Автор Тема: Внимание масажите са по-опасни отколкото изглеждат  (Прочетена 13853 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Ето какво се е случило с жена подложена на интензивен китайски или тайландски масаж.

Soli Deo Gloria!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Внимание масажите са по-опасни отколкото изглеждат
« Отговор #1 -: Септември 22, 2012, 19:44:22 pm »
На тази са й слагали "вендузи" и са се увлекли. Ще й мине, няма страшно.

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re: Внимание масажите са по-опасни отколкото изглеждат
« Отговор #2 -: Септември 22, 2012, 21:39:50 pm »
 :lol: Няма нищо страшно, това е комбиниран масаж вендузи + "Гуаша" - много е готино

в тубата има доста видеа, гуаша-та е виетнамска коза и масажа се казва така защото се прави с рогата от козата, горкичките животинки.

http://www.youtube.com/watch?v=-4FFmGPPW3w

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Внимание масажите са по-опасни отколкото изглеждат
« Отговор #3 -: Септември 22, 2012, 21:46:57 pm »
 :DТова са терапии който стимулират клетките чрез кръвообращението,много са далеч от масажите.
При вендузите е нормално да има синини от вакума.Жената на снимката  100 процента не изпитва никаква болка заради отоците.
По принцип и самите терапевти спорят дали синия ефект е задължителен,някои твърдят че синките са от псевдо спецове.
Бил съм като модела на снимката ,не разбрах дали ми помогна терапията, но болка нямаше.Отока изчезна за седмица.Спомням си че лесно заблуждавах приятелите,примерно че ме е пребила жената,изглеждаше толкова шокиращо че квото и  да кажеш че ти се е случило ти вярват.  :D

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: Внимание масажите са по-опасни отколкото изглеждат
« Отговор #4 -: Септември 22, 2012, 22:43:51 pm »
Тия синки са микрокръвоизливи, няма начин да са полезни освен за този който взима парите.
Soli Deo Gloria!

Неактивен GaBOSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 165
  • Простак
Re: Внимание масажите са по-опасни отколкото изглеждат
« Отговор #5 -: Септември 23, 2012, 00:25:30 am »
Незабавно да се даде под съд човека, накарал тази жена да отиде на масаж.
Би ли ни информирал, колега bogoizbrania, кой е той?

Я да видим - мдаа, май ще е трудно да ни информираш точно за това, щото си краднал снимката от някакъв руски сайт, който пък е краднал от някакъв китайски и цялата тази помия е излята в казана за световна помия - Фейсбук.

Дали пък да не ти допълня темата, със снимки на жени, забравили, че вибраторите от време на време трябва да се изключват? Или на хора, забравили че алкохола не се пие с кофи?

Да ме прощаваш но ми е непонятно, защо  се опитваш да ни манипулираш, започвайки темата си /без посочен източник между другото, щото нали понеже защото вече няма модератори/
Ето какво се е случило с жена подложена на интензивен китайски или тайландски масаж.

ПОДЛОЖЕНА, сякаш някой насила я е закарал с цел наказание?
/бедни ми бедни Даскале, жално ми е да гледам хора като теб, които не само лесно се манипулират чрез Фейсбук и медии, но поради неосъзнатото си зомбиране, се опитват да предадат това и навсякъде където имат трибуна за изява/

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Внимание масажите са по-опасни отколкото изглеждат
« Отговор #6 -: Септември 23, 2012, 02:37:16 am »
Ето какво се е случило с жена подложена на интензивен китайски или тайландски масаж.

ПОДЛОЖЕНА, сякаш някой насила я е закарал с цел наказание?
/бедни ми бедни Даскале, жално ми е да гледам хора като теб, които не само лесно се манипулират чрез Фейсбук и медии, но поради неосъзнатото си зомбиране, се опитват да предадат това и навсякъде където имат трибуна за изява/

daskala и bogoizbrania една и съща личност ли е? Или GaBOSS се е объркал?
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Внимание масажите са по-опасни отколкото изглеждат
« Отговор #7 -: Септември 23, 2012, 11:02:44 am »
Тия синки са микрокръвоизливи, няма начин да са полезни ,освен за този който взима парите.
Така е.Няма как да ме убеди някой,че толкова травми за тялото,ще  са полезни за мен.И то па баш по гръбнака...Аре да беше борила целулита по баджаците,иди-дойди...Ама такова брутално и грубо обработване на гръбначния стълб.. ::)

