Автор Тема: Опитът за атентат срещу Ахмед Доган - истински или театрален?  (Прочетена 28929 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Пуст късмет.  :D

Ето брат му какво казал http://lifestyle.ibox.bg/news/id_256698964

Неактивен Mixael

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
19.01 ... 911   имаме  1  9   1  вече цялата история ми  прилича на манифестация. Как мислите? Има ли вариант да е направен експеримент, да се види до къде може да се стигне? Може да е генерална репетиция. Звучи ми като предупреждение. Това е една друга гледна точка, от представената по медията и коментирана от масите. Не знам колко е адекватен анализа ми, но като видях датата ми дойде на ум, защото я свързвам с 911, а за тази дата е изписано много, както  и за числата и как резонират.

Може ли някой тук да направи един анализ, който да е на тази концепция. Като има вариант да е зомби, датата...проблем-реакция-решение. Интересно ще ми е някакъв коментар от по-запознатите с конспирацията.
Извинявам се предварително за незнанието си.
« Последна редакция: Януари 21, 2013, 00:33:41 am от Mixael »
Няма невъзможни неща, има недостатъчна воля за постигането им.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Не видях какво е казал брат му, видях жълто издание да си измисля истории.
Прочети пак какво съм писал малко по-горе, как искат да изкарат атентатора обикновен хулиган и криминално проявен тип.
После прочети пак всичко и ще видиш, че нещо не се връзва в цялата схема.
Та колко повече тиражирате подхвърлени измислици, толкоз по-трудно ще стигнем до истината /не че ще ни каже някой браво за това/

Както и да ти звучи, превода си е точно това - "Какво има?"; "Какво стана?", а също така може да използва (преведе) като наеженото "Кво УЕ?". Зависи.
Ми нормално е да се ядосва човека, според Цв.Цв. е тръгнал на атентат за да бъде убит /за което свидетелства предсмъртното уж писмо/, вместо това яде кютек от неговите хора които 100% докато са го били са му подхвърляли обидни реплики на майчин език, без да знаят че ги разбира.

След като обаче се разбра, че пистолета е бил газов, патроните - халостни, дали няма да се окажат и уж 'намерените' ножове /видяхме как единия си го извадиха от гащите/ не са гумени.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Прочетох го. А ти ми кажи трябва ли всичко което ти пишеш да го приемам за Абсолютната истина. :o
Ще бъдеш ли достатъчно интелигентен да ми обясниш културно как да разбирам кое е жълтинка? :)
Да много неща не се връзват и тепърва ще се разбират повече.
Как  точно Ти доказа, че нападателят е абсолютно невинно ангелче? :unknown: Лично ли го познаваш?
Един твърди едно, друг друго. А истината е може би някъде посредата. И нищо чудно да е доста преувеличена.
Може да си омаян от прекрасния танца на Метин http://vbox7.com/play:77dbf73e92
И да си мислиш, че е направо съвършен. Обаче си спомням аз за хулиганските прояви на Метин. Писаха преди време.
---
Колкото до това което казва ми се струва по-скоро объркано отколкото наежено. :unknown:

Факт е, че има нападение. И той ще си носи отговорността. А тия депутати дето го биха като озверели талибани ще бъдат ли подведени под отговорност? Не е нормално депутати да ритат зверски паднал и държан човек, да го псуват на турски на официaлен партиен форум в българска държава. Напротив, нормално е български прокурор да съди тези делегати, така както ще съди и нападателя - ако едното е хулиганство и заплаха за убийство с газов пистолет със звукови патрони, другото е нанасяне на телесни повреди по особено жесток начин и ги гледахме поне сто пъти из медиите. Само, че естествено ще видим двоен аршин.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
3. Нападателят бил искал само да гръмне сватбарски, та да обърне внимание на нередностите в партията  :lol:

5. Имало уж и предсмъртно писмо в дома на атентатора



:lol: :lol: :lol:


Както и да ти звучи, превода си е точно това - "Какво има?"; "Какво стана?", а също така може да използва (преведе) като наеженото "Кво УЕ?". Зависи.
Какво излиза сега, и двамата братя са "пишманлии". Единия печели Ферари, което не пали (доколкото помня), а другия воден патлак, който не стреля. На кого да се смеем повече   :D  :D   ???
Е не..Верно ли.. Е тва от ешкън пародия,взе да мяза на"Туйн пийкс" пародия  :lol:
« Последна редакция: Януари 21, 2013, 02:14:58 am от konstantin2007 »

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
http://edition.cnn.com/2013/01/19/world/europe/bulgaria-pistol-attack/index.html?hpt=ieu_c2

Поназнайвам инглиша и не видях думичка за побоя.  :---
Е сложили там някъв орязан клип.  :D

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Не е истина просто..Е ся гледам интервюто с ББ..Цитирам!
Доган е светец!
СЛужбите са реагирали адекватно!
-Когато има внезапност на едно нападение,службите винаги реагирали забавено! ::)
Не случайно "атентатора"е мюсюлманин!ДПС в годините насаждало омраза!ГЕРБ не насажда омраза!

