Автор Тема: Технологии и разработки, отнасящи се до Апокалипсиса на Йоан.  (Прочетена 13160 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Такива на шапката ми. Между да се пеня и да хихикам ме провокираш, но ТОВА НЕ ОТМЕНЯ ФАКТА, че ти се се включил тук с гръм и трясък и от теб вече се изисква да се обосновеш. Сам си избра това задължение.

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Хм, добре ще се обоснова но сега не мога (ще гледам досиетата х), утре ще го направя!
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Имаш около час да се обосновеш.

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Веднъж опитах в един сайт и познай какво, присмяха се набързо и тва беше, въобще не си направиха труда да се замислят и няма смисъл да повтарям същата грешка та по добре май да си остане така. А тези примери които си дал със клипчетата наистина определено са интересни  но това са преди всичко специални ефекти, илюзии които човек лесно може да разграничи от реалноста по характерните им особенности свързани с принципа на възпроизвеждане (стават за концерти, представления, театри и т.н.) докато истината съвсем не е и няма как да бъде илюзия.
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Aбе ти не разбра ли какво те пита Ashaman  ?

Аман от опове в тоз форум... :mad:

Да се обосновеш дали "технологиите и разработките " от човека няма да са причина за  Апокалипсиса видян от Йоан... :---


http://www.hristiqni.com/-online/2011-04-27-10-23-30/372-2011-06-13-20-23-13



От Библията.
Интересува ме данни за какви проекти има, които могат да се използват за инсцениране на Апокалипсиса на Йоан.
Тия които се сещам, са ХААРП, Проекта Син Лъч, оръжия за масово поразяване, в това число био оръжията.
Или някоя статия и проучване по въпроса ме интересува също.

И ти за к'во инсцениране на Апокалипсис говориш.... :D...или все още не си разбрал, че "седемте конника" са представители на човечеството.





Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Еми не е точно проект, но е най-същественото според мен - псевдо религиите и псевдо ученията. Сценария на всеки един проект е след предварително зомбиране на масите. Най-ефективния начин е, чрез псевдо религии и учения. Най-ярък пример е Ню Ейдж. Имаме и пресен пример от тема във форума - дори и ти си участвал в нея. ;) Една такава псевдо-доброта - бъди светлина, бъди любов, бъди щастие и т.н. и изведнъж някакви послания от галактическата федерация - понеже те намерили начин да материализират корабите си за по-дълго време, в най-скоро време ще се състои първият контакт с нашите космически братя - е пуска се синия лъч в действие и стой та гледай как се осъществява, я първия контакт, я апокалипсиса и т.н.
 :blush:
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Веднъж опитах в един сайт и познай какво, присмяха се набързо и тва беше, въобще не си направиха труда да се замислят и няма смисъл да повтарям същата грешка та по добре май да си остане така. А тези примери които си дал със клипчетата наистина определено са интересни  но това са преди всичко специални ефекти, илюзии които човек лесно може да разграничи от реалноста по характерните им особенности свързани с принципа на възпроизвеждане (стават за концерти, представления, театри и т.н.) докато истината съвсем не е и няма как да бъде илюзия.
Опитай се и тук. Засега 99% ми приличаш на форумен трол, като прегледах и колко си "снизходителен" към пак толкова % теми във форума. Какво ще загубиш, освен малко време.

Неактивен stoioto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
  • Omnia noctes finant!
Спер темичка.... точно като за мен.
Запознат съм добре с апокалипсиса на Йоан. От интерес реших да го изучавам. Доста инфо се намери и хвърли светлина върху много неясноти на самата книга. Тълкуванието е като цяло следното: Ще дойде Антихрист-дявола с облика на Христос. Ще се прави на бог (добър) 3 години, докато събере последователи, които ще бъдат маркирани с негов символ. Всеки маркиран е погубен и няма шанс да се спаси. След три години, той ще притежава всяко земно царство. Този, който ще го разобличи ще е свещеник. Ще започне да върши злини. Христос ще слезе от небето, предвождан от апокалиптични бедствия (типичен сценарий на филм). Ще съживи мъртвите и ще призове живите, за да ги съди. Ще заключи сатаната за 1000 години. Всички грешници отиват в ада, а за добрите хора ще пречисти земята, и новата земя ще се нарича Едем или Нови Йерусалим (различно в зависимост от къде съм го чел). Други подробности са ангелите, които тръбят на четирите ъгли на земята и червея, който ще ни мъчи. За мен е просто разказ. Това ви е инфото, сами решавайте.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
stoioto, искам да те питам, за един въпрос директно. Понеже все съм отбягвал религиите, което не означава, че не оценявам труда който си полагал, за да търсиш отговорите, именно чрез религията.
Въпроса ми е, може ли този от снимката да се нарече антихрист? - http://bulgarianlovenlightmessages.blogspot.com/ (Хиларион)
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен stoioto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
  • Omnia noctes finant!
Не мисля. Срещал съм и преди подобни "ереси". Провери в Гугъл арианската ерес, или пример от наша народност-богомилството.  Не е удачно да смятаме всяка измишльотина  на някой, на който му е забавно да си фантазира за идването на Антихриста. Лично аз смятам тълкуванието за леко абсурдно. След доста прочити открих, че много неща не съответстват. НО пак казвам, че всеки вярва в това, което иска. Аз давам това, което книгите са дали на мен. Навсякъде пише  така, и няма причина да го изопачавам.

А относно Хиларион.... едва ли. Просто някой е решил, че поредният шантав сън за странни пророчества е знак, че трябва да направи горесподеления блог.  Все пак хорските умове лесно се промиват от религията. :) На някой места в Русия смятат Marylin Manson за Антихрист..... :blum2:

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
OK. Мерси за споделеното. :hi:Ако имаш време отдели на линка, който ти дадох - това е само българската версия на ГАЛАКТИЧЕСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ НА СВЕТЛИТЕ! Не знаеш какви кибер-секти се развиват по цял свят и каква вълна се заформя. Тези от галактическата федерация, вече са успяли да материализират корабите си и в най-скоро време ще идват да ни спасяват. Ако ти остане някой път време, отдели им малко. :)
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен sieskey

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Чиповете RFID,които се имплантират стават задължителни в САЩ  и отговарят на номера на звяра от Апокалипсиса на Йоан.Не е точно задължителен,но който го няма не може да палзва здравната система.
Ако може някой който живее в САЩ да каже нещо.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27