с Президента и генералите. Извънземните помолили Айзенхауер да направи публично достояние извънземния контакт на Земята незабавно. Президентът възразил, че хората не са били готови и се нуждаели от време за да бъдат подготвени за приспособяване към тази изумителна история.
Към края на следващия месец, май 1954, директорът на CIA, Walter Bedell Smith, Принц Бернард на Холандия, Дейвид Рокфелер и други топ световни финансисти, последният Държавен секретар Dean Rusk, последния Британски министър на Отбраната Denis Healey, и други Западни силови лидери свикали встъпителната среща на Билербергите, "вариантът на западно колективно управление на световния ред." Една от ранните точки на дневния ред на Билдербегите е бил извънземният контакт.
Следващата информация ми беше разкрита от конфиденциален надежден източник, който преди това е работил с договор за NSA и е поддържал връзки в разузнавателното общество. Тази информация беше потвърдена от втори източник, Д-р Michael Wolf от непризнатият подкомитет на NSC (Националния Съвет за Сигурност) - Групата за специални проучвания MJ-12. Докладът, който следва не е "изтекъл", а по-скоро базиран на пускане на информация, която е част от Аклиматизационната програма, една официална, но непризната политика на американското правителство на "преработено пускане на иформация", както Д-р Wolf я обяснява. Малко след установяването си, групата на Билдербергите е сътрудничела със Съвета за чужди връзки (Council of Foreign Relations - CFR), друго международно политическо тяло посветено на световно управление, относно проблема за приспособяването на човечеството към извънземното присъствие. Билдербергите и CFR решават заедно в средата на 50-те да влязат в споразумение с извънземните. На извънземните е бил даден остров във Френска Полинезия като база на Земята. Тази уговорка им дала възможност да наблюдават отблизо културите на Земята и поведението; и това позволило на Земните правителства да наблюдават извънземната култура и поведение. "Това стана един действащ експеримент", както го изложи моя екс-информатор от NSA. Той добави, че когато официалното обществено съобщение за извънземното присъствие се случи, "те ще бъдат тези, които ще бъдат представени на земните общества. Нещо от рода на:

"О, между другото, ние искаме да посрещнем нашите съседи от Плеядите, които ако става въпрос са били тук от край време, но всъщност са живяли на това място, дата, пространство и време. Те са дипломатически корпус."

Екс-информатора ми от NSA съобщи, че САЩ особено дали отстъпки преди подписването на споразумението. (Той не определи какви са били тези отстъпки, но последващата история до 1954 показва, че това което придобили САЩ е бил лъвският пай от извънземните научни консултанти, в асистирането на американските учени в разбирането и адаптирането на екзотичните ЕТ технологии в такива устройства, които сега ние познаваме като компютърен чип, лазери, клониране, оборудване за нощно виждане, супер-твърди влакна (също като леката броня Kevlar), аерокосмически керамики, Stealth технологията, particle-beam (устройствата с лъчи от елементарни частици) устройствата, и гравитационно контролираните полети).
Д-р Michael Wolf от NSC преди това беше разкрил в своята книга "The Catchers of Heaven", че е работил с извънземните като част от правителствените му задължения. "Аз се срещах с извънземни индивиди всеки ден в работата си и споделях жилищни квартири с тях", докато е извършвал изследвания в екстремно класифицираните подземни правителствени изследователски лаборатории. Той добави: "Извънземните от Зета Ретикули работят в подземни инсталации, както помолиха американското правителство. Извънземните не нарушават договорите, но Правителството наруши договорите заплашвайки ги и опитвайки се да стреля по НЛО-та."
Д-р Wolf също обясни работата с много човешко-изглеждащи раси наречени Nordics и Semitics. Той каза: "Semitics и Nordics идват от Алтаир 4 и 5 и от Плеядите". Wolf също разкри, че през 1954 САЩ имали четири извънземни трупа в "Blue Room", Хангар 18 във Wright-Patterson AFB, Dayton, Ohio. Тези тела идват от серия донесени свалени НЛО-та. "Първото НЛО падна в 1941 в океана западно от Сан Диего, и беше донесено от флотата." (Флотата е държала лидерска позиция в НЛО работите дотогава.) Между този и първия публично анонсиран случай в Розуел, д-р Wolf каза, че е имало друга катастрофа през 46 г., както и други две през 47 г.


Превод: Eon
Източник: http://www.geocities.com/eon_universe/facilities/etbase.htm

:P :P :P

Eon

  • Гост
Ох трябваше доста да се озоря докато намеря ключовото изречение за базата във Френска Полинезия.

 ;D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
На себе си се сърди :P

Antonium

  • Гост
Винаги съм считал, че "Мъже в Черно" е един полудокументален филм. :D

Eon

  • Гост
Винаги съм считал, че "Мъже в Черно" е един полудокументален филм. :D
Като широкоекранния Досиетата Х.

Представяте ли си ситуацията:

"О, между другото, ние искаме да посрещнем нашите съседи от Плеядите, които ако става въпрос са били тук от край време, но всъщност са живяли на това място, дата, пространство и време. Те са дипломатически корпус."

 8) :P

Antonium

  • Гост
Напоследък си мисля, ако сега се разкрият всички факти за НЛО и се признае за тяхното присъствие дали на някои ще му пука, може би само на религиозните фанатици.

