Автор Тема: Упойка за разума  (Прочетена 11223 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stoioto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
  • Omnia noctes finant!
Упойка за разума
« -: Октомври 19, 2012, 22:57:21 pm »
Не знам дали някой го е чувал това, но наскоро (след зомбиращите соли) ми разправяха за някаква не знам си карва "упойка за разума". Като цяло това вещество се среща под всякаква форма (и цена разбира се) и е лесно достъпно. Не знаеш какво е, докато не го ползваш. Буквално ти убивало съзнанието. Ако някой е чувал за тва (дали е истина или не) да казва...

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Упойка за разума
« Отговор #1 -: Октомври 20, 2012, 00:20:16 am »
Не знам дали някой го е чувал това, но наскоро (след зомбиращите соли) ми разправяха за някаква не знам си карва "упойка за разума". Като цяло това вещество се среща под всякаква форма (и цена разбира се) и е лесно достъпно. Не знаеш какво е, докато не го ползваш. Буквално ти убивало съзнанието. Ако някой е чувал за тва (дали е истина или не) да казва...
Не съм но съм чувал и съм гледал http://www.imdb.com/title/tt1219289/

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re: Упойка за разума
« Отговор #2 -: Октомври 20, 2012, 06:47:26 am »

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Упойка за разума
« Отговор #3 -: Октомври 20, 2012, 09:00:17 am »
Най-голямата упойка на разума е безогледното люскане на алкохол, чалга културата и затъпяването, които ни обграждат всеки ден. Ето това са истинските проблеми, пред които сме изправени и на които трябва да обръщаме внимание.
« Последна редакция: Октомври 20, 2012, 09:07:09 am от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: Упойка за разума
« Отговор #4 -: Октомври 20, 2012, 13:57:42 pm »
Най-голямата упойка на разума е безогледното люскане на алкохол, чалга културата и затъпяването, които ни обграждат всеки ден. Ето това са истинските проблеми, пред които сме изправени и на които трябва да обръщаме внимание.

А-а-а-а пропускаш по опасни неща!

1) Медиина пропаганда
2) Политически интереси
3) Оразователно варварство
4) Плацебо-сугестивна медицина

И едва тогава идва чалгата пиенето и др.
Soli Deo Gloria!

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Упойка за разума
« Отговор #5 -: Октомври 20, 2012, 15:22:15 pm »
Не знам дали някой го е чувал това, но наскоро (след зомбиращите соли) ми разправяха за някаква не знам си карва "упойка за разума". Като цяло това вещество се среща под всякаква форма (и цена разбира се) и е лесно достъпно. Не знаеш какво е, докато не го ползваш. Буквално ти убивало съзнанието. Ако някой е чувал за тва (дали е истина или не) да казва...
Истина е според мен ....
и не е нещо ново май .
Има трайни увреждания от психотропни вещества.Колко трайни са незанам но ефектите са налице.
За това вещество което разправаш може би  това е целенасочен ефект .
Тоест има за цел да прадизвика трайно разтройство на личността.
Спомняш ли си да си чувал за екстази.Навремето от този шит на много хора им изпушиха процесорите безвъзвратно.
Имам приятелка която и до днес гледа с леко празен поглед..Няма да ти разправям на що процедури е ходила.
От тогава минаха поне 15 години,дано съзнанието и да успее да се справи...





Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
Re: Упойка за разума
« Отговор #6 -: Август 01, 2013, 11:40:30 am »
трайни са в зависимост от изтощението до което те доведат ,както при марихуаната пушиш много ставаш отпаднал когато организма не може да набави енергията израсходвана при пушенето, растението на снимката във една от страниците е датура иноксиа , познато растение сред шаманите или просто заинтересованите , доколото зная зловещата аура която му прилепят идва от това че изкривяванията са твърде неконтрулируеми за неоптните и незапознати хора решили да опитат , а и свръхдозата също е голяма опасност за физическото здраве а психическото там предполагам че за всеки ще си е индивидуално...