Местан относно депутатите
Немало да носят отговорност,щот оня бил потенциален убиец,и те просто защитили живота на лидера си! :D

Неактивен gabriella33

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Според мен някой организира "Тренировъчен ден" за наще служби.Мисля,че Доган беше истински изненадан.НСО също.
Не разбирам обаче смелото поведение на делегатите,които злобно започнаха да налагат предполагаемия терорист,без да се замислят,дали е опасен или не.Дали има бомба вързана за гащите или не.Дали има съратник из залата или не.
Сега ще се стигне до там,че ще защитим пребития Октай,емоционално ръководени от кадрите по всички медии,които наблягат услужливо на сцените с кютека.
Това,че българи ,защитават мюсюлманин,като искат наказание за пребилите го делегати,мисля показва,че все пак сме толерантни към други вероизповедания.
Това,че турци налагаха Октай,докато си мислеха,че е българин,мисля показва всякаква липса на толеранс от тяхна страна.
Мисля още ,че ГЕРБ официално обяви война на ДПС.
ЮДА ПРЕДАДЕ ХРИСТОС И ТОЙ ОТИДЕ В РАЯ.ПРЕДАТЕЛ ЛИ Е ЮДА?

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Вижте как цивилизованото общество на запад се отнася с убийците.
http://www.dnes.bg/redakcia/2012/08/24/norvegiia-obeshtava-choveshki-usloviia-na-masoviia-ubiec-braivik.166760,3

Колко деца изби този? Ако някой заслужава линч е той.
Малко трудно може да убиеш който и да е било с пистолет без пълнител. :D

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Колкото до въпроса какво извади оня от гащите му ето какви снимки намерих. Не разбирам обаче от оръжия.


Това е същия модел пистолет





Неактивен Matrim

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
По БТВ (Бойко ТВ) се опитват да го изкарат (Енимехмедов) като във филма Фенът.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
                                     БОЖЕ! БОЖЕ! КОЛКО МЪКА ИМА НА ТОЗИ СВЯТ!
               


                Явно е, че на кукловода не му отърва Доган да се изплъзне. И съм убеден, че сегашното му изплъзване е временно. Това, което каза бившият му ОР о. р. полк. Марин Маринов, че рано или късно ще бъде убит заслужава особено внимание. Разбира се, той ще търси начин да избяга по други земи, но най-вероятно това ще е същата земя, но 2 метра по-надолу. Той е оперативно интересно лице и нито една служба, дори и на африканска държава, няма да се подвоуми да го заклещи и изтръска информацията, която е у него.

Затова и оперетата беше не-толкова секретна, защото ставаше дума само за прекъсване на конференцията, а не за ликвидирането му.Той, обаче, игра “va bank” и продължи конференцията, което му даде възможност да си подаде оставката и да изберат Лютви Местан за шеф на ДПС. Наивници и малоумници дрънкат, че той ще остане в политиката и ще дърпа конците задкулисно, но това е толкова смешно, че и кучето ми се засмя като ги чу. Като че ли досега е работил предкулисно. Други не обръщат внимание на искането на Лютви Местан, Бисеров и други да се направи разследване от Европа.  С това Доган и Лютви Местан искат следното: Едно европейско разследване би стигнало до тези секретни звена и би ги извадило на светло. Тогава Доган и Лютви ще бъдат относително спокойни за бъдещето си. Но срещу тях ще се надигнат всички „партии”-БСП, ДСБ, ГЕРБ, Атака, РЗС и останалите, както и всички медии ще бъдат мобилизирани на свещена война срещу това искане. Точно тук, според мен, е критичният момент. От тази развръзка зависи много.

Нека анализираме и случката.

От дъното на залата бързо се придвижва Октай Новмехмедов / „ени” на турски означава „нов”/и с пистолет в ръка стига до Ахмед Доган, който в това време си чете доклада, както винаги неразбираем за неговите хора в залата. Пистолетът засича. Октай презарежда, но пистолетът пак отказва. Ако беше презаредил отново и третият, последният патрон, нямаше да гръмне. Бас държа! Но експертизата няма да каже защо или ще подмени патроните и пружината на пищова. От третия ред скача Мустафа Карадайъ и стига пръв до Октай, скача в движение към него и го събаря на пода преди гардовете от НСО. Много съм любопитен дали следствието, прокуратурата и съда ще поискат запис от инструктажа на гардовете преди събитието. А той със сигурност е твърде любопитен. Също така съм любопитен дали следствието, прокуратурата и съда ще поискат видеозапис на конференцията на Касим Дал и свидетелски показания за държанието на Октай по време на която той е присъствал в качеството си на делегат или гост. Защото просто това е била генералната репетиция за оперетата. Никой не може да ме убеди, че провеждането на конференцията в една и съща зала е случайност. Такива случайности стават само във вестник „Работнически дело” и последователите му.