Eon

  • Гост
Ще бъде новина за 2 месеца...

Както 11 Септ., или кацането на Луната...

Поне аз така предполагам, ония имат голяма манипулационна машина и така могат да го поднесат, че да изглежда всичко нормално и всички да са спокойни и да си плащат данъците.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Цитат
ония имат голяма манипулационна машина
Какво пречи на извънземните да направят масово контакти с обикновени хора, а не само с правителства или организации? Тогава манипупалацията ще бъде избегната. Ама явно и на тях не им изнася и изобщо...абе на кого му пука за целокупното природонаселение...  :(
Не мисли като човек!-Крион

Eon

  • Гост
Цитат
ония имат голяма манипулационна машина
Какво пречи на извънземните да направят масово контакти с обикновени хора, а не само с правителства или организации? Тогава манипупалацията ще бъде избегната. Ама явно и на тях не им изнася и изобщо...абе на кого му пука за целокупното природонаселение...  :(

Хехе, Миро не си мисли, че и там няма йерархия, няма "военни" "генерали" и елит. Почти съм сигурен, че е така. Защото ако станеше така както ти казваш по-горе, значи "Бай Вълчо" от Тайгета, Плеядите, втория етаж балкона вляво, може да видиш паркирана летящата му чиния на покрива щеше да може да идва тука и да си пие ракийката с Мюмюн от село Кюлевча.

Не стават така тия работи, нас не ни посещават "куци и сакати" "от въже и кол" извънземни.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Така де, туй ми беше мисълта-възторгването от тези пришълци е голяма грешка. В същото време обаче казваме, че има и "добри" такива. Аз не съм навътре в нещата, та...кажете кои са те?
Не мисли като човек!-Крион

Eon

  • Гост
че има и "добри" такива. Аз не съм навътре в нещата, та...кажете кои са те?

Тука ще си правим догадки и предположения вече...

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Те това не разбирам-"лошите" ги знаем, щото те сами се показват, а къде са "добрите"? Да кажеш, че не ги търсим-търсим ги! Къде са и защо не ги знаем, защо не се показват?
Не мисли като човек!-Крион

Eon

  • Гост
Те това не разбирам-"лошите" ги знаем, щото те сами се показват, а къде са "добрите"? Да кажеш, че не ги търсим-търсим ги! Къде са и защо не ги знаем, защо не се показват?

Миро, ситуацията е твърде объркана. Ако наблюдаваш нещата които се правят и действията и всичко т.н.
от контактьори, лични преживявания и т.н. може да си направиш правилни и грешни изводи относно това дали извънземните (дадена група, раса и т.н.) са добри или лоши.

Пример 1: вземи 2-ма човека. Единия отива в гората и изорава с багера едно гнездо на мравки, защото гората се подпалила и животинките ще измрат. А той пича е да кажем еколог и пази природата и мравките. При изгребването на гнездото със сигурност ще умрат няколко мравки, ще бъде разрушен частично домът им докато се пренесе оттатък реката на сигурно място и се остави там.
Пример 2: едно лапе отива в гората и от простотия и нямане какво да прави, взема два камъка и ги ТУШКА  ;D (бухва, замята, хвърля и т.н.) в гнездото на мравките и си подминава...

Сега и в двата случая имаме разрушено гнездо. Мравките викат: Уууу, баси идиотите (извънземните в случая) прецакаха ни гнездото и т.н. Разликата тука я виждаш каква е. Единия прави едно другия също, но с различни мотиви.

Има вариант също и да направиш нещо, това да се струва добро на мравките, а пък всъщност крайната ти цел е да ги прецакаш тотално.

Извода какъв е: Трудно е да се разбере кой е добрия кой е лошия. Не трябва да си правиш генерални заключения.

ПС - Не ми гледай аватара. Лично мнение съм си изградил.  ;D
« Последна редакция: Септември 11, 2006, 13:19:20 pm от Eon »

Antonium

  • Гост
А бре какви добри, какви лоши. Много холивудски продукци сте гледали. Това, че ни забелязват е нещо. :P

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Eon, напълно съм съгласен, че едно действие от страна на извънземни може да се възприеме по два(най-малко) различни начина. Разбира се, че въпросът опира до нашата осведоменост, до степента на осъзнаване на процесите, които текат. Тъй като обаче вярвам, че възможностите им са далеч по-големи от нашите, питам се-какво им пречи да обяснят на обикновения земен жител какво , за Бога, става?
Ето, ние сме направили своя избор-вярваме в доброто, в многоизмерността и още по-вече-решили сме, че повече така не бива да продължава. Знаем, че не сме сами, надяваме се на помощ отвън, търсим я. И какво от това? Вместо реално да получим поне контакт, ние продължаваме да се дивим на конспиративните връзки на 1% от хората. Конспиративни, защото останалите 99% не знаят истинската цена на тези връзки.
Ето защо стигаме до благоговеене пред стотиците контактьори, екстрасенси и шамани. Вярвам, че и между тях има истински такива, но и те си мълчат. Страх...?
Абе, разсъждавам си и аз... Явно матрицата е все още доста силна дори и за съществата, които наистина искат да ни помогнат, а и ние, хората,  сме слаби.
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27