Неактивен Mixael

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Упойка за разума
« Отговор #7 -: Август 29, 2013, 23:34:37 pm »
Измислиха калкулатор -да не смятаме
Измислиха езикови преводачки
Измислиха компютър-спестява 1000 неща
Измислиха 3D за по реалистично
Измислиха холограма
Като въведат 4D като масова екстра, какво се случва постепенно от калкулатора до 4D
И още и  още... разработките за виртуална реалност са  в  пълна сила.Забавляваме се няма спор, като дете с  играчка. Но постепенно качествата на човек започват  да  намаляват.Кой смята на ум? Та мисълта ми е тенденцията, и защо споменавам 4D технологията. Сега като искаш нещо си го представяш...например банкер, и се започват едни картини в  ума. След 400години , това са няколко поколения, хората няма да могат да си  представят, защото имат на готово в  база данни някаква представа, описана по различни начини  и визуализирана дали през холограма или друго.... . Имам предвид че дясната половина ще е  супер подтисната, това изкуство,визуализация...символика...той ще работи но няма да е  толкова  образно, няма да има мечти, а тези мечти придават емоция, света си го представям някакъв ялов. Всичко ще е  буквално и праволинейно по програма по разработка, по всякакви формули и логики. Кой смята на ум...всеки вади ЕЛКА!
Няма невъзможни неща, има недостатъчна воля за постигането им.

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re: Упойка за разума
« Отговор #8 -: Август 30, 2013, 11:52:23 am »
Усилено се отдават ресурси в посока на това, че мисленето и анализирането да бъде все по-закърняла функция! Техника и технологии от най-висш клас. Вече има и 5Д http://www.kinoarena.com/5d-%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%BE.html, работи се и по новите чипове за полилингвистика - тоест, вграден преводач в мозъка от и на всякакви езици. Така, че не се напъвайте да учите китайски. Друг е въпросът, какво още, освен превод, ще извършва въпросното устройство.

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Re: Упойка за разума
« Отговор #9 -: Август 30, 2013, 21:58:43 pm »
Усилено се отдават ресурси в посока на това, че мисленето и анализирането да бъде все по-закърняла функция! Техника и технологии от най-висш клас. Вече има и 5Д http://www.kinoarena.com/5d-%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%BE.html, работи се и по новите чипове за полилингвистика - тоест, вграден преводач в мозъка от и на всякакви езици. Така, че не се напъвайте да учите китайски. Друг е въпросът, какво още, освен превод, ще извършва въпросното устройство.

Ега си... аз от малък не обичам книги с илюстрации, защото ми налагат различна от моята визуална представа за действието (вярно, моята си е леко еднотипна, но нали си е моя). Какво правим сега... аман от консуматорщина - май наистина искат да ни закърнее мисленето (каквото не се ползва, спира да става годно за ползване). Аз дори се отказах от много нов модел телефон, само и само да е нещо, което на мен да ми служи, а не на което аз служа. Защото днес е телефон, а утре е робот, по-други ден са автоматизирани части от тялото и така господарят пада до нивото на слугата (в случая обратното е почти - или съвсем - невъзможно). Искат ние да сме машини, за да сме по-лесни за управление - машините работят със зададени команди, които не разбират. Също искат да сме еднакви - още по-лесни за контрол - и без лично творчество (в училищата например не се стимулира особено отвъд шаблонните жанрове), и без стремеж да се върви напред и да се става велик. Иска се да останем на ниво машина - да изпълняваме заповеди, да не излизаме отвъд рамките (матрицата) и да не разбираме.

