Автор Тема: Изключителен случай на НЛО!!! 5 юни 2005 г. - Феникс, Аризона  (Прочетена 11626 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Някой гледа ли го това филмче заснето с любителска камера?! Невероятно е! Мисля, че има само няколко подобни наблюдавани явления на мултиплициращо се НЛО с толкова добро качество на записа. Да не кажа, че това е най-доброто! 5.66 МВ е, който иска ще му го пратя! Не е за изпускане! И материала още пари! Само на 3 месеца е!

Неактивен Geo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
    • Fenomenibg.com
Re: Изключителен случай на НЛО!!! 5 юни 2005 г. - Феникс, Аризона
« Отговор #1 -: Септември 24, 2005, 01:57:11 am »
Знаеш ми пощата ;) Ако ми хареса, направо ще го кача във fenomenibg.com, за да може да се тегли...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Изключителен случай на НЛО!!! 5 юни 2005 г. - Феникс, Аризона
« Отговор #2 -: Септември 24, 2005, 02:12:54 am »
Ще бъде чудесно ;) Тъкмо няма да има нужда да го пращам на всеки :P Почвам да ти го прикачам ;)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Изключителен случай на НЛО!!! 5 юни 2005 г. - Феникс, Аризона
« Отговор #3 -: Септември 24, 2005, 04:32:07 am »
Гледах филмчето и наистина в сравнение с други това има много добро качество. Аз смятам ,че не е фалшиво и, че наистина са заснети НЛО. Колкото дали са със земен произход това няма как да разберем. Поздравления, Хорус за добрия материал.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Изключителен случай на НЛО!!! 5 юни 2005 г. - Феникс, Аризона
« Отговор #4 -: Септември 24, 2005, 04:37:50 am »
Радвам се, че ти е харесало ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Изключителен случай на НЛО!!! 5 юни 2005 г. - Феникс, Аризона
« Отговор #5 -: Септември 27, 2005, 22:39:58 pm »
Пратено е. Само не ми казвай сега, че са светулки това :P

AGISOFT

  • Гост
Хоръс: и аз съм подготвил едни светулки ама на снимки ..... демек в 2 следобед звезди посред бял ден ... ко да прайш ....  звездите били пияни и излезли и мой приятел им бил фотограф .... ама ще мине време докато ги пусна защото искам мнение от Бан ;)      давай сега филмчето че съм назад с материяла :)))))     [email protected]   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Oberon

  • Гост
Тука за кое филмче иде реч?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
За онава дето се разделя на много и после пак става едно.

Heinie

  • Гост
Той Жоро прати нещо, едни три филмчета, едно от друго по-странни ??? Ако са тези - не се мори. Аз ще ги погледам още малко и сигурно утре ще се изкажа по темата.

Heinie

  • Гост
Благодаря.

За трйката на Жоро - нито едно от тези не му вдъхва вяра. Но онова с формацията от "светулки"  ми се струва доста интересно. Мисля, че тези приятели нарочно се строяват, за да бъдат видяни и евентуално заснети. Първо станаха на нещо като око, после на триъгълник - и те ли са масони :'(

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Същият случай, но наблюдаван на свечеряване. Пак в Аризона.

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
гледал съм го това... :) зарибява... определено са бързи тези "светлинки" и определено не признават никакви гравитации  итн...приличат на светулки...все едно си играят или просто се фукат :D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Хаха. В www.rense.com има подробен доклад по случая - който се интересува да намери и да дооълни инфото тук ;)

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Само ще ви кажа, че вуйчо ми, който е рулеви на кораб и редовно пътува през Атлантическия океан, когато се върна миналия месец ми разказа една интересна случка, станала в ясното нощно небе през една септемврийска нощ тази година. Един негов колега го е извикал да види едно интересно действие, развиващо се във въздуха на голяма височина. От една ясна зелена светлина се откъснала друга по-малка светлина със същия цвят, която променила посоката си на движение спрямо първата. Явно пичовете знаят къде да експериментират с тия машинки, че да не ги виждат населените места ;) 

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
Куриози от 2005 г.

Започната от Alien FUN

7 Отговора
6267 Прегледи
Последна публикация Януари 04, 2006, 21:33:49 pm
от Mirotvorec
7 Отговора
5254 Прегледи
Последна публикация Декември 29, 2005, 01:21:30 am
от asdfghjkl
9 Отговора
7520 Прегледи
Последна публикация Януари 17, 2006, 12:24:40 pm
от fisk
3 Отговора
4743 Прегледи
Последна публикация Август 22, 2006, 15:03:47 pm
от rPaguHaP
10 Отговора
7893 Прегледи
Последна публикация Юни 25, 2007, 13:37:18 pm
от File099

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27