Автор Тема: МК в модата и шоу бизнеса  (Прочетена 7954 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен deadzero

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
МК в модата и шоу бизнеса
« -: Март 02, 2013, 14:15:29 pm »
Понеже не открих подобна тема в раздела (а има доста мат`риал по тази тема) реших да я създам, ако все пак има подобна тема и не съм я видял, моля да извините и/или просто да я преместите на мястото и, 10ря :)

“Behind the Mirror”: още едно видео с Mind Control насоченост

„Dsquared 2“ е международна модна къща, основана от братята близнаци Дийн и Дан Кейтън. Техните модели са носени от знаменитости като Бритни Спиърс, Мадона, Риана, Кристина Агилера, Фърги, Джъстин Тимбърлейк, 50 Cent и Бил Каулиц (бел.прев. Все ММC* и МК жертви). За да промотира тяхната колекция пролет-лято 2013. „Dsquared 2“ пусна видео, което съдържа куп образи и символи, свързани с Монарх програмирането и контрола над ума. Това не е нещо ново,  много от "модните видеа" са наблъскани с МК символизъм (друг ярък пример - Вижте видеото на Версаче:  )


Ето и самото видео: [/url]

Видео е основано на концепциите за разделянето и фрагментацията на личноста. Размиването на границите между реалност и фантазия е постигнато чрез объркващите огледални отражения. И двата метода са пряко свързани с контрола над съзнанието.

Самото заглавие на видеото „Behind the mirror“ e ясна препратка към всеизвестното „through the looking glass“ от Алиса в страната на чудесата. Както знаем използването на огледала и отражения целят да объркат жертвата (роба) на програмиране.


В първата сцена единият от близнаците се оглежда в огледалото (в отражението ясно се вижда неговия брат-близнак), якичката в „леопардово“ е финна препратка към сексуалното програмиране (секс-куклички).


След това се появават множество личности, облечени в женски дрехи и всичко това на фона на огледала и отраженията ....


Тук виждаме огледалото да се счупва което представлява фрагментирането на личността на роба. Подобен символизъм с кадри на счупване на огледалото може да бъде наблюдавано и в парчета на Бионсе както и много други поп изпълнители жертви на Монарх програмирането.


Когато вече огледалото бива счупено (и личноста фрагментирана), това означава, че трансформацията на мъжа в алтернативната личност на жена е завършена. След това се виждат разлики в движенията на двата образа (пред и зад огледалото) – което ясно ни  подсказва, че личноста зад него е напълно независима от тази пред него. Това с огледалата е толкова оригинално и новаторско, че ..... чакай малко, да не би да прилича на това :


фрагмент от филма с Натали Портмън „Черен лебед“, който съдържа много от елементите на Монарх програмирането в себе си.

Накратко, това видео показва ясно няколко символа на куп (бел,прев: освен пеперудата Монарх, която не видях), отнасящи се до Контрола над съзнанието във модната индустрия. Под булото на „артистично“ творение, това видео затвърждава и увековечава символиката свързана с МК-ULTRA. Това е още едно от доказателствата, че света на модата и шоу-бизнеса са изцяло подвластни на ужаса от Монарх програмирането.

*ММC – Клуба на Мики Маус


Източник: http://vigilantcitizen.com
превод: DeadZero
Еverything is connected to everything.

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re: МК в модата и шоу бизнеса
« Отговор #1 -: Март 16, 2013, 23:03:41 pm »


Free your body and soul
Unfold your powerful wings
Climb up the highest mountains
Kick your feet up in the air
You may now live forever
Or return to this earth
Unless you feel good where you are


http://bytesdaily.blogspot.com/2010/01/epitaphs-john-laird-mccaffery-1940-1995.html

Неактивен Amrita_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: МК в модата и шоу бизнеса
« Отговор #2 -: Май 22, 2013, 14:41:59 pm »
Не съм почитател на модата на Dsquared2, държа да го отбележа в началото, но смятам, че е пресилено търсенето на точно този вид внушения в тази реклама - огледалата винаги са присъствали в изкуството (в модерното, разбира се и ако приемем, че тяхната мода е изкуство) и символиката им може да бъде най-различна. По отношение на модата по-скоро проблемът в тази насока е монополното лансиране на тенденции и налагането на цени само за име, което води до робуванете му.

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Re: МК в модата и шоу бизнеса
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2013, 15:31:23 pm »
Цитат
Free your body and soul
Unfold your powerful wings
Climb up the highest mountains
Kick your feet up in the air
You may now live forever
Or return to this earth
Unless you feel good where you are

На мен подобно нещо вече ми е идвало на ума(преди да прочета това тук), дори бях написал едно такова стихотворение:

Така обичаше ги той жените,
игриви да са им очите,
огнени сърца да имат те в гърдите.
Бойна трябва да е тя -
и е най добрата на света.
Черни или руси къдри, лъскава косата,
а и бели зъби, алена устата,
шарени да са очите лукави,
лукави - да, може сини, зелени, кафяви,
и хубав задължително да е носът -
може би е най-добрата на светът.
Е, нали е с хубава душа и плът?
?         
                                           С. И.

За съжаление, илюминати са една крачка пред мен, защото просто са по-стара в десетки пъти институция. Но, така де, аз не съм им вземал идеите, просто стигнах до същото нещо по друг път.

А сега по темата: Програмирането на съзнанието се използва най широко именно в модата и шоу бизнеса, защото по този начин идеите на мафията на "посветените" достигат до по-широка публика. Щом те контролират и програмират "каналите за информация", "връзката" към хората (артистите), какво им пречи да манипулират и информацията. Щом веднъж са обработили "идолите" (които са поставили), последните ще могат да продължат "делото" със същите методи върху народа и ефектът ще е стопроцентов. На принципа на римско-юдейската максима "разделяй и владей" (с на пръв поглед различни лица и също така противоречива информация) хората ще станат слаби и така лесни за управляване (както и обърканите и разкъсани, противоречиви съзнания на жертвите на програмирането).


Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: МК в модата и шоу бизнеса
« Отговор #4 -: Октомври 25, 2013, 18:09:23 pm »
На мен подобно нещо вече ми е идвало на ума(преди да прочета това тук), дори бях написал едно такова стихотворение:
...
За съжаление, илюминати са една крачка пред мен, защото просто са по-стара в десетки пъти институция. Но, така де, аз не съм им вземал идеите, просто стигнах до същото нещо по друг път.
Малко извън темата, но с образователна цел: посоченото от теб "изобретение" приписано на илюминатите се нарича Акростих и е на повече от 10 века  :writer:
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Re: МК в модата и шоу бизнеса
« Отговор #5 -: Октомври 25, 2013, 20:24:56 pm »
Малко извън темата, но с образователна цел: посоченото от теб "изобретение" приписано на илюминатите се нарича Акростих и е на повече от 10 века  :writer:

Мдааа... всяко ново е добре забравено или просто ненаучено старо.


Мерси за инфото!
Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27