Неактивен forcomnet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 113
Re: Внимание масажите са по-опасни отколкото изглеждат
« Отговор #8 -: Септември 23, 2012, 11:37:17 am »
Е, аз не смятам, че е нормално да изглеждаш като патладжан след една такава процедура, независимо как се казва и дали е болезнено. Все пак това се получава наистина от спукани капиляри. Не мисля, че някой може да ме убеди за ползата от създаването на кръвоизливи в кожата колкото и да са микро.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: Внимание масажите са по-опасни отколкото изглеждат
« Отговор #9 -: Септември 25, 2012, 23:30:50 pm »
Ако се замислим защо някои хора харесват масажа и твърдят, че се чувстват по-добре от него, понеже много мои познати са против и не го харесват. Можем да заключим, че той не прави нищо полезно, дори и например човек да е премръзнал, то вместо разтриване топлата вода ще свърши много по-добра работа. Извода е, че масажи, вендузи, рога от дяволи и прочее щуротии деистват само ободряващо и нямат никакъв лечебен биологически ефект. Процедурата за някои хора действа успокояващо или освежаващо само психологически като плацебо без никаква биология и по-добре да се замени с някакво упражнение.
Soli Deo Gloria!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Внимание масажите са по-опасни отколкото изглеждат
« Отговор #10 -: Септември 26, 2012, 14:16:54 pm »
А не..Качественият масаж,е като тунинг за тялото..Всяка машинка си иска поддръжка.Не е само до пси-нагласа.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Внимание масажите са по-опасни отколкото изглеждат
« Отговор #11 -: Септември 26, 2012, 14:21:22 pm »
Аз лично понякога се възползвам от 'услугите' на близък човек /това също е от значение кой прави процедурата/ да ми прави вендузи и др. терапии и въздействия. И наистина - когато има застой на енергията под една или друга форма в организма, или пък ако има различни външни 'прилепени' или 'всмукани' същности /имаше май теми за ларвите и мъфлоците тук във форума/, което при един активен живот и взаимодействие в социума е почти неизбежно - вендузите помагат много /това на енергийно ниво, така да се каже/. По обясними причини е за препоръчване да бъдат индивидуални, т.е.за отделен комплект за конкретен човек. И резултатите са осезаеми.. Даже впоследствие е добре и помещението да се изчиства по един или друг начин от разни негативни енергии, защото, отделени от един човек могат да прилепнат /това е в природата им/ впоследствие на някой друг или да се 'вселят' в някой предмет, чакайки сгоден енергоинформационен пашкул, за да си хапнат човешка енергия.  :o

А тези 'петна' от снимката от първия пост показват, че е имало голям застой в енергията на организма. Друг е въпросът доколко коректно е проведена терапията, но наистина - когато се 'изсмукват' такива същности, да ги наречем, се получават такива външни физически проявления. И на физическо ниво - се раздвижва лимфата /отговаряща за имунитета и не само/ и т.н. В този смисъл не е задължително /макар че е препоръчително/ провеждащият терапията да 'вижда' тези същности, а да може да диагностицира правилно мястото на 'прикачването им'.
« Последна редакция: Септември 26, 2012, 14:27:23 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Внимание масажите са по-опасни отколкото изглеждат
« Отговор #12 -: Септември 26, 2012, 14:26:00 pm »
Тези петна си показват груба обработка,на много фино и деликатно място.Точно там се"преплитат"основните енергии в тялото,образувайки своеобразната спирала.Често практикувам масажи,точно там.Това което виждам,е недопустимо.Колкото и да е застояла енергията,"отблокирането",няма нужда да става от раз и с такива последици.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re: Внимание масажите са по-опасни отколкото изглеждат
« Отговор #13 -: Септември 26, 2012, 19:59:05 pm »
@konstantin2007
Вие масажистка ли сте? кк успивате и омайвате народа да сеи мислят че им става по-добре?
Soli Deo Gloria!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Внимание масажите са по-опасни отколкото изглеждат
« Отговор #14 -: Септември 26, 2012, 22:52:38 pm »
Не не съм.Не "успивам"и не омайвам никой.Всеки сам може да провери за кво става въпрос.И теоретически и практически.
А за ползата от позитивното мислене при масаж,няма кво да коментирам.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27