Автор Тема: NWO aнаграми  (Прочетена 4541 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен deadzero

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
NWO aнаграми
« -: Март 25, 2013, 12:55:14 pm »
Анаграмата е вид игра на думи състояща се в пренареждане на буквите от дума или фраза така, че да се образува нова дума .........., аз от време на време много обичам да си играя на тази игричка мисливно, и понеже чета и конспиративна литература не можах да не си поиграя с краткия акроним NWO - Нов Световен Ред:

От NWO възможните анаграми са: NOW, OWN, WON, WNO, ONW , като интересни са първите три: NOW, OWN, WON:

NOW - сега , тук и сега - култова реплика за трето измерение, силен импринт.

ОWN - притежаване, собственост ... на кой ли ? - разбира се на тях - NWO , и това е без съмнение силен импринт.

WON - СПЕЧЕЛИ! - материализъм, следване за вложените ДНК вериги, идентично с горните два импринта.

с лека шега и не съвсем може да прозвучи като нещо от сорта: "Честито, ти СПЕЧЕЛИ и СЕГА си СОБСТВЕНОСТ на НОВИЯТ СВЕТОВЕН РЕД!" / U have WON and NOW are OWN of the NWO !

ps: всъщност това може и да не е така и да не значи нищо, но все пак според мен си малък фрагмент от целия пъзел и като цяло е доста интересно (поне за мен)  :---
Еverything is connected to everything.

Неактивен gogetit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
Re: NWO aнаграми
« Отговор #1 -: Март 25, 2013, 13:15:14 pm »
По-скоро:

You WON and NOW NWO OWNs you

забравил съм едно s
« Последна редакция: Март 25, 2013, 13:36:48 pm от gogetit »

Неактивен gogetit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
Re: NWO aнаграми
« Отговор #2 -: Март 25, 2013, 13:31:02 pm »
Мисля, че е по-правилно граматически горното.
Относно анаграмите - подобни "анаграми" има и в математиката. Нумерологията се основава на цифрите, защо да няма и с букви (само предположение). И математиката и словото "описват" света.

Неактивен deadzero

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Re: NWO aнаграми
« Отговор #3 -: Март 25, 2013, 17:06:00 pm »
Мисля, че е по-правилно граматически горното.
Относно анаграмите - подобни "анаграми" има и в математиката. Нумерологията се основава на цифрите, защо да няма и с букви (само предположение). И математиката и словото "описват" света.

мдам ... граматически и на мен твоето ми изглежда по-добро, а математическите "анаграми" мисля, че се наричаха "ПЕРМУТАЦИИ" :))
Еverything is connected to everything.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27