Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483716 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #570 -: Февруари 10, 2010, 00:06:24 am »
На 14 август край гр Царево видях овално НЛО, беше сребърно и изчезна за 5-6 секунди.

Аз над Царево всяка вечер, ако се загледам, на час виждам по няколко, ама на кой ли му дреме...
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #571 -: Февруари 10, 2010, 23:59:58 pm »
Ако това е истина - снимайте ги. Вземете от някой фотоапарат на заем, ако нямате и ги снимайте. Ще се радвам да пусне някой тук свежи снимки на НЛО от България. Еххх... навремето да имах фоапарат, щях да щракна една феноменална снимка на НЛО. Беше във Видин, на нова година в 00:00 ч. От терасата 2-ма човека го видяхме - на форма беше обърната наопаки чиния с малък купол отгоре, леко прозрачна (част от небето се виждаше през НЛО-то) и луминисцентна (беше направена от бяло-жълта светлина а не от метал или твърд материал). Като размер беше около 2 пъти по-малка от луната. За това и се виждаше направо перфектно. Появи се от нищото от дясно на погледа ни (североизток) и се движеше в посока северозапад. Изчезна от погледа ни, след като се се скри зад блока пред нас. Тогава ако имах фотоапарат, щеше да стане ненормална снимка. :---  Оттогава насам (сиреч от 10 години) съм имал само 1-2 наблюдения на летящ обект, който не може да се оприличи и опише като дело на човека.
Keep 'em occupied!

Неактивен зико

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #572 -: Февруари 11, 2010, 09:08:00 am »
Здравете,искам да споделя това което видях преди няколко дни.Беше ясен слънчев, ден някъде към един часа следобед.Както винаги огледах небето и забелязах интересна следа и си рекох,това е от самолет но ми направи впечетление,че следата беше нагъната като буквата S но няколко пъти.Същевременно на небето имаше следи и от самолети.Но ми направи следното впечетление:следите от самолетите са разлагаха във въздуха, а въпросната следа си стоеше цяла в същото нагънато положение.Това продължи около тредесет минути,като следата не се резсейваше а просто избеляваше.Наблюдавам постоянно небето но такава следа за първи път виждам.Задавам си въпроса,ако и тя е от самолет защо другите следи изчезваха бързо а тази стоя около половин час.Ако някой знае нещо по въпроса нека каже.Не казвам ,че е нло   ???

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #573 -: Февруари 11, 2010, 12:18:21 pm »
Пробвал съм, прекалено са малки, аз с просто око едвам ги виждам, какво остава с фотоапарат... Жалко че нямам телескоп хахаха.
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #574 -: Февруари 11, 2010, 13:03:57 pm »
Зико, да не би да изглеждаше така:




Guns N' Roses, жалко. Телескоп в комбинация с фотоапарат му е майката. ;D
Keep 'em occupied!

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #575 -: Февруари 11, 2010, 16:27:02 pm »
Ето такива бъпзоподвижни НЛО-та снимам.     

Неактивен b.boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
  • Музиката е нещото което ме прави щастлив!
    • The Mystery
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #576 -: Февруари 11, 2010, 17:27:42 pm »
"Зико" от къде знаеш кога са се появили следите на самолетите ?! След като не знаеш това не би трябвало да си мислиш че са изчезнали бързо,в сръвнение с тази "странна следа" ако не знаеш кой самолет кога е минал,и какъв е пътя му....не можеш да твърдиш нищо  ;)
« Последна редакция: Февруари 12, 2010, 15:18:59 pm от b.boy »

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #577 -: Февруари 11, 2010, 17:30:33 pm »
Хахахаха, дет викаш. ;D
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #578 -: Февруари 11, 2010, 18:17:43 pm »
Зико, възможно е другите самолети да са летели на друга височина, където е имало по-топли въздушни течения, с по-ниска относителна влажност на въздуха.

Неактивен зико

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #579 -: Февруари 12, 2010, 17:57:57 pm »
Тази снимка Сашо няма нищо общо с това което аз видях.Що се отнася дали съм видял кога е минал самолет,ами да ви кажа през тези 35 минути когато наблюдавах следата минаха много самолети.Техните следи веднага изчезваха или ставаха десеторно по големи.Стивер може и да си права,но аз наблюдавам постоянно небето и такава следа не съм виждал и затова ми привлече вниманието.А ти ловец си голям пич и затова ще ти изпратя една снимка която направих с моя GSM на 29.01.2010 година.Прегредай я като я увеличиш най малко три пъти и си кажи мнението.

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #580 -: Февруари 12, 2010, 19:29:56 pm »
Зико. Прегледах набързо Снимката. Освен Самолета има още 3 Обекта. Най голямият току влиза в кадър. Вторият и третият се намират над Самолета единият отзад другият отпред. Този дето е отпред го обработих набързо и се оказа Истинско НЛО. Значи увеличел съм го до размерите на Футболна топка. Макар и мътен се вижда че е НЛО. Има що годе Квадратна форма и някои подробности. Какво да направя че да го видиш както трябва?     

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #581 -: Февруари 12, 2010, 19:36:41 pm »
Не сте добре. Вървете на психиатър.
При увеличение с Photoshop от 700% на първото "НЛО" до покрива, се виждат точно 9-12 пиксела. Обясни ми къде и как разбрахте какво е, след като се вижда просто като точка?!

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #582 -: Февруари 12, 2010, 19:52:34 pm »
Не сте добре. Вървете на психиатър.
При увеличение с Photoshop от 700% на първото "НЛО" до покрива, се виждат точно 9-12 пиксела. Обясни ми къде и как разбрахте какво е, след като се вижда просто като точка?!
   

  Ти око не можеш това не значи че и Loveca не може. Изпрати ми Е-Мейла си и ще се увериш сам. Аз празни приказки не пприказвам. Понял2
   

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #583 -: Февруари 12, 2010, 21:45:15 pm »
Само аз ли не схванах какво й е странното на тази снимка на самолет? :-X
Keep 'em occupied!

Неактивен Konstantin

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 424
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #584 -: Февруари 12, 2010, 22:18:52 pm »
То не беше беседка, то не беше дирижабъл, а сега и самолет  :drinks:

Заради такива, като вас уфологията започна да прилича на некакъв комедиен сериал ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27