Така че - обобщавам по темата - с разни опиуми за мозъка, които го разплуват (не натоварват с нищо ползотворно) или го унищожават директно, се постига контрол над съзнанието. "Дайте на народа хляб и зрелища и той няма да мисли за себе си".
« Последна редакция: Август 30, 2013, 22:03:05 pm от Schicklgruber »
Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

Неактивен Rado

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
    • Infernal Works
Re: Упойка за разума
« Отговор #10 -: Септември 02, 2013, 10:33:51 am »
Малко сменяте темата.Говорехме за наркотици а след 9 коментара стана за затъпяването.И принципно това хората да стоят пред 5Д кино а в Черепния апарат да не се отЧита активност си е тяхна воля.Те са просто един голям баласт.  :D
...Infernal Works...

Неактивен Spoke

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Упойка за разума
« Отговор #11 -: Ноември 13, 2013, 13:57:14 pm »
В Америка, преди години ( не си спомням точно колко), ЦРУ е замесено в куп експерименти върху хора с различни вещества- плутоний, уран ( радиационни), ЛСД и други. ЛСД- то допаднало на тогавашните експериментатори, и било обявено за " надеждно средство за бъдещи разпити", като се установило, че този наркотик влияе доста силно на психиката на хората.  През 1947 г., в едно училище в Масачузетс, седемнадесет тийнейджъри с умствена изостаналост са станали " опитни мишки" за експеримент с цел да се разбере какво количество радиоактивно желязо се абсорбира от организма. Вкарването в организма ставало чрез ястия, които съдържали въпросните вещества.
Наистина е стряскащо, когато човек се запознае малко по- добре с опасността на подобни вещества, а още- по страшното е, че са проведени един куп подобни експерименти в миналото ( а сигурно и до ден днешен се провеждат) върху хора ( повечето експерименти се провеждали без тяхното знание).

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re: Упойка за разума
« Отговор #12 -: Ноември 15, 2013, 11:10:46 am »
Всички наркотици дори и натуралните (канабис, билки, гъби и т.н.) приемани от хората само за удоволствие имат траен и увреждащ ефект над психиката.  Шаманите ги изполват контролирано и с предварителна подготовка, докато обикновения наркоман се друса за кеф. Но ако сте решили наистина да си ``изгладите`` мозачните клетки употребявайте синтетика смесена с алкохол. Началото и средата на 90-те когато навлязоха амфетамините, метаамфетамините, екстази и други синтетични боклуци зомбираха доста от тогавашното младо поколение. Не един и двама мои познати изтрещяха необратимо. Други имаха късмет и се оправиха но не съвсем от време на време имат ``включвания``.  А като гледам в момента какво става със ``солите за баня`` и подобни направо се плаша. Да не говорим, че отделно и тревичката която пушат децата ви всеки ден в училище е на 90% допълнително синтетично обработена по време на разтежа или след това. Положението е наистина страшно.  :negative:
TRUE OR DEATH

Неактивен Rado

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
    • Infernal Works
Re: Упойка за разума
« Отговор #13 -: Ноември 17, 2013, 12:07:54 pm »
Наркотиците на са толква опасни колкото казват.Имам чуството че живеете с някакви бабини приказки и митове.Единственото опасно при тях е от кои ги взимаш.Фройд е имал кокаинова зависимост, Дюма е пушил хашиш (излишно е да споменавам че е членувал в при  "Хашишишйте") Хофман си е пробвал наркотиците върху него.И?Наркотиците в чист вид са далеч по-безопасни от наркотиците на улицата.Да не говорим и че чрез наркотици се лекуват хора, не забравяйте че се използват в медицината и лекарствата  ви..Ето напримерно индийското орехче и LSD и двете са наркотици на първото е доста много по-безвредно (спрямо храните в магазина отсреща). ПРЕКАЛЯВАНЕ ТО  с употребата на наркотици който са взети от от хора с минимални знания в областта  води до това което си мислите.
...Infernal Works...

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Упойка за разума
« Отговор #14 -: Ноември 17, 2013, 18:48:31 pm »
"Всички вещества са отровни. Няма такива, които не са. Само дозата разграничава отровата от лекарството"
Филип Ауреол Теофраст Бомбаст фон Хохенхайм, по-известен като Парацелз
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27