Похвална е реакцията на МВР, Цветанов и Борисов. С припълзявания те се явиха в НДК, за да отведат след час и нещо Октай в ареста. Странно, защо мен ме арестуваха начаса.

Но има още нещо интересно. На видеозаписа освен побоя на делегатите се виждат и трима много спокойни делегати. Това са Лютви Местан, Юнал Лютви и Христо Бисеров. Което означава много. Последва предварително подготвена пламенна реч на Лютви Местан и въвличане на гостите от чужбина да вземат отношение. Това допълнително оклюма Цветанов и Борисов. Направо им дръпна табуретката изпод краката. Само като им погледне човек кахърните зурли и му става ясно, че кахърът им е мно-о-ого голям.

Ми сигъ? Кош а прайм, Цецо?

Това е само част от подводната част на айсберга. Защото сега ще влезе в действие план „ББ” или „ЦЦ”. Което означава много оперативни раздвижвания, извънредни командировки по непознати земи, преместване на едни големи пари от една банка в друга-незнайна. Ще има димни завеси, пиратки и повишения на магистрати.
А може да има и газови пищови, но преработени в бойни със силни пружини и безпогрешни муниции.

Картинката е чудна!

Стоят в позата на Моканина едни партийни дейци с криминално минало и въздъхват:

„Боже! Колко мъка има на този свят!”

Повече... и други интересни факти от подводната част на айсберга...:
http://bosia.blog.bg/politika/2013/01/21/boje-boje-kolko-myka-ima-na-tozi-sviat.1044578

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Вече съвсем се обърках. ::)
Ако не е имал пълнител що презарежда?
Толкова ли лесно изпада един пълнител? Когато Доган му бута ръката? Или при бутането Доган е успял да извади пълнителя? :lol:
И последно какво се вади от гащите му? Ножче или пълнител?

Неактивен Matrim

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Според мен някой организира "Тренировъчен ден" за наще служби.Мисля,че Доган беше истински изненадан.НСО също.
Не разбирам обаче смелото поведение на делегатите,които злобно започнаха да налагат предполагаемия терорист,без да се замислят,дали е опасен или не.Дали има бомба вързана за гащите или не.Дали има съратник из залата или не.
Сега ще се стигне до там,че ще защитим пребития Октай,емоционално ръководени от кадрите по всички медии,които наблягат услужливо на сцените с кютека.
Това,че българи ,защитават мюсюлманин,като искат наказание за пребилите го делегати,мисля показва,че все пак сме толерантни към други вероизповедания.
Това,че турци налагаха Октай,докато си мислеха,че е българин,мисля показва всякаква липса на толеранс от тяхна страна.
Мисля още ,че ГЕРБ официално обяви война на ДПС.
Е не гледате ли Бойко ТВ и какъв е уклона който поставят на нападението, не то не е уклон а грубо набиване. Казаха един милион пъти, че ОКТАЙ Енимехнедов е искал да покаже на Доган, че не е недосегаем. А бойко Похвали десет пъти новият лидер Осман ОКТАЙ.
И се вижда, че засега деянието на енимехмедов, ще бъде минато по-най лекият параграф, което говори много.
Съвпадението на имената може би не е случайно подбрано, защоте тези общества обичат да влагат символика в действията си.
А турците ритаха и събуваха гащи, защото в тях е заложен 3-хилядният манатлитет за саморазправа по законите на Моисей, убвиане с камъни и прочее.
А турците, които ритаха би трябвало да бъдат също съдени, най-малко цяла България, че и сигурно света видя какво правят български политици, но едно от неспоменатите неща е, че те всъщност възпрепятсваха действията на силите на реда... каква ирония...пародия.
Ако някои се възмущава, че ги наричам турци, евентуално, те са с турско самосъзнание, говорят на турски, но псуват на български. Просто...  :D

Неактивен Matrim

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
                                     БОЖЕ! БОЖЕ! КОЛКО МЪКА ИМА НА ТОЗИ СВЯТ!
               


               
Доста добър очерк на Босия, но би било съмнително ако и той не е нечия маша?
« Последна редакция: Януари 21, 2013, 19:19:21 pm от ₪ Eon ₪